Strona głównaTelewizja onlinePolsat online stream za darmoPrzyjaciółki 252 online za darmo. Powtórki, streszczenia, gdzie oglądać?

Przyjaciółki 252 online za darmo. Powtórki, streszczenia, gdzie oglądać?

Przyjaciółki online za darmo. Gdzie oglądać odc. 252 na żywo, powtórki i gdzie przeczytać streszczenia? Zobacz co przyniosą odcinki.

Przyjaciółki odcinek 252

Serial emitowany jest w czwartki o godzinie 21:10 w telewizji Polsat. Przyjaciółki online za darmo można oglądać w porze emisji na WP Pilot. Dostępna jest tam telewizja Polsat na żywo w internecie za free.

4 maja w TV ukaże się serial Przyjaciółki 252. Tydzień później premiera odcinka 253.

Przyjaciółki online powtórki i w TV

Jeżeli przegapiliście ostatni odcinek Przyjaciółek, to prezentujemy streszczenia serialu Przyjaciółki. Gdzie obejrzeć powtórki? Czy są dostępna na Youtube, CDA i Dailymotion?

Powtórka Przyjaciółki 252 dostępna będzie w niedzielę w telewizji Polsat 2. Na szczęście wszystkie odcinki można oglądać za free w internecie. Przyjaciółki online za darmo znaleźć można na platformie Polsat GO. Nie trzeba szukać odcinka 251 i 252 w Dailymotion czy CDA.

Streszczenia odcinków serialu Przyjaciółki

Przyjaciółki odc. 251 streszczenie odcinka

Kochan gubi się w swoich uczuciach. Spotkanie z mamą Filipa, który okłamuje rodziców i stale przesiaduje u Jeleńskich, jest impulsem do zastanowienia nad zaufaniem w rodzinie. Coraz ciężej przychodzi jej ukrywanie bulimii. Wiktor stara się jej okazać wsparcie i czuje, że coś jest nie tak z ukochaną. Każdą rozmowę kieruje na problemy żony z odżywianiem.

Przyjaciółki odc. 252 streszczenie odcinka

Inga bez powodzenia stara się pomóc Łukaszowi, który nie potrafi się odnaleźć w roli ojca. W końcu oboje uświadamiają sobie, że ich konflikty nie działają dobrze ani na Marysię ani na Nisę. Podczas rodzinnej wycieczki córka Ingi spada z drzewa i łamie rękę. To zdarzenie staje się zarzewiem kolejnego konfliktu między partnerami. Ance udało się wywrzeć presję na dyrektorze stacji telewizyjnej, który jednak nie zgodził się ponownie zatrudnić Rolewskiego. Prawniczka obawia się o mężczyznę, który bardzo źle znosi utratę pracy. Patrycja zwierza się Indze ze swoich kłopotów z odżywianiem. Kobieta deklaruje, że na nią i Ankę zawsze może liczyć. Mikołaj potajemnie przenocował Filipa u siebie, co nie spodobało się jego rodzicom. Marta kontynuuje terapię. Powoli zaczyna rozumieć, że nie może zamykać się na świat. Postanawia spróbować otworzyć się na innych ludzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj