w ,

Przysięga 393, 394, 395 VOD. Streszczenie szczegółowe po polsku

Przysięga streszczenie

Przysięga odc. 393, 394, 395 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Zobacz co wydarzy się w serialu i gdzie obejrzeć ostatni odcinek oraz powtórki w internecie.

Przysięga odcinki 393, 394, 395 powtórki

Przysięga to serial emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Odcinek 392 wyemitowany zostanie w poniedziałek, we wtorek premiera Przysięga 393, a w środę obejrzeć można Przysięga odc. 394. Powtórki serialu Przysięga dostępne są następnego dnia o godzinie 5:15 oraz w internecie.

Wszystkie odcinki Przysięga po polsku za darmo i bez rejestracji można oglądać na platformie TVP VOD. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w TVP 1. Przysięga online “na żywo” w porze emisji w TV dostępna jest na WP Pilot, gdzie można oglądać za darmo TVP 1 online.

Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenie odcinków serialu Przysięga po polsku.

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga odc. 392 streszczenie

Narin czuje się oszukana przez Kemala, który zataił przed nią przykrą informację. Za wszystkim stoi Kumru. Munevver próbuje rozmówić się z córką, ale ta wpada w histerię. Kemalowi udaje się pogodzić z ukochaną. Feride dostaje w prezencie nowe ubrania. Melike tłumaczy dziewczynie, że dołączyła do rodziny. Kumru zastawia na Narin pułapkę. Resit sugeruje Feride, że da jej spokój.

Przysięga odc. 393 streszczenie

Masal prosi Narin, żeby razem upiekły ciasto. Narin sobie nie radzi, ale z pomocą przychodzi Kemal. Feride wychodzi na chwilę z domu i wpada w ręce Resita, który ją porywa. Zawozi ją na pustkowie, gdzie w drewnianej chacie czekają na nią ulubione dania i słodycze, a także małżeńskie łoże. Dziewczyna próbuje uciec. Kumru jest wściekła, kiedy się dowiaduje, że ślub Kemala i Narin jednak odbędzie się wkrótce.

Przysięga odc. 394 streszczenie

Wszyscy w domu szukają Feride. Emir zaczyna podejrzewać, że coś złego się z nią dzieje. Rusza jej na ratunek, kiedy dostaje wiadomość. Nie wie, że Resit zastawia na niego pułapkę. Feride i Emir siedzą związani w drewnianej chacie na pustkowiu. Kemal traktuje Narin jak królową. Stara się uprzyjemnić jej chwile przed ślubem. Kumru jest coraz bardziej zazdrosna i zaczyna się zastanawiać, jak nie dopuścić do tego ślubu.

Przysięga odcinek 395

Kumru podstępem pozbywa się z domu matki i Sehriye. Obudzona Masal słyszy miałczenie kota i wychodzi do ogrodu. Resit znęca się nad Emirem. Prośby Feride nic nie dają, ale dziewczynie udaje się oswobodzić. Kumru zamyka Masal w garażu. Cała rodzina szuka zaginionej dziewczynki. Feride nie udaje się wezwać pomocy, ale zamiast uciekać, wraca do uwięzionego Emira.

Przysięga odcinek 396

Feride nie udaje się uwolnić Emira przed powrotem Resita. Narin ma poczucie winy. Kemal pociesza ukochaną. Oya i Melike nie mogą dać sobie rady z płaczącym dzieckiem. Resit dopada Feride, która już nie ma dokąd uciec. Kumru niszczy sukienkę, w której miała wystąpić ma ślubie siostry.

Promyk Nadziei odc. 1 i odc. 2

Promyk Nadziei ile odcinków, streszczenia odc 21, 22, 23? Oglądaj powtórki VOD TVP PL

Mata Hari ostatni odcinek

Mata Hari 12 ostatni odcinek streszczenie. Czy będzie Mata Hari odc. 13?