w

Przyjaciółki 200 i 201 online za darmo. Powtórki, streszczenia, gdzie oglądać?

Przyjaciółki online za darmo. Odc. 195 i 196

Przyjaciółki 200 i 201 online za darmo. Gdzie oglądać na żywo, powtórki i gdzie przeczytać streszczenia? Zobacz co przyniosą odcinki 196 i 197 rozpoczynające sezon 17.

Przyjaciółki 200 i 201

Serial Przyjaciółki ma w Polsce wielu widzów. W czwartek 8 kwietnia 2021 obejrzeć można Przyjaciółki 200. Tydzień później premiera odcinka 200.

Przyjaciółki online za darmo można oglądać w porze emisji na WP Pilot. Dostępna jest tam telewizja Polsat na żywo w internecie za free.

Przyjaciółki powtórki online i w TV

Jeżeli przegapiliście ostatni odcinek Przyjaciółek, to prezentujemy streszczenia serialu Przyjaciółki 200 i 201. Gdzie obejrzeć powtórki? Czy są dostępna na Youtube, CDA i Dailymotion?

Powtórka Przyjaciółki 200 dostępna będzie w niedzielę 18 kwietnia w telewizji Polsat 2. Na szczęście wszystkie odcinki można oglądać za free w internecie. Przyjaciółki online za darmo znaleźć można na platformie IPLA TV.

Przyjaciółki odc. 200 streszczenie online

Zuza całą swoją uwagę zwraca w kierunku rozwiązania problemów rozwojowych Krzysia. Po raz pierwszy to nie praca jest najważniejsza. Cały jej grafik jest dostosowany do licznych zajęć i terapii syna. Natomiast Inga stara się unikać kontaktu z Sajmonem jak tylko może. Zablokowała jego numer w telefonie, nie chce chodzić z Marysią na akrobatykę. Liczy, że młody trener w końcu się zniechęci. Mężczyzna nie daje się tak łatwo zbyć, odwiedza Ingę w nail barze, gdzie wpada na jej przyjaciółki… Po rozmowie z Elą Patrycja bije się z myślami – nie jest pewna czy dobrze zrobiła, zrywając z Arturem. Opiekun drugiego roku na Akademii odwiedza Pawła w jego gabinecie. W sugestywny sposób daje Pawłowi do zrozumienia, że powinien zrezygnować z wykładania. W przeciwnym razie może ucierpieć jego reputacja.

Przyjaciółki odc. 201 streszczenie online

Maria odwiedza Ankę i Pawła. Przyjechała po rzeczy Stasia, który przeprowadził się do Julki. Kobieta nie rozumie zachowania chłopca, myśli, że to kwestia młodzieńczego buntu. Anka i Paweł opowiadają jej o sprawie zarzutów o molestowanie studentek Pawła. Maria udaje luz, ale widać, że jest zaniepokojona… Po nieudanym romansie ze sztuką Dorotka zamierza zacząć udzielać się w mediach społecznościowych. Tymczasem, za radą Doroty, Inga postanawia zadbać nie tylko o piękną cerę i świetlistą twarz. Przyjaciółka sugeruje jej, że po dwóch porodach powinna zająć się również kondycją miejsc intymnych. Inga postanawia zaciągnąć dziewczyny do sex shopu.

PSG - Bayern na żywo

Transmisja z Real – Liverpool online. Gdzie oglądać?

BAYERN - PSG stream online za darmo

Bayern – PSG stream online za darmo. Transmisja w internecie