Przysięga streszczenia szczegółowe, ostatni odcinek VOD po polsku

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Zobacz co wydarzy się w serialu i gdzie obejrzeć ostatni odcinek oraz powtórki w internecie.

Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenie odcinków serialu Przysięga po polsku.

 

 

 

Przysięga powtórki odcinków

Przysięga to serial emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Powtórki serialu Przysięga dostępne są następnego dnia o godzinie 5:20 oraz w internecie.

Wszystkie odcinki Przysięga po polsku za darmo i bez rejestracji można oglądać na platformie TVP VOD. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w TVP 1. Przysięga online „na żywo” w porze emisji w TV dostępna jest na WP Pilot, gdzie można oglądać za darmo TVP 1 online.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga odcinek 621 streszczenie szczegółowe

Narin udaje się do hotelu Kemala, by go przeprosić, ale zastaje męża w restauracji z Meltem. Złamana wycofuje się. Emir jest gotów, by jechać z Tulay do Ankary, ale otrzymuje wiadomość, że może wraz z Gulperi wyruszyć do Mardin i ucałować rękę wuja, który obiecuje zwrócić bratanicy wolność. W ostatniej chwili Gulperi odmawia jednak wyjazdu, obawiając się, że wuj zabije Emira.

Przysięga odcinek 622 streszczenie szczegółowe

Emir dowiaduje się, że Gulperi odmawia wyjazdu z obawy o jego bezpieczeństwo i postanawia, że zostanie z nim jak długo zechce. Budzi to sprzeciw Cavidan. Meltem udaje, że została napadnięta. Wprasza się do pokoju Kemala, ale ten przenosi się do innego numeru. Następnego ranka Narin zastaje ich jednak razem w pokoju, w którym Kemal był zameldowany.

Przysięga odcinek 623 streszczenie szczegółowe

Do domu Emira przybywa niezapowiedziany i niechciany gość. Gulperi jest przerażona, kiedy pojawia się wuj Kasim. Narin jedzie do hotelu do Kemala. Zastaje tam Meltem. Narin rozmawia z matką o Meltem. Wie, że to niebezpieczna kobieta, która zrobi wszystko, żeby zdobyć Kemala. Narin i Kemal spędzają romantyczny wieczór tylko we dwoje.

Przysięga odcinek 624 streszczenie szczegółowe

Kemal chce przekonać Merta, żeby wrócił do domu. Meltem znów coś knuje. Zamierza wykorzystać do tego brata. Mert jest wobec niej nieufny. Kasim zachowuje się skandalicznie, choć jest gościem w domu Emira. Gulperi nie umie opanować przy nim strachu. Tulay jest wściekła, kiedy się dowiaduje, że Gulperi i Emir śpią w jednym pokoju.

Przysięga odcinek 625 streszczenie szczegółowe

Gulperi nie udaje się przekonać wuja, że jej małżeństwo z Emirem jest prawdziwe. W obronie dziewczyny staje mały Yigit. Narin i Kemal namawiają Merta, by znowu z nimi zamieszkał. Meltem podpala swoje mieszkanie, ale nie wszystko idzie zgodnie z planem. Hodża Hasan próbuje uspokoić zdenerwowanego Emira.

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general