w

Przyjaciółki 235 online za darmo. Powtórki, streszczenia, gdzie oglądać?

Przyjaciółki online za darmo. Odc. 195 i 196

Przyjaciółki online za darmo. Gdzie oglądać odc. 235 na żywo, powtórki i gdzie przeczytać streszczenia? Zobacz co przyniosą odcinki.

Przyjaciółki odcinek 235 i 236

Serial emitowany jest w czwartki o godzinie 21:05 w telewizji Polsat. Przyjaciółki online za darmo można oglądać w porze emisji na WP Pilot. Dostępna jest tam telewizja Polsat na żywo w internecie za free.

29 września w TV ukaże się serial Przyjaciółki 235. Tydzień później premiera Przyjaciółki odc. 236.

Przyjaciółki online powtórki i w TV

Jeżeli przegapiliście ostatni odcinek Przyjaciółek, to prezentujemy streszczenia serialu Przyjaciółki. Gdzie obejrzeć powtórki? Czy są dostępna na Youtube, CDA i Dailymotion?

Powtórka Przyjaciółki 235 dostępna będzie w niedzielę w telewizji Polsat 2. Na szczęście wszystkie odcinki można oglądać za free w internecie. Przyjaciółki online za darmo znaleźć można na platformie Polsat GO. Nie trzeba szukać odcinka 236 w Dailymotion czy CDA.

Streszczenia odcinków serialu Przyjaciółki

Przyjaciółki 233 streszczenie odcinka

Marta wprowadza się do bloku, w którym mieszka Inga. Inga postanawia ją przywitać, zaprasza Martę do siebie. Rafał nadal jest zazdrosny o Łukasza. Patrycja opowiada przyjaciółkom o Hani. Inga wścieka się na nią i Ankę. Tymczasem Zuza i Błażej pracują nad swoim życiem intymnym. Zuza nadal ma problem z dopuszczeniem do siebie Błażeja. Błażej zaprzyjaźnił się z rodzeństwem Zuzy. Ona postanawia razem z nim spotkać się z Izą i Szymonem. Patrycja z przyjaciółkami oglądają suknie ślubne. Wiktor dowiaduje się, że uderzenie w głowę jednak miało negatywny skutek. Patrycja przyłapuje Hanię na pocałunku z Patrykiem. Anka wraca do pracy. Pawłowi nie podoba się, jak dobrze dogaduje się z Marcinem. Paweł i Anka nie mogą się porozumieć w kwestii wyboru nowego miejsca zamieszkania.

Przyjaciółki 234 streszczenie odcinka

Wiktor nie ma pojęcia, jak powiedzieć o swojej przypadłości Patrycji i Mikołajowi. Patryk stara się przeprosić fryzjerkę, lecz ona nie potrafi mu wybaczyć. Zuza wraz z Izą postanawiają zaskoczyć Błażeja i Szymona na treningu. Anka i Inga wciąż się do siebie nie odzywają. Staś i Hania kłócą się o Franka. Inga nie umie wybaczyć przyjaciółce, że trzyma stronę jej córki. Gdy kobieta dowiaduje się, że Łukasz zginął w Nepalu, nie panuje nad emocjami. Prosi Rafała, by pomógł odszukać zwłoki.

Przyjaciółki 235 streszczenie odcinka

Rafał usiłuje poprawić swoje postępowanie, by być lepszym partnerem dla Ingi. Kobieta nawiązuje nić porozumienia z Martą, która próbuje skłonić ją do pogodzenia się z przyjaciółkami. Stanisław nie daje oznak życia. To bardzo niepokoi Pawła i Ankę. Tym bardziej, że niedługo mają się przeprowadzać. W stosunkach Zuzy i Błażeja nadal brakuje harmonii. Zuzanna wyjeżdża w podróż służbową. Na wyjeździe rozmawia z Konradem o dawnych czasach. Wiktor powiadamia Patrycję o swoim krwiaku. Jego wybranka jest bardzo zaniepokojona.

Przyjaciółki odcinek 236 streszczenie

Patrycja namawia Wiktora do zrobienia sobie przerwy od pracy. Bardzo się przejmuje jego stanem zdrowia. Natomiast Anka chce szybko załatwić przeprowadzkę. Marcin zdradza swoje zainteresowanie Anką. Paweł i Anka dalej nie do końca zgadzają się w kwestii nowego mieszkania. Zuza i Błażej mają wyrzuty sumienia. Inga pogodziła się z przyjaciółkami. Ciągle martwi się o zaginionego Łukasza. Nie wie, że jego poszukiwania zakończyły się.

Apator - Stal stream online free

Bayern Monachium – FC Barcelona online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie?

Serial Wspaniałe Stulecie 94

Wspaniałe Stulecie 103 streszczenie odcinka. Powtórka VOD