w

Akacjowa 38 odc. 183, 184, 185 streszczenia, powtórki VOD, ile odcinków ma serial?

Akacjowa 38 ile ma odcinków? W naszym serwisie znajdziesz najważniejsze informacje dotyczącego tego hiszpańskiego serialu, który w TVP 2 zastąpił Zranione Ptaki. Prezentujemy również szczegółowe streszczenia odcinków 183, 184, 185 po polsku.

Hiszpański serial Akacjowa 38 w TVP 2 zamiast Zranionych Ptaków

Hiszpański serial Akacjowa 38 w telewizji TVP 2 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45. W porze emisji odcinków można skorzystać również z platformy WP PIlot, aby oglądać serial online. Dostępna jest tam telewizja TVP 2 na żywo w internecie za darmo.

Już w środę emisja Akacjowa 38 odc. 183. W kolejnych dniach emisja 184, 185, 186

Akacjowa 38 ile odcinków ma serial?

Wszystko wskazuje na to, że Akacjowa 38 będzie serialem, który przez długi czas będzie można oglądać po polsku w TV. Oczywiście jeśli oglądalność będzie na odpowiednim poziomie i TVP nie zdecyduje się przerwać emisji. Ile odcinków ma Akacjowa 38? W Hiszpanii powstało 1483 epizodów trwający około 50-55 minut.

Akacjowa 38 VOD. Gdzie oglądać wszystkie odcinki po polsku w internecie za darmo?

Powtórki emitowane są następnego dnia o godzinie 13:15 w TVP2. Można wtedy obejrzeć ostatni odcinek. Ponadto serial można oglądać również online za darmo. Wszystkie odcinki Akacjowa 38 VOD dostępne są na vod.tvp.pl. Legalnie, za free, bez konieczności rejestracji. Nie trzeba więc szukać powtórek na CDA, Dailymotion lub innych serwisach, gdzie można znaleźć seriale i napisy PL.

Akacjowa 38 streszczenia odcinków po polsku

Akacjowa odc. 181 streszczenie

Casilda traci dziecko. Juliana pragnie przystąpić do konkursu, w którym zostaną wybrane wypieki na Wystawę Światową w Paryżu, co może uratować bojkotowaną La Deliciosę. Rodzice Leonor uzyskują dla niej unieważnienie małżeństwa z Claudiem. Celia dowiaduje się, że Tano kradł pieniądze po to, by przekupić pielęgniarzy, którzy pozwalali mu się z nią widywać. Reguluje jego dług w kwiaciarni i prosi, by Felipe ją odwiedził. Manuela pisze do Germana list.

Akacjowa odc. 182 streszczenie

Casilda cierpi po stracie dziecka. Pablo ją pociesza. Dziewczyna marzy o domu na wsi i o ślubie. Celia ogłasza, że wraca do domu, ale nie sama, tylko z Tano. Felipe jest zaskoczony. Leandro przestrzega Germana, że nie może już liczyć na wspólne życie z Manuelą. Justo zaczyna pokazywać swoją prawdziwą twarz. Manuela już wie, że tylko udawał, że się zmienił. Sąsiadki Celii dziwią się, że przygarnęła włóczęgę. Leonor otrzymuje dokument, z którego wynika, że jej małżeństwo zostało anulowane.

Akacjowa odc. 183 streszczenie

German dowiaduje się, że Cayetana zablokowała jego konta bankowe i zajęła wszystkie posiadłości, argumentując w sądzie, iż jej mąż jest niepoczytalny. Tymczasem przekupiony przez Cayetanę Santos czyni jego życie w celi nie do zniesienia. Leandro nie oddaje Manueli listu Germana. Tano zostaje przyłapany przez Susanę, jak zabiera ze stolika w kawiarni rurki, których goście nie zjedli. Jest już wyznaczona data ślubu Pabla i Casildy.

Akacjowa odc. 184 streszczenie

Sevando, za radą don Ramona, udaje się na Wydział Geografii i Historii, by tam walczyć o umieszczenie na mapach Naveros del Rio, swej rodzinnej wioski. Cayetana planuje huczne urodziny, których nie obsłuży firma Juliany. Rosina i Maximiliano zamierzają kupić kamienicę z La Deliciosą. Manuela wykrada don Leandro list, który napisał do niej German. Sędzia wyznacza niezwykle wysoką kaucję za jego uwolnienie. Manuela odkrywa, że bluzka, w której odwiedziła Germana w więzieniu została pocięta.

Akacjowa odc. 185 streszczenie

Servando zabiega o to, by jego rodzinna wioska widniała na mapach. Trini i Maria Luisa pobierają nauki od Leonor. Trini uczy się szybciej od Marii Luisy. Felipe nie radzi sobie z krnąbrnym Tano. Manuela przekonuje Justa, by zapłacił kaucję za Germana.

Akacjowa odc. 186 streszczenie

Felipe nareszcie znalazł sposób na wychowanie Tano. Casilda jest już pewna, że Pablo jej nie kocha. Cayetana przekupuje krytyka kulinarnego, by nie wybrał ciastek Juliany na Światową Wystawę w Paryżu. Pablo martwi się, że Manuela jedzie sama z Justem do jego posiadłości. Julianie jest przykro, że Manuela opuściła ją w tak ważnej dla niej chwili.

Barcelona Atletico online stream na żywo

FC Barcelona – Antwerp online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie?

Borussia Dortmund - Manchester City transmisja

Galatasaray – FC Kopenhaga online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie?