Akacjowa 38 odc. 312, 313, 314 streszczenia, powtórki VOD, ile odcinków ma serial?

Akacjowa 38 ile ma odcinków? W naszym serwisie znajdziesz najważniejsze informacje dotyczącego tego hiszpańskiego serialu. Prezentujemy również szczegółowe streszczenia odcinków 312, 313, 314 po polsku.

Hiszpański serial Akacjowa 38 w TVP 2

Hiszpański serial Akacjowa 38 w telewizji TVP 2 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45. W porze emisji odcinków można skorzystać również z platformy WP PIlot, aby oglądać serial online. Dostępna jest tam telewizja TVP 2 na żywo w internecie za darmo.

Już w środę emisja Akacjowa 38 odc. 312. W kolejnych dniach emisja 313, 314, 315

Akacjowa 38 ile odcinków ma serial?

Wszystko wskazuje na to, że Akacjowa 38 będzie serialem, który przez długi czas będzie można oglądać po polsku w TV. Oczywiście jeśli oglądalność będzie na odpowiednim poziomie i TVP nie zdecyduje się przerwać emisji. Ile odcinków ma Akacjowa 38? W Hiszpanii powstało 1483 epizodów trwający około 50-55 minut.

Akacjowa 38 VOD. Gdzie oglądać wszystkie odcinki po polsku w internecie za darmo?

Powtórki emitowane są następnego dnia o godzinie 13:15 w TVP2. Można wtedy obejrzeć ostatni odcinek. Ponadto serial można oglądać również online za darmo. Wszystkie odcinki Akacjowa 38 VOD dostępne są na vod.tvp.pl. Legalnie, za free, bez konieczności rejestracji. Nie trzeba więc szukać powtórek na CDA, Dailymotion lub innych serwisach, gdzie można znaleźć seriale i napisy PL.

Akacjowa 38 streszczenia odcinków po polsku

Akacjowa odc. 310 streszczenie

Maria Luisa oświadcza Victorowi, że ma randkę z inżynierem Iborrą. Pablo prosi Leandra, by zatrudnił byłego żołnierza Martina. Cayetana wie, że Mauro nie zatrzymał Guberna. Tymczasem sam inspektor nalegał, by Celia powiedziała o tym Cayetanie. Teresa zaczyna zwierzać się Maurowi. Wydawca Navas jest zachwycony drugą częścią powieści „Rozdroże” napisaną przez Leonor.

Akacjowa odc. 311 streszczenie

Trini zakrada się do mieszkania Ramona i zastaje go załamanego i we łzach. Trini pociesza go, ale przychodzi Lourdes i urządza awanturę. Rosina żegna się z mężem, jakby szła na wojnę, a nie na operację plastyczną. Felipe denerwuje się, że Leonor w swojej powieści opisała jego romans ze służącą, która popełniła samobójstwo. Mauro jest pod coraz większym urokiem niewątpliwie pięknej Teresy.

Akacjowa odc. 312 streszczenie

Szef Maura daje mu cztery dni na zakończenie śledztwa. Inspektor chce skonfrontować Teresę z Fabianą, by nauczycielka przypomniała sobie tragiczne wydarzenia z przeszłości. Doktor Malia przystępuje do operacji plastycznej Rosiny. Teresa udziela pierwszej lekcji pisania Lolicie. Towarzyszy im Fabiana.

Akacjowa odc. 313 streszczenie

Cayetana wydaje kolację, by ogłosić założenie fundacji imienia doktora de la Serny. Zaprasza na nią Felipe i Celię. Oni z kolei, za namową Maura, chcą zabrać ze sobą Teresę. Po przeczytaniu powieści Leonor, Felipe dręczy wspomnienie skrzywdzonej służącej. Casilda opowiada Martinowi, że jej pani, bez wiedzy męża, poddaje się operacji plastycznej.

Akacjowa odc. 314 streszczenie

Casilda rozpoznaje na zdjęciu w gazecie „doktora Malię”, który jest poszukiwany za liczne oszustwa. Tymczasem Rosina ma być za chwilę przez niego „operowana”. Teresa jest na przyjęciu u Cayetany. Rozpoznaje u niej naszyjnik i traci przytomność.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ