w

Złoty Chłopak VOD odc. 27, 28, 29 streszczenie szczegółowe, ostatni odcinek. Ile odcinków?

Złoty Chłopak VOD. Ile odcinków ma serial?

Złoty Chłopak 27, 28, 29 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Ile odcinków ma serial? Kiedy i gdzie oglądać powtórki w TV i internecie? Wszystkie odcinki, w tym ostatni, można obejrzeć w formie Złoty Chłopak VOD

Ile odcinków ma serial Złoty Chłopak?

Serial Złoty Chłopak odc. 1 po polsku wyemitowano pod koniec sierpnia 2023 roku. Ile ma odcinków? W Turcji było ich 36, co w Polsce przełoży się na ponad 100 epizodów. Różnica wynika z tego, że w Turcji wszystkie odcinki trwają powyżej dwóch godzin.

Złoty Chłopak odc. 27 oglądać można w wtorek 3 października, a w kolejnych dniach nastąpi emisja odcinków 27, 28, 29. Odcinki po polsku emitowane są od poniedziałku do piątku w TVP 1 o godzinie 14:00

Kiedy i gdzie obejrzeć powtórki? Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia o 6:05.

Złoty Chłopak VOD. Powtórki po polsku w internecie

Jeśli przegapiliście ostatni odcinek tureckiego serialu Złoty Chłopak, to łatwo można nadrobić zaległości. W naszym serwisie znajdziesz streszczenia, a wszystkie odcinki Złoty Chłopak VOD po polsku dostępne są za darmo i bez rejestracji w serwisie TVP VOD (vod.tvp.pl).

Złoty Chłopak streszczenie odcinków

Złoty Chłopak odc. 25 streszczenie szczegółowe

Kazim słyszy kłótnię sióstr, w której Seyran wyrzuca Sunie to, że pocałowała Ferita. Wściekły ojciec postanawia wydać ją za wdowca z Antep. Zrozpaczona Suna twierdzi, że się zabije. Seyran błaga Ferita o pomoc, obiecując, że zrobi dla niego wszystko, choć wcześniej użyła wobec niego najgorszych epitetów za to, że spędził noc z Pelin. Ferit każe Seyran włożyć seksowną halkę.

Złoty Chłopak odc. 26 streszczenie szczegółowe

Ferit przeprasza Seyran za swoje zachowanie i obiecuje pomóc jej siostrze. Suna szykuje się do wyjazdu do Antep. Orhan na polecenie ojca przyspiesza sprawę kupna domu dla rodziny synowej. Abadin eskortuje Sunę w bezpieczne miejsce. Ciotka Hattuc odkrywa zniknięcie dziewczyny i zawiadamia Kazima.

Złoty Chłopak odc. 27 streszczenie szczegółowe

Pelin stara się ugościć przestraszoną Sunę. Seyran jest zaskoczona szalonym pomysłem męża. Kazim nie chce zawiadamiać policji. Yusuf wchodzi po drabinie na taras i próbuje rozmówić się z Seyran. Abidin, na prośbę Ferita, nocuje z Suną u Pelin.

Złoty Chłopak odc. 28 streszczenie szczegółowe

Kazim jest wściekły, że Suna zniknęła. Seyran i Ferit kupują dywan, w którym przewiozą Sunę do domu. Kazim ogląda dom, który proponuje mu Orhan, ale okropnie wydziwia. W końcu wyjawia, że Suna zaginęła i prosi o pomoc w odnalezieniu jej. W domu znęca się nad Esme, która w końcu nie wytrzymuje ciągłych awantur i wpada w szał. Przypadkiem podpowiada mężowi, że Seyran wie, gdzie jest Suna. Kazim jedzie rozmówić się z młodszą córką.

Złoty Chłopak odc. 29 streszczenie szczegółowe

Kazim dopada Seyran i żąda od niej informacji o Sunie. Dziewczyna nic mu nie chce powiedzieć, więc ją dusi. Ferit ratuje sytuację i dziewczyny są bezpieczne. Seyran chce chronić siostrę, ale Suna postanawia wrócić do domu. Seyran docenia pomoc Ferita, który postępuje wbrew zasadom obowiązującym w domu. Ale dziadek Halis i tak się o wszystkim dowiaduje.

Zakazany Owoc

Zakazany Owoc odc. 293 streszczenie. Powtórka odcinka VOD TVP PL

Zmiany w The Voice of Poland

Zaskakujące zmiany w The Voice of Poland. Nowa edycja już w sobotę!