Akacjowa 38 streszczenia, powtórki VOD, ile odcinków ma serial?

Akacjowa 38 ile ma odcinków? W naszym serwisie znajdziesz najważniejsze informacje dotyczącego tego hiszpańskiego serialu, który w TVP 2 zastąpił Zranione Ptaki. Prezentujemy również szczegółowe streszczenia odcinków po polsku.

Hiszpański serial Akacjowa 38 w TVP 2 zamiast Zranionych Ptaków

Hiszpański serial Akacjowa 38 w telewizji TVP 2 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45. W porze emisji odcinków można skorzystać również z platformy WP PIlot, aby oglądać serial online. Dostępna jest tam telewizja TVP 2 na żywo w internecie za darmo.

Odcinek 1 serialu premierę miał 9 stycznia 2023 roku. Już w piątek emisja Akacjowa 38 odc. 20. W kolejnych dniach emisja 21, 22, 23

Akacjowa 38 ile odcinków ma serial?

Wszystko wskazuje na to, że Akacjowa 38 będzie serialem, który przez długi czas będzie można oglądać po polsku w TV. Oczywiście jeśli oglądalność będzie na odpowiednim poziomie i TVP nie zdecyduje się przerwać emisji. Ile odcinków ma Akacjowa 38? W Hiszpanii powstało 1483 epizodów trwający około 50-55 minut.

Akacjowa 38 VOD. Gdzie oglądać wszystkie odcinki po polsku w internecie za darmo?

Powtórki emitowane są następnego dnia o godzinie 13:15 w TVP2. Można wtedy obejrzeć ostatni odcinek. Ponadto serial można oglądać również online za darmo. Wszystkie odcinki Akacjowa 38 VOD dostępne są na vod.tvp.pl. Legalnie, za free, bez konieczności rejestracji. Nie trzeba więc szukać powtórek na CDA, Dailymotion lub innych serwisach, gdzie można znaleźć seriale i napisy PL.

Akacjowa 38 streszczenia odcinków po polsku

Akacjowa odc. 18 streszczenie

Celia jest zrozpaczona, ponieważ nie może zajść w ciążę. Wypytuje służącą o uzdrowicielki, które znają sposoby na polepszenie płodności. Podczas ulicznej zabawy Victor nie zwraca uwagi na Casildę. Dziewczyna liczyła zaś, że z nim zatańczy. W pewnym momencie dochodzi do strzelaniny. Z rąk członka ruchu anarchistycznego ginie polityk. Manuela jest przerażona, ponieważ policja sprawdza dokumenty, a ona ich nie ma. Tymczasem okazuje się, że zamachowiec jest dawnym znajomym Trini. Żąda on od niej, by pomogła mu się ukryć.

Akacjowa odc. 19 streszczenie

Trini przyprowadza do domu Ernesta i przedstawia go jako swojego brata. Ziołowy eliksir Vicenty ma pomóc Celii zajść w ciążę. Podczas nieobecności Cayetany, German całuje się z Manuelą. Rosina próbuje ukraść pelerynę ze sklepu. Leonor chce potajemnie spotkać się z Pablem.

Akacjowa odc. 20 streszczenie

Manuela i German mają się spotkać w altanie. Cayetana przechwytuje liścik, w którym jest o tym mowa. Rosina i Maximiliano zabraniają Leonor spotykać się Pablem. Inspektor Mendes prowadzi dochodzenie w sprawie zamachu terrorystycznego. Przesłuchuje Trini a potem Manuelę.

Winnice Miłości streszczenia odcinków

Winnice Miłości odc. 11, 12, 13. Ile odcinków, streszczenia, powtórki