w

Don Stanislao online. Gdzie obejrzeć film TVN 24 w internecie?

Don Stanislao online

Don Stanislao online. TVN24 film oskrarżający kard. Stanisława Dziwisza opublikował w internecie w swoich serwisach. Zobacz gdzie obejrzeć Don Stanislao online?

FIlm Don Stanislao w telewizji TVN wyemitowany został w poniedziałek 9 listopada 2020 roku i wzbudził wielkie kontrowersje. Jego autorem jest Marcin Gutowski. Kto nie obejrzał filmu w telewizji szuka go w internecie.

Don Stanislao online

Don Stanislao online można obejrzeć w serwisie TVN24. Reportaż nie jest jednak dostępny za darmo, dlatego wielu internautów szuka go na CDA, Youtube. Tam jednak filmu obejrzeć nie można.

Aby uzyskać dostęp do Don Stanislao online należy wykupić dostęp do serwisu TVN24 GO. Miesięczny koszt wynosi 10 zł. Co otrzymujemy w zamian?

Po wykupieniu TVN24 możemy obejrzeć live stream z TVN 24 i TVN24 BIS. Ponadto otrzymujemy dostęp do biblioteki programów na żądanie, wersje audio programów, cofanie do 7 dni. I przede wszystkim możemy obejrzeć reportaż Don Stanislao online.

Don Stanislao online za darmo na Player.pl dostępny będzie w czwartek (12.11). Tego dnia film zostanie wyemitowany również w telewizji TVN.

Od momentu emisji Don Stanislao w TVN reportaż jest mocno komentowany. Posłanki Lewicy odniosły się na konferencji prasowej w Sejmie do reportażu „Don Stanislao. Druga twarz kardynała Dziwisza”, wyemitowanego w poniedziałek (9.11) w TVN24. Parlamentarzystki zbiły portret kardynała, a następnie zebrały jego szczątki szczotkami.

– Lewica posprząta po Kościele katolickim, Lewica rozdzieli państwo od Kościoła, Lewica doprowadzi do tego, że nie będzie przedawnienia przestępstw pedofilii, że wszyscy ci, którzy gwałcili małe dzieci, chłopców, dziewczynki, molestowali, którzy zniszczyli życie wielu młodym ludziom, którzy cierpią do dzisiaj i na te cierpienia nie ma przedawnienia, poniosą za to odpowiedzialność – zadeklarowała Anna Maria Żukowska, rzeczniczka Lewicy.

Dziennikarz „Czarno na białym” TVN24 Marcin Gutowski pokazał w swoim reportażu nieznane oblicze kardynała Stanisława Dziwisza. Jawi się w nim on jako potężny hierarcha, szara eminencja, która potrafi zadbać o – specyficznie rozumiany – interes Kościoła. Także wtedy, gdy chodzi o sprawy dotyczące ofiar pedofilii.

Reportaż „Don Stanislao. Druga twarz kardynała Dziwisza” trwa 82 minuty.

Manchester City - Real stream

Borussia – Bayern online. Gdzie oglądać transmisję i live stream na żywo?

Zakochani po uszy 201

Zakochani po uszy sezon 4 odc. 244 i 245 streszczenie