Holandia - Ukraina transmisja online za darmo

Od czwartku 10 czerwca na antenie TVN24 pojawią się programy dedykowane Mistrzostwom Europy w piłce nożnej. „Strefa kibica” to codzienny cykl, w którym komentowane będą mecze wraz z gośćmi. Pierwsza dawka już o godzinie 7:05 we „Wstajesz i wiesz”, a druga o 16:40 po konferencji polskiej reprezentacji w „Faktach po południu”. Dodatkowo zapraszamy do nowoczesnego studia Strefy Kibica 14,19 i 23 czerwca, na specjalne wydania „Strefy Kibica” godzinę przed meczami i po jego zakończeniu.

Piłkarskie Euro 2020 to ważne wydarzenie, którym w najbliższym czasie będzie żyć cała Europa, w tym Polacy. Specjalnie z myślą o kibicach piłki nożnej, na antenie TVN24 oraz TVN24 GO, pojawią się dedykowane mistrzostwom programy.

Już od jutra, dwa razy dziennie („Wstajesz i wiesz” oraz „Fakty po południu”) Joanna Kryńska, Łukasz Jedliński, Piotr Jacoń i Krzysztof Górlicki będą przekazywali i komentowali najważniejsze informacje dotyczące mistrzostw.

Główny program meczowy również będzie pod marką „Strefy Kibica”. Emisja 14,19 i 23 czerwca godzinę przed meczem (ok. 20:00), w przerwie meczu i od razu po jego zakończeniu. Gospodarzami nowego ultranowoczesnego studia będą Joanna Kryńska, Olga Olesek oraz Łukasz Jedliński.

Wraz z gośćmi – ekspertami, sportowcami i miłośnikami piłki – będą śledzić poczynania naszych piłkarzy, a nasi reporterzy wraz z kibicami będą celebrować spotkania meczowe. Wśród stałych komentatorów, w naszym studiu pojawią się Radosław Majdan czy Karolina Bojar.

Każde wydanie „Strefy kibica” zostanie poprzedzone półgodzinnym programem w TVN24 GO, który poprowadzi Joanna Kryńska.

Euro 2020 rozpocznie się w piątek 11 czerwca i potrwa miesiąc. Transmisje można obejrzeć w telewizji TVP 1, TVP 2 oraz TVP Sport. Wszystkie mecze na żywo można obejrzeć również w internecie. TVP 1 stream online za granicą udostępnia na WP Pilot, a ponadto oczywiście można skorzystać ze strony TVP Sport: sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej.

Mecze Polski na Euro 2020 odbędą się 14.06 (Polska – Słowacja, godzina 18:00), 19.06 (Hiszpania – Polska, godzina 21:00) i 23.06 (Szwecja – Polska, godzina 18:00).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj