w

Film KRÓLestwo online. Gdzie oglądać reportaż TVN za darmo? [powtórka]

KRÓLestwo powtórka online za free

Gdzie obejrzeć film TVN 24 “KRÓLestwo”? Reportaż został wyemitowany w programie “Czarno na białym”. Powtórka w TV nie jest dostępna, a jedynie w internecie. KRÓLestwo online za darmo obecnie nie jest dostępny. W przyszłości być może pojawi się na platformie Player, a obecnie można obejrzeć w TVN24 GO.

KRÓLestwo online – cały film TVN24

Marcin Gutowski, autor słynnego już reportażu “Don Stanislao“, rozpoczął kontynuację tematu. “KRÓLestwo” to początek cyklu “Bielmo”. Autor skupia się na polonijnym seminarium w Orchard Lake niedaleko Detroit w Stanach Zjednoczonych.

Powtórka “KRÓLestwo” online w TV nie jest planowana. Cały film w internecie jest dostępny, ale nie za free. Gdzie obejrzeć reportaż online? Należy wykupić dostęp do TVN24 GO, gdzie publikowane są w formie VOD programy z telewizji TVN 24. Miesięczny koszt wynosi 10 zł. Co otrzymujemy w zamian?

Po wykupieniu TVN24 możemy obejrzeć live stream z TVN 24 i TVN24 BIS. Ponadto otrzymujemy dostęp do biblioteki programów na żądanie, wersje audio programów, cofanie do 7 dni. I przede wszystkim możemy obejrzeć reportaż “KRÓLestwo” online.

Film TVN “KRÓLestwo” trwa 65 minut.

Polska - Słowenia online stream

Polska – Islandia online. Gdzie oglądać transmisję za darmo?

Holandia - Ukraina transmisja online za darmo

“Strefa kibica” – program TVN24 na Euro 2020