Akacjowa 38 ile ma odcinków? W naszym serwisie znajdziesz najważniejsze informacje dotyczącego tego hiszpańskiego serialu. Prezentujemy również szczegółowe streszczenia odcinków 401, 402, 403 po polsku.

Hiszpański serial Akacjowa 38 w TVP 2

Hiszpański serial Akacjowa 38 w telewizji TVP 2 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45. W porze emisji odcinków można skorzystać również z platformy WP PIlot, aby oglądać serial online. Dostępna jest tam telewizja TVP 2 na żywo w internecie za darmo.

Już w piątek emisja Akacjowa 38 odc. 402. W kolejnych dniach emisja 403, 404, 405

Akacjowa 38 ile odcinków ma serial?

Wszystko wskazuje na to, że Akacjowa 38 będzie serialem, który przez długi czas będzie można oglądać po polsku w TV. Oczywiście jeśli oglądalność będzie na odpowiednim poziomie i TVP nie zdecyduje się przerwać emisji. Ile odcinków ma Akacjowa 38? W Hiszpanii powstało 1483 epizodów trwający około 50-55 minut.

Akacjowa 38 VOD. Gdzie oglądać wszystkie odcinki po polsku w internecie za darmo?

Powtórki emitowane są następnego dnia o godzinie 13:15 w TVP2. Można wtedy obejrzeć ostatni odcinek. Ponadto serial można oglądać również online za darmo. Wszystkie odcinki Akacjowa 38 VOD dostępne są na vod.tvp.pl. Legalnie, za free, bez konieczności rejestracji. Nie trzeba więc szukać powtórek na CDA, Dailymotion lub innych serwisach, gdzie można znaleźć seriale i napisy PL.

Akacjowa 38 streszczenia odcinków po polsku

Akacjowa odc. 400 streszczenie

Casilda i Martin snują już plany na przyszłość. Niestety, okazuje się, że prośba o ułaskawienie została odrzucona. Juliana i Leandro oświadczają sąsiadom, że Victor jest ich synem. Ramon dowiaduje się, że Gines nie żyje. Mauro informuje Teresie, że Humildad usiłowała popełnić samobójstwo. Ramon prosi Trini, by dyskretnie spakowała walizki ich i córki.

Akacjowa odc. 401 streszczenie

Casilda jest załamana, bo dowiaduje się, że Martin zostanie stracony. Oliva wdziera się do domu Cayetany, wyrzuca Fabianę i zamyka drzwi na klucz. Oznajmia jej, że dla niej zrezygnował z pozycji, rodziny i Boga i że chce z nią być aż do śmierci. Fabiana wzywa na pomoc Celię i Teresę. Leonor chce prosić Cayetanę, by uratowała Martina.

Akacjowa odc. 402 streszczenie

Cayetana zapowiada Fabianie, że musi się pozbyć sekretarza Olivy, który wymknął się spod kontroli. Ramon postanawia wyjechać z żoną i córką do Ameryki. Maria Luisa martwi się, że zostawi Felipe. Leonor prosi Cayetanę, by dostarczyła królowej list z prośbą o łaskę dla Martina. W zamian obiecuje, że opublikuje laurkę o fundacji Cayetany. Servando chce zarobić udzielając wywiadu o swojej żonie.

Akacjowa odc. 403 streszczenie

Ramon zostaje doprowadzony na komisariat, gdzie składa zeznania w sprawie śmierci Gines i Durana. Choć Trini i Maria Luisa miały wyjechać z Hiszpanii, zostają, by wspierać Ramona. Servando dla pieniędzy opowiada dziennikarzowi zmyślone historie o Paciencii. Mauro tuż przed ślubem z Humildad spędza noc w towarzystwie Teresy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj