Złoty Chłopak odc. 124, 125, 126 streszczenie, ile odcinków? Ostatni odcinek VOD

Złoty Chłopak odc. 124, 125, 126 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Ile odcinków ma serial? Kiedy i gdzie oglądać powtórki w TV i internecie? Wszystkie odcinki, w tym ostatni, można obejrzeć w formie Złoty Chłopak VOD

Złoty Chłopak ile odcinków ma serial?

Serial Złoty Chłopak odc. 1 po polsku wyemitowano pod koniec sierpnia 2023 roku. Ile ma odcinków? W Turcji było ich 36, co w Polsce przełoży się na ponad 100 epizodów. Różnica wynika z tego, że w Turcji wszystkie odcinki trwają powyżej dwóch godzin.

Złoty Chłopak odc. 124 oglądać można w piątek 23 lutego, a w kolejnych dniach nastąpi emisja odcinków 125, 126, 127. Odcinki po polsku emitowane są od poniedziałku do piątku w TVP 1 o godzinie 14:00.

Kiedy i gdzie obejrzeć powtórki? Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia o 6:05.

Złoty Chłopak VOD. Powtórki po polsku w internecie

Jeśli przegapiliście ostatni odcinek tureckiego serialu Złoty Chłopak, to łatwo można nadrobić zaległości. W naszym serwisie znajdziesz streszczenia, a wszystkie odcinki Złoty Chłopak VOD po polsku dostępne są za darmo i bez rejestracji w serwisie TVP VOD (vod.tvp.pl).

Złoty Chłopak streszczenie odcinków

Złoty Chłopak odc. 122 streszczenie szczegółowe

Kazim odwiedza Ferita w szpitalu i mówi mu o kłopotach Seyran z jego rodziną. Ferit wyjaśnia rodzinie, że kocha Seyran i zamierza się z nią ożenić. Muszą się z tym pogodzić. Choć Halis i reszta nie są z tego powodu zadowoleni, nie mają wyjścia. Idą do domu Kazima prosić o rękę Seyran. Muszą wysłuchać tyrady Kazima.

Złoty Chłopak odc. 123 streszczenie szczegółowe

Odbywa się ślub Seyran i Ferita. Kazim i jego rodzina świętują, a Halis i jego rodzina siedzą przygnębieni. Seyran boi się tego, co ją czeka w posiadłości po ślubie. Podczas nocy poślubnej Seyran wyznaje ukochanemu, że chciałaby dać mu syna. Chłopak jest zachwycony. Rano dziadek zaprasza całą rodzinę na śniadanie, bo ma dla nich niespodziankę. Przybywają niespodziewani goście.

Złoty Chłopak odc. 124 streszczenie szczegółowe

Halis przedstawia wszystkim córkę i wnuka, którzy przyjechali z Anglii. Cała rodzina jest w szoku. Najwięcej pretensji ma Ferit, gdy widzi, że Kaya siada na miejscu po Fuacie. Ferit zabiera Seyran od stołu i wychodzą. Jest wściekły, że dziadek sprowadził do domu nieznaną część rodziny, bo nimi się już znudził. Nukhet rozmawia z Halisem na osobności. Tylko on wie, że kobieta jest śmiertelnie chora.

Złoty Chłopak odc. 125 streszczenie szczegółowe

Nukhet tłumaczy synowi, dlaczego zjawiali się w rezydencji Halisa Korhana. Kazim, na prośbę Ferita, wprasza się na kolację. Seyran ma pomysł jak poprawić atmosferę w domu. Orhan znajduje sobie nowe hobby. Sultan informuje Ifakat o nowych porządkach w kuchni.

Złoty Chłopak odc. 126 streszczenie szczegółowe

Ifakat zwołuje rodzinną naradę w sprawie Nukhet i jej syna. Seyran prosi Kayę o rozmowę. Wszyscy mieszkańcy rezydencji zbierają się na kolacji. Kazim próbuje zawstydzić córkę Halisa. Ferit zostaje upokorzony przez dziadka i postanawia odejść z domu.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ