Przyjaciółki online za darmo

Przyjaciółki online za darmo. Gdzie oglądać odcinki na żywo, powtórki i gdzie przeczytać streszczenia? Zobacz co przyniosą odcinki.

Przyjaciółki 266 ostatni odcinek

Serial emitowany jest w czwartki o godzinie 21:10 w telewizji Polsat. Przyjaciółki online za darmo można oglądać w porze emisji na WP Pilot. Dostępna jest tam telewizja Polsat na żywo w internecie za free.

23 listopada w TV ukaże się serial Przyjaciółki 266. Będzie to ostatni odcinek tego sezonu. Data premiery Przyjaciółki odc. 267 nie jest znana.

Przyjaciółki online powtórki i w TV

Jeżeli przegapiliście ostatni odcinek Przyjaciółek, to prezentujemy streszczenia serialu Przyjaciółki. Gdzie obejrzeć powtórki? Czy są dostępna na Youtube, CDA i Dailymotion?

Powtórka Przyjaciółki 266 dostępna będzie w niedzielę w telewizji Polsat 2. Na szczęście wszystkie odcinki można oglądać za free w internecie. Przyjaciółki online za darmo znaleźć można na platformie Polsat GO. Nie trzeba szukać odcinka 266 w Dailymotion czy CDA.

Streszczenia odcinków serialu Przyjaciółki

Przyjaciółki 265 streszczenie

Anka i Miłosz w końcu rozmawiają szczerze o swoich uczuciach. Kobieta wyznaje, że nie chce ryzykować zniszczenia życia, które prowadzi u boku Pawła. Oboje więc decydują, że pozostaną tylko współpracownikami. Tymczasem mąż kobiety zaczyna podejrzewać, że Nur wykorzystuje Staśka. Szymon prosi Ingę, by ze względu na rozprawę zatrudniła go w swoim lokalu. Kobieta zaś nadal nie może zapomnieć o operacji, którą przeszła. Bardzo ten fakt przeżywa. W końcu Anka postanawia wziąć ją do swojego programu. W trakcie terapii Patrycja uświadamia sobie, że jej uczucie do Wiktora słabnie. Coraz bardziej za to podoba jej się Adrian. Gdy mężczyzna się orientuje, że pacjentka się w nim zakochała, odmawia dalszych spotkań z kobietą i przekazuje ją innej terapeutce.

Przyjaciółki 266 streszczenie

Relacja Patrycji i Wiktora coraz bardziej się pogarsza, ale kobieta ucieka od poważnej rozmowy o związku. Zdenerwowany mężczyzna jedzie do stadniny. Jakiś czas później do Patrycji dzwoni pracownik ośrodka. Mówi, że Wiktor pojechał w teren konno i bardzo długo nie wraca. Kobieta rusza na poszukiwanie partnera. Anka zauważa, że Staszek zakochał się w Nur. Jakiś czas później orientuje się też, że Paweł zlikwidował ich lokatę. Mężczyzna nie chce jednak powiedzieć, na co przeznaczył pieniądze. Dopiero gry Nur znika z domu, Anka i Staś orientują się, że to przez Pawła. Oboje, wściekli, wyprowadzają się z domu, gotowi zerwać z mężczyzną kontakt. Inga również przeżywa trudne chwile, ponieważ zbliża się termin rozprawy Szymona. Na szczęście wszystko idzie po jej myśli i mężczyzna dostaje łagodny wyrok w zawieszeniu. W ramach podziękowania za pomoc Borys i Szymon organizują dla Ingi kolację. Okazuje się też, że drugi z mężczyzn postanowił wyjechać do Tajlandii. Tymczasem w Nail Barze na Ingę czeka niespodzianka. Wraca Dorota.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj