Strona głównaSerialeAkacjowa 38 odc. 108, 109, 110 streszczenia, powtórki VOD, ile odcinków ma...

Akacjowa 38 odc. 108, 109, 110 streszczenia, powtórki VOD, ile odcinków ma serial?

Akacjowa 38 ile ma odcinków? W naszym serwisie znajdziesz najważniejsze informacje dotyczącego tego hiszpańskiego serialu, który w TVP 2 zastąpił Zranione Ptaki. Prezentujemy również szczegółowe streszczenia odcinków 108, 109, 110 po polsku.

Hiszpański serial Akacjowa 38 w TVP 2 zamiast Zranionych Ptaków

Hiszpański serial Akacjowa 38 w telewizji TVP 2 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45. W porze emisji odcinków można skorzystać również z platformy WP PIlot, aby oglądać serial online. Dostępna jest tam telewizja TVP 2 na żywo w internecie za darmo.

Już w piątek emisja Akacjowa 38 odc. 108. W kolejnych dniach emisja 109, 110, 111

Akacjowa 38 ile odcinków ma serial?

Wszystko wskazuje na to, że Akacjowa 38 będzie serialem, który przez długi czas będzie można oglądać po polsku w TV. Oczywiście jeśli oglądalność będzie na odpowiednim poziomie i TVP nie zdecyduje się przerwać emisji. Ile odcinków ma Akacjowa 38? W Hiszpanii powstało 1483 epizodów trwający około 50-55 minut.

Akacjowa 38 VOD. Gdzie oglądać wszystkie odcinki po polsku w internecie za darmo?

Powtórki emitowane są następnego dnia o godzinie 13:15 w TVP2. Można wtedy obejrzeć ostatni odcinek. Ponadto serial można oglądać również online za darmo. Wszystkie odcinki Akacjowa 38 VOD dostępne są na vod.tvp.pl. Legalnie, za free, bez konieczności rejestracji. Nie trzeba więc szukać powtórek na CDA, Dailymotion lub innych serwisach, gdzie można znaleźć seriale i napisy PL.

Akacjowa 38 streszczenia odcinków po polsku

Akacjowa odc. 106 streszczenie

Consuelo namawia córkę na przejażdżkę rowerem, który jest nowością. Do tego kobiety muszą włożyć spodnie, a to wywołuje skandal. Celia jest załamana zachowaniem matki, a Felipe wciąż ją krytykuje. German kończy leczenie Justa. Mężczyzna wciąż nie odzyskał pamięci, ale jego stan zdrowia jest dobry. Wypytuje Germana o Manuelę. W kawiarni wybucha pożar. Nikt nie podejrzewa, że ogień został podłożony celowo. Pablo zauważa dym i rusza na ratunek.

Akacjowa odc. 107 streszczenie

Justo ratuje Manuelę z pożaru w kawiarni. Juliana jest ciężko ranna. Jej życie wisi na włosku. Casilda jest wdzięczna Pablowi, że ją uratował. Felipe postanawia częściej przebywać poza domem, by unikać teściowej. Tymczasem ona przychodzi na męskie spotkanie w mieszkaniu Ramona.

Akacjowa odc. 108 streszczenie

Cayetana żąda, by German przestał leczyć Manuelę. Justo interesuje się zdrowiem Manueli. Matka Celii wprowadza w kamienicy zamieszanie swoim swobodnym zachowaniem i przekonaniami sufrażystki. Don Maximiliano próbuje pomóc Wiktorowi zdobyć pożyczkę bankową na odbudowanie kawiarni.

Akacjowa odc. 109 streszczenie

Manuela dochodzi do zdrowia po pożarze w kawiarni. Trini pisze za Casildę list do gazety w sprawach miłosnych. Leonor podejrzewa Casildę o romansowanie z Pablem. Consuelo uczestniczy w męskim spotkaniu, na którym w dyskusji rozkłada swojego zięcia Felipe na łopatki. Mimo pomocy sąsiadów Victor nie wierzy, że uda się wyremontować kawiarnię.

Akacjowa odc. 110 streszczenie

Paciencia nakłada na twarz krem od Servanda. Koleżanki zauważają, że jej wygląd się zmienia, ale nie mają odwagi jej o tym powiedzieć. Maximiliano martwi się o spaloną kawiarnię i leżącą w szpitalu donię Julianę. Namawia Victora na wzięcie pożyczki, żeby odbudować kawiarnię. Ramon i Maximiliano wychwalają zalety umysłu Consuelo. Lubią jej towarzystwo, czemu Felipe się dziwi. Leonor dostaje list od dziewczyny o imieniu Camila, która prosi ją o poradę w sprawach sercowych.

Akacjowa odc. 111 streszczenie

Celia przygotowuje chrzciny córki. Consuelo próbuje uzmysłowić córce, że jest zbyt zależna od męża i przyjaciółki. Trini pomaga Manueli sprzątać spaloną kawiarnię. Victor nie ma pieniędzy na remont i postanawia sprzedać lokal. Leandro informuje Victora, że Juliana jest umierająca. Pablo zastaje Manuelę w pokoju hotelowym Justa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj