Przysięga 567 i 568 Streszczenie szczegółowe, ostatni odcinek VOD po polsku

Przysięga odc. 567 i 568 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Zobacz co wydarzy się w serialu i gdzie obejrzeć ostatni odcinek oraz powtórki w internecie.

Przysięga 567 i 568 powtórki

Przysięga to serial emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Odcinek 567 wyemitowany zostanie w poniedziałek, a Przysięga 568 we wtorek. Powtórki serialu Przysięga dostępne są następnego dnia o godzinie 5:15 oraz w internecie.

Wszystkie odcinki Przysięga po polsku za darmo i bez rejestracji można oglądać na platformie TVP VOD. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w TVP 1. Przysięga online „na żywo” w porze emisji w TV dostępna jest na WP Pilot, gdzie można oglądać za darmo TVP 1 online.

Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenie odcinków serialu Przysięga po polsku.

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga 564 streszczenie odcinka

Songul nie może się skontaktować ze swoim prawnikiem. Boi się, że rodzina Hikmeta odkryje jej tajemnicę i zostanie z niczym. Emir namawia Feride do wyjazdu, ale dziewczyna postanawia zostać. Odwiedza Umita w areszcie i oznajmia mu, że chce się z nim rozwieść. Narin znajduje dowód na winę Umita, ale zostaje napadnięta przez zbira, wynajętego przez niego.

Przysięga 565 streszczenie odcinka

Kemal z Emirem szukają dowodów, które pozwolą zatrzymać Umita w areszcie. Songul uzmysławia sobie po rozmowie z prawnikiem, że jest zdana tylko na siebie. Ozlem postanawia odciąć się od brata i wyjechać za granicę. Feride udaje się przekonać ofiarę Umita, by złożyła obciążające zeznania. Narin i Feride zostają porwane.

Przysięga 566 streszczenie odcinka

Emir i Kemal liczą, że z pomocą Suata szybko namierzą Umita. Narin i Feride spędzają noc w opuszczonym magazynie. Taci chce pomóc w poszukiwaniach, ale Kemal wyznacza mu inne zadanie. Emir wykonuje polecenia Umita. Ciężarna Narin zostaje wyprowadzona z magazynu. Emir traci przytomność.

Przysięga 567 streszczenie odcinka

Umit wypuszcza jedynie Narin, na którą czeka Kemal i dalej znęca się nad Emirem i Feride, którym w końcu udaje się uwolnić z więzów i uciec w czasie jego nieobecności. Po drodze zatrzymują taksówkę, która okazuje się pułapką Umita.

Przysięga 568 streszczenie odcinka

Emirowi udaje się rozbroić bombę. Ratuje Feride i siebie. Mimo to samochód eksploduje. Tymczasem Narin, dzięki swojemu niezwykłemu darowi sprowadza na miejsce policję. Umin zostaje aresztowany.

Przysięga 569 streszczenie odcinka

Emir i Feride odwiedzają ofiary Umita i słuchają ich wspomnień. Feride liczy, że kobiety pojawią się w sądzie i będą zeznawać przeciwko Umitowi, ale wszystkie odmawiają. Zbliża się termin ostatniej rozprawy. Kemal reprezentuje Feride i oskarża Umita. Feride składa poruszające zeznanie. Narin jest przekonana, że Umit planuje zabójstwo Emira i Feride. Taci świętuje urodziny Asli.

Przysięga 570 streszczenie odcinka

Feride oraz inne kobiety składają zeznania przeciwko Umitowi. Sąd wydaje wyrok. Wszyscy są przekonani, że sprawiedliwość zwyciężyła. Cavidan liczy, że Emir i Feride będą razem, ale boi się o tym powiedzieć. Tego samego życzy im Sehriye. Emir urządza kolację w domu, na którą zaprasza całą rodzinę. Songul pojawia się bez zaproszenia i ogłasza wielką nowinę.

Przysięga 571 streszczenie odcinka

Pojawienie się Songul zakłóca rodzinne spotkanie przy stole. Kemal informuje wszystkich o samobójstwie Umita. Feride spędza ostatnią noc w rezydencji Tarhunów. Cavidan obiecuje stać na straży rodziny. Emir odwiedza grób Reyhan.


Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P