Przyjaciółki 229 online za darmo. Powtórki, streszczenia, gdzie oglądać?

Przyjaciółki online za darmo. Gdzie oglądać odc. 229 i 230 na żywo, powtórki i gdzie przeczytać streszczenia? Zobacz co przyniosą odcinki.

Przyjaciółki odcinek 229

Serial emitowany jest w czwartki o godzinie 21:05 w telewizji Polsat. Przyjaciółki online za darmo można oglądać w porze emisji na WP Pilot. Dostępna jest tam telewizja Polsat na żywo w internecie za free.

12 maja w TV ukaże się serial Przyjaciółki 229. Tydzień później premiera Przyjaciółki odc. 230. Będzie to ostatni odcinek serialu. Sezon 20 nie powstanie.

Przyjaciółki online powtórki i w TV

Jeżeli przegapiliście ostatni odcinek Przyjaciółek, to prezentujemy streszczenia serialu Przyjaciółki. Gdzie obejrzeć powtórki? Czy są dostępna na Youtube, CDA i Dailymotion?

Powtórka Przyjaciółki 229 dostępna będzie w niedzielę w telewizji Polsat 2. Na szczęście wszystkie odcinki można oglądać za free w internecie. Przyjaciółki online za darmo znaleźć można na platformie Polsat GO. Nie trzeba szukać odcinka 296 w Dailymotion czy CDA.

Streszczenia odcinków serialu Przyjaciółki

Przyjaciółki odcinek 228 streszczenie

Maria chcę przygotować kolację dla Anki i Pawła, by podziękować im za pomoc. Zaprasza również Janka. Inga odwiedza Hanię i Stasia. Chłopak, idąc na egzamin, zamyka obie kobiety w mieszkaniu. Inga dzwoni po pomoc do Łukasza. Zuza wyznaje Błażejowi, że ich pożycie intymne nie daje jej satysfakcji. Urażony mężczyzna wychodzi z mieszkania. Tymczasem w domu bizneswoman pojawia się dwójka ludzi, którzy twierdzą, że są dziećmi Huberta. Po rozmowie z Elą Patrycja zaczyna podejrzewać, że Wiktor ją zdradza. Postanawia śledzić Jagodę. Dochodzi jednak do wniosku, że to głupi pomysł. Wciąż jednak ma wątpliwości.

Przyjaciółki odcinek 229 streszczenie

Patrycja jest zła na Elę. Ela wygarnia jej, że sama nadal nie ufa Wiktorowi. Patrycja czuje się głupio i ma wyrzuty sumienia za akcję w kawiarni… W rodzinie Anki też sytuacja komplikuje się. Maria jest przybita, Janek powiedział jej, że nie powinni się więcej widywać, choć nie wyjaśnił dlaczego. Anka dowiaduje się od Patrycji, dlaczego Janek nie chce widywać się z Marią. Postanawia razem z Pawłem uratować sytuację… Inga szykuje się na randkę z Łukaszem. Andrzej i Robert dowiadują się o tym, są niepocieszeni. Na randce Inga otrzymuje inne informacje, niż się spodziewała. Zuza konfrontuje się z Hubertem. Oznajmia mu, że nie chce go więcej widzieć. Po wyjściu na jaw przekrętu Huberta i wyjeździe Błażeja Zuzie jest bardzo ciężko.

Przyjaciółki odcinek 230 streszczenie

Po rozstaniu z Wiktorem Patrycja nie może dojść do siebie. Gdy wraca do domu, zauważa, że Mikołaj gdzieś zniknął. Anka i Paweł przygotowują się do wyjazdu na Karaiby. Kobieta od pewnego czasu ma złe przeczucia. Okazuje się, że sprawę Janka można rozwiązać szybciej, niż się wydawało. Jego była żona skłania się ku zawarciu ugody. Do Zuzy dzwoni Błazej. Chce z nią pomówić o czymś istotnym. Wkrótce się godzą. Hubert odbiera Grzesia z przedszkola. Nie wiadomo jednak, gdzie się z nim udał. Inga odnawia relacje z Sarą. Hania i Marysia w tajemnicy szykują dla niej przyjęcie.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general