w

Przysięga streszczenie szczegółowe, ostatni odcinek VOD po polsku

Przysięga ostatni odcinek

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Zobacz co wydarzy się w serialu i gdzie obejrzeć ostatni odcinek oraz powtórki w internecie.

Przysięga 837 powtórki

Przysięga to serial emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Odcinek 837 wyemitowany zostanie w wtorek, a w kolejnych dniach premiera Przysięga odc. 838, 839. Powtórki serialu Przysięga dostępne są następnego dnia o godzinie 5:20 oraz w internecie.

Wszystkie odcinki Przysięga po polsku za darmo i bez rejestracji można oglądać na platformie TVP VOD. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w TVP 1. Przysięga online „na żywo” w porze emisji w TV dostępna jest na WP Pilot, gdzie można oglądać za darmo TVP 1 online.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenie odcinków serialu Przysięga po polsku.

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga odc. 836 streszczenie szczegółowe

Beyhan zleca spalenie domu Bekira w Mardin. Do wszystkiego przyznaje się Savasowi. Narin i Kemal nie chcą, by Masal rezygnowała z realizacji marzeń. Postanawiają lecieć całą rodziną do Wiednia. Emir zabiera Gulperi do kawiarni na nabrzeżu.

Przysięga odc. 837 streszczenie szczegółowe

Beyhan dowiaduje się, że dom, w którym mieszkają Tarhunowie należy do Savasa. Jest zła, że Savas ich stamtąd nie wyrzucił i żąda od niego zemsty. Ojciec Gulperi chce z nią wracać do Mardin, bo już wie, że ich dom zostanie odbudowany. Dziewczyna jest smutna, ale nie chce się przyznać, że ten wyjazd jej się nie podoba. Masal wraz z rodziną wyjeżdża do szkoły w Wiedniu. W domu zostają Munevver, która szykuje się do ślubu, oraz Sehriye, która nie chce zostawić przyjaciółki i do tego boi się latać samolotem.

Przysięga odc. 838 streszczenie szczegółowe

Beyhan chce zabić Gulperi i jej bliskich, żeby pomścić swojego męża i synów. Ale podczas kłótni z Savasem pada nieprzytomna. Emir w końcu przyznaje się do uczucia, jakim darzy Gulperi i dziewczyna zostaje. Yigit jest nareszcie szczęśliwy i robi ukochanej Dobrej wróżce niespodziankę. Wszyscy świetnie się bawią na ślubie Munevver. Masal dobrze idzie w szkole i zaczyna koncertować. Za to Mert otrzymuje stypendium naukowe. Narin rodzi zdrowe bliźnięta. Po śmierci matki Savas wyjeżdża za granicę i zostawia dom Baranowi i jego ukochanej.

Korona Królów Jagiellonowie powtórki. Ile odcinków?

Korona Królów. Jagiellonowie: powtórki VOD, ile odcinków, streszczenia odc. 37, 38, 39

Przysięga 805 streszczenie szczegółowe