w

Przysięga 429, 430, 431. Streszczenie szczegółowe, ostatni odcinek VOD po polsku

Przysięga streszczenie

Przysięga odc. 429, 430, 4319 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Zobacz co wydarzy się w serialu i gdzie obejrzeć ostatni odcinek oraz powtórki w internecie.

Przysięga odcinki 429, 430, 431 powtórki

Przysięga to serial emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. W najbliższych dniach premiera odcinków 429, 430, 431. Powtórki serialu Przysięga dostępne są następnego dnia o godzinie 5:15 oraz w internecie.

W kolejnych dniach serial nie zostanie wyemitowany. Przysięga 430 premierę będzie miała dopiero w poniedziałek 21 czerwca.

Wszystkie odcinki Przysięga po polsku za darmo i bez rejestracji można oglądać na platformie TVP VOD. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w TVP 1. Przysięga online “na żywo” w porze emisji w TV dostępna jest na WP Pilot, gdzie można oglądać za darmo TVP 1 online.

Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenie odcinków serialu Przysięga po polsku.

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga odc. 428 streszczenie

Narin łagodzi spięcie wywołane przez Kumru i piecze z Masal tort urodzinowy. Emir znajduje właściciela pojazdu, którym porwano jego syna. Resit telefonuje do Feride. Dziewczyna słyszy w tle płacz dziecka. Kemal zarzuca Kumru, że jest okrutna wobec Masal. Po otrzymaniu wiadomości od Feride, Emir domyśla się, kto stoi za porwaniem.

Przysięga odc. 429 streszczenie

Emir szuka Feride i syna, ale bez skutku. Kumru pogrąża się w swoim szaleństwie. W końcu postanawia wyznać miłość Kemalowi. Uważa, że on też ją kocha i po śmierci Narin będą razem. Resit chce zabrać Feride i dziecko za granicę. Dzięki pomocy Feride, Emir trafia do miejsca, w którym Resit ich ukrywa. Kemal odkrywa ważną informację o Kumru.

Przysięga 430 streszczenie

Po odzyskaniu syna Emir jest bardzo wzruszony. Feride musi zostać przewieziona do szpitala. Oya wciąż uważa, że wszystkim nieszczęściom winna jest Feride. Hikmet nie ma zamiaru słuchać jej oskarżeń. Tymczasem Feride jest szczęśliwa, że Emir wreszcie wziął syna na ręce. Kumru dowiaduje się, że to ona jest śmiertelnie chora, a nie Narin. Znika z domu. Wszyscy ruszają na jej poszukiwania.

Przysięga 431 streszczenie

Reyhan wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Przysięga 432 streszczenie

Feride martwi się, że Emir zaplanował kolejną walkę. Cavidan przeprasza Cemre za krzywdy, które jej wyrządziła. Songul spędza coraz więcej czasu z Hikmetem. Oya zaczyna nabierać podejrzeń. Narin i Kemal oglądają nagranie przygotowane przez Kumru. Emir po raz pierwszy przewija syna.

Polska - Islandia gdzie obejrzeć?

Polska – Islandia online. Gdzie oglądać transmisję za darmo?

Kozacka Miłość streszczenia odcinkow

Kozacka Miłość odc. 131 i 132 streszczenie, ostatni odcinek VOD