w

Przyjaciółki online za darmo. Powtórki, streszczenia, gdzie oglądać?

Przyjaciółki online za darmo

Przyjaciółki online za darmo. Gdzie oglądać odcinki na żywo, powtórki i gdzie przeczytać streszczenia? Zobacz co przyniosą odcinki.

Przyjaciółki 272 kiedy leci?

Serial emitowany jest w czwartki o godzinie 21:10 w telewizji Polsat. Przyjaciółki online za darmo można oglądać w porze emisji na WP Pilot. Dostępna jest tam telewizja Polsat na żywo w internecie za free.

11 kwietnia w TV ukaże się serial Przyjaciółki 272. W następnym tygodniu obejrzeć można odcinek 273.

Przyjaciółki online powtórki i w TV

Jeżeli przegapiliście ostatni odcinek Przyjaciółek, to prezentujemy streszczenia serialu Przyjaciółki. Gdzie obejrzeć powtórki? Czy są dostępna na Youtube, CDA i Dailymotion?

Powtórka Przyjaciółki 272 dostępna będzie w niedzielę w telewizji Polsat 2. Na szczęście wszystkie odcinki można oglądać za free w internecie. Przyjaciółki online za darmo znaleźć można na platformie Polsat GO. Nie trzeba szukać odcinka 272 w Dailymotion czy CDA.

Streszczenia odcinków serialu Przyjaciółki

Przyjaciółki 271 streszczenie odcinka

Inga, która zazwyczaj spędza ostatni dzień roku w gronie najbliższych, niespodziewanie dowiaduje się o planowanej wizycie swojej przybranej matki w Polsce. Zaskoczona, podejrzewa, że za jej przyjazdem może kryć się jakiś ukryty cel. W międzyczasie Dorota namawia ją, aby wybrały się razem do klubu, co wywołuje u Ingi entuzjazm. Anka i Paweł wciąż rozważają zakończenie swojego związku. Rodzina Strzeleckich nie jest zadowolona z faktu, że Tomasz i Teresa znowu ich odwiedzają. W tym samym czasie Staszek odbiera telefon od Nur, która informuje go o swoim przyjeździe do Warszawy i zamiarze pożegnania się przed definitywnym powrotem do Iranu. Dodatkowo, mówi mu, że nie podziela jego uczuć. Patrycja jest zaniepokojona zachowaniem Mikołaja, który obarcza się winą za trudną sytuację, w której znalazł się Wiktor. Tymczasem Wiktor sam obawia się zbliżającej się rozprawy sądowej.

Przyjaciółki 272 streszczenie odcinka

Anka jest zaniepokojona brakiem postępów w swojej rehabilitacji. Jednocześnie Paweł podejmuje starania, by odbudować relację ze Staszkiem i ma poczucie, że powoli osiąga swój cel. Inga gorączkowo przygotowuje się na spotkanie z Carol, pragnąc zrobić na niej jak najlepsze wrażenie. Mimo kilku niespodziewanych komplikacji, wizyta przebiega pomyślnie. Dorota natomiast podchodzi do gościa Ingi z dużą dozą nieufności. W tym samym czasie Andrzej składa Dorocie propozycję pracy w agencji nieruchomości, w której sam jest zatrudniony, twierdząc, że firma poszukuje nowych pośredników.

W mediach pojawiają się artykuły na temat procesu Wiktora, a zamieszczane pod nimi komentarze są dla niego nieprzychylne. Patrycja i Mikołaj przeżywają tę sytuację, jednak to Wiktor radzi sobie z nią najgorzej. Uważa, że stał się wyrzutkiem społeczeństwa.

Dziedzictwo odc. 249 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Live stream online

Liverpool FC vs Sheffield United online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie?