w

Przysięga 471, 472, 473 Streszczenie szczegółowe, ostatni odcinek VOD po polsku

Przysięga streszczenie

Przysięga odc. 471, 472, 473 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Zobacz co wydarzy się w serialu i gdzie obejrzeć ostatni odcinek oraz powtórki w internecie.

Przysięga odcinki 471, 472, 473 powtórki

Przysięga to serial emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Odcinek 467 wyemitowany zostanie we wtorek. Powtórki serialu Przysięga dostępne są następnego dnia o godzinie 5:15 oraz w internecie. Na premierę Przysięgi odc. 471, 472, 473 i kolejnych trzeba poczekać do zakończenia igrzysk olimpijskich.

Wszystkie odcinki Przysięga po polsku za darmo i bez rejestracji można oglądać na platformie TVP VOD. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w TVP 1. Przysięga online “na żywo” w porze emisji w TV dostępna jest na WP Pilot, gdzie można oglądać za darmo TVP 1 online.

Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenie odcinków serialu Przysięga po polsku.

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 470 streszczenie szczegółowe

Songul wynajmuje Talaza do śledzenia Cavidan. Feride znajduje nową pracę. Ma posprzątać kamienicę. Cemre zawiadamia Emira, gdzie pracuje Feride. Mężczyzna znów ją prosi o rozmowę, ale bez skutku. Feride podczas sprzątania traci przytomność. Songul dokucza Melike. Chce sprawić, żeby kobieta sama odeszła z pracy. Uważa, że Melike ma za duży wpływ na Hikmeta i chce się jej pozbyć. Emir korzystając z pomocy Cemre chce załatwić Feride lepszą pracę.

Przysięga odc. 471 streszczenie szczegółowe

Podczas badania USG, Kumru dostaje druzgocącą wiadomość. Feride odkrywa, że to Emir załatwił jej nową posadę. Narin odbiera telefon siostry i zaprasza Leventa na rozmowę. Talaz nalega, żeby Cemre wróciła do domu. Songul po raz kolejny poniża Melike.

Przysięga odc. 472 streszczenie szczegółowe

Seyfi zjawia się u córki prosząc, by spłaciła jego długi. Kumru trafia do szpitala. Cevahir składa Seyfiemu propozycję nie do odrzucenia. Feride zaczyna pracę w restauracji. Kumru znajduje sposób, by zemścić się na siostrze. Policja aresztuje Narin.

Przysięga odc. 473 streszczenie szczegółowe

Feride próbuje uciec mężczyźnie, który kupił ją za długi od jej ojca. Emir domyśla się, że z Feride coś się dzieje i postanawia jej pomóc. Narin zostaje przewieziona do aresztu, gdzie składa zeznania. Następnego dnia ma być jej proces. Zostaje oskarżona o podanie trucizny Kumru, w wyniku czego doszło do zabicia płodu. Kemal zbiera dowody, żeby bronić ukochanej w sądzie. Feride poznaje jedną z kobiet porywacza.

Przysięga odc. 474 streszczenie szczegółowe

Songul próbuje skompromitować Melike przed Hikmetem. Emir idzie do ojca Feride, który w końcu wyznaje mu prawdę o tym, że sprzedał córkę. Okazuje się, że Feride porwała mafia. Emir odnajduje dziewczynę, która podczas szamotaniny zabija napastnika. Emir zabiera ją i próbują uciec, choć nie jest to łatwe. Na rozprawie Kemal udowadnia w sądzie, że to nie Narin zabiła dziecko Kumru. Narin wychodzi na wolność, a Kumru trafia do szpitala.

Przysięga odc. 475 streszczenie szczegółowe

Emirowi udaje się zmylić pościg i uciec. Songul zarzuca Melike, że nie umiała uspokoić dziecka. Kumru, mimo zamknięcia w szpitalu psychiatrycznym, udaje się zadzwonić do matki. Feride jest zdecydowana, by jak najszybciej zgłosić się na policję. Narin ma kolejną, nieprzyjemną rozmowę z ordynatorem.

Polska - Słowenia online stream

Polska – Albania online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Hotel Paradise 4 online

Hotel Paradise 4 online. Odcinek 4, 5 i 6: powtórki za darmo