w

Przyjaciółki 210 online za darmo. Powtórki, streszczenia, gdzie oglądać?

Przyjaciółki online za darmo. Odc. 195 i 196

Przyjaciółki 210 online za darmo. Gdzie oglądać na żywo, powtórki i gdzie przeczytać streszczenia? Zobacz co przyniosą odcinki.

Przyjaciółki 210

Serial emitowany jest w czwartki o godzinie 21:05 w telewizji Polsat. Przyjaciółki online za darmo można oglądać w porze emisji na WP Pilot. Dostępna jest tam telewizja Polsat na żywo w internecie za free.

23 września po raz pierwszy w TV ukaże się serial Przyjaciółki 210.

Przyjaciółki powtórki online i w TV

Jeżeli przegapiliście ostatni odcinek Przyjaciółek, to prezentujemy streszczenia serialu Przyjaciółki. Gdzie obejrzeć powtórki? Czy są dostępna na Youtube, CDA i Dailymotion?

Powtórka Przyjaciółki 210 dostępna będzie w niedzielę w telewizji Polsat 2. Na szczęście wszystkie odcinki można oglądać za free w internecie. Przyjaciółki online za darmo znaleźć można na platformie IPLA TV.

Przyjaciółki 207 streszczenie

Inga dowiaduje się, że Sajmon związał się z nią tylko dlatego, by wygrać zakład z kolegami. Nie chce go znać. Chłopak jednak nie ustępuje i przekonuje kobietę, że z czasem naprawdę się w niej zakochał. Robi, co może, by odzyskać zaufanie kochanki. Właściciel lokalu, w którym znajdował się salon fryzjerski Patrycji, bez ostrzeżenia wypowiada jej umowę. Przyjaciółki pomagają kobiecie w poszukiwaniach nowej lokalizacji, nie jest to jednak łatwe. Błażej zabiega o uwagę Zuzy, jednak ekonomistka wciąż trzyma go na dystans. Boi się kolejnego zranienia i nie chce przysparzać cierpienia synom. Po skandalu na uczelni Paweł rzuca się w wir pracy. Anka czuje się osamotniona.

Przyjaciółki 208 streszczenie

W życiu Patrycji znowu pojawia się Artur. Jego restauracja odniosła sukces, a on sam stał się gwiazdą popularnego programu kulinarnego. Uśmiechnięta twarz mężczyzny zdobi bilbordy w całym mieście. W banku Zuzy pojawia się nowy dyrektor. Jest nim znajomy przyjaciółek z liceum, Konrad. Zuza czuje się zakłopotana, ponieważ nigdy nie darzyła go sympatią. Dorotka postanawia dołączyć do Sławka, który wyjechał na Zanzibar. Bez konsultacji z Ingą sprzedaje swoje udziały w barze Robertowi. Gruszewska nie pochwala jej decyzji. Obawia się, że wspólne rządy Roberta i Adama doprowadzą do katastrofy.

Przyjaciółki odcinek 209 streszczenie

Po spontanicznych zaręczynach Sajmon zapada się pod ziemię. Nawet jego koledzy nie mają pojęcia, gdzie go szukać. Inga coraz bardziej martwi się, że chłopak coś sobie zrobił. Tymczasem Anka podjęła się występowania w imieniu Artura w drobnej sprawie komunikacyjnej. Przy okazji służbowego spotkania, które przeradza się w luźną rozmowę, dowiaduje się wielu interesujących rzeczy o jego przeszłości. Natomiast Błażej daje Zuzie do zrozumienia, że wie o niej więcej niż, by tego chciała. Z jednej strony prawi jej komplementy na stopie zawodowej, z drugiej zaś informuje, że wie o jej epizodzie z narkotykami. Ewidentnie była koleżanka z liceum jest dla niego intrygującą zagadką. Patrycja pozwala Arturowi zaprosić się do jego restauracji. Robi to, by w końcu załatwić ich wspólne sprawy w spokojny i cywilizowany sposób.

Przyjaciółki odcinek 210 streszczenie

W wyniku bójki w restauracji Artur traci przytomność i trafia do szpitala. Mimo interwencji lekarzy, mężczyzna nie odzyskuje świadomości. Patrycja nie może dowiedzieć się niczego więcej o jego stanie zdrowia, ponieważ nie jest do tego upoważniona. Kobieta zdaje sobie sprawę, że nie zna nikogo z rodziny Artura. Ponieważ Artur był klientem Anki, również ona czuje się odpowiedzialna za jego zdrowie. Zuza jest zdezorientowana propozycjami żony Błażeja.

Kobieta ewidentnie chciałaby się z nią zaprzyjaźnić. Zuza nie ma pojęcia, co myśleć o tym dziwnym trójkącie. Inga jest coraz bardziej sfrustrowana ciągłą obecnością Andrzeja i Roberta w nail barze. Inga czuje, że Hania coraz bardziej się od niej oddala, zależy jej na zbliżeniu się do córki. Umawia się w restauracji z Andrzejem, Hanią i jej sporo starszym partnerem, Maćkiem. Jest kompletnie zaskoczona planami na przyszłość Hani, o których dowiaduje się jako ostatnia.

M jak miłość online za darmo bez rejestracji

M jak miłość 1600 i 1601. Gdzie oglądać online za darmo bez rejestracji?

Górnik - Radomiak transmisja

Górnik – Radomiak online za darmo. Transmisja na żywo w internecie