Przyjaciółki 218 online za darmo. Powtórki, streszczenia, gdzie oglądać?

Przyjaciółki 218 online za darmo. Gdzie oglądać na żywo, powtórki i gdzie przeczytać streszczenia? Zobacz co przyniosą odcinki.

Przyjaciółki 218 ostatni odcinek

Serial emitowany jest w czwartki o godzinie 21:05 w telewizji Polsat. Przyjaciółki online za darmo można oglądać w porze emisji na WP Pilot. Dostępna jest tam telewizja Polsat na żywo w internecie za free.

18 listopada po raz pierwszy w TV ukaże się serial Przyjaciółki 218 i będzie to ostatnie odcinek. Obecnie nie ma informacji czy i kiedy ukaże się sezon 19 i Przyjaciółki odc. 219.

Przyjaciółki powtórki online i w TV

Jeżeli przegapiliście ostatni odcinek Przyjaciółek, to prezentujemy streszczenia serialu Przyjaciółki. Gdzie obejrzeć powtórki? Czy są dostępna na Youtube, CDA i Dailymotion?

Powtórka Przyjaciółki 218 dostępna będzie w niedzielę w telewizji Polsat 2. Na szczęście wszystkie odcinki można oglądać za free w internecie. Przyjaciółki online za darmo znaleźć można na platformie IPLA TV.

Streszczenia odcinków

Przyjaciółki 216 streszczenie

Odnajduje się właścicielka Cyrkusia. Błażej decyduje się na rozwód z Renatą. Chce odebrać nieodpowiedzialnej kobiecie prawa rodzicielskie. Zuza próbuje mu wytłumaczyć, żeby tego nie robił, ale przyjaciel nie chce jej słuchać. Anka spotyka się z Wiktorem, żeby dowiedzieć się, jakie ma intencje w stosunku do Patrycji. Inga wraca z USA. Okazuje się, że wyjazd dobrze jej zrobił, gdyż dzięki niemu nabrała dystansu do życia.

Przyjaciółki 217 streszczenie

Konrad odwiedza Ingę w barze. Poznaje Andrzeja i Roberta. Jest zaskoczony, gdy odkrywa, że kobieta utrzymuje tak bliskie relacje z byłymi. Zachowanie dawnej koleżanki irytuje go. Ewa jest bardzo wdzięczna Patrycji za wsparcie w trudnych chwilach. Chce coś dla niej zrobić. Zaprasza fryzjerkę na lunch i składa jej pewną propozycję. Anka umawia się z Zuzą i Błażejem w kawiarni. Będzie reprezentować mężczyznę w sprawie rozwodowej. Niespodziewanie dostrzega swojego męża, tańczącego z obcą kobietą przed budynkiem.

Przyjaciółki 218 streszczenie

Patrycja pomaga Wiktorowi w kryzysowej sytuacji. Wdzięczny mężczyzna przyjeżdża pod jej dom, by podziękować za wsparcie. Wpada tam na Artura i Mikołaja, z którym nie widział się od lat. Tymczasem Andrzej i Robert weszli na wojenną ścieżkę. Obydwaj zabiegają o względy Karoliny i, nie przebierając w słowach, oczerniają się wzajemnie. Natomiast przyjaciółki chcą zorganizować dla Patrycji spontaniczną, urodzinową niespodziankę. Równocześnie Mikołaj z pomocą Artura przygotowuje dla mamy coś specjalnego.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P