w

Przyjaciółki 206 online za darmo. Powtórki, streszczenia, gdzie oglądać?

Przyjaciółki online za darmo. Odc. 195 i 196

Przyjaciółki 206 online za darmo. Gdzie oglądać na żywo, powtórki i gdzie przeczytać streszczenia? Zobacz co przyniosą odcinki.

Przyjaciółki 206

Serial Przyjaciółki ma w Polsce wielu widzów. W czwartek 20 maja 2021 obejrzeć można Przyjaciółki 206 to ostatni odcinek.

Przyjaciółki online za darmo można oglądać w porze emisji na WP Pilot. Dostępna jest tam telewizja Polsat na żywo w internecie za free.

Przyjaciółki powtórki online i w TV

Jeżeli przegapiliście ostatni odcinek Przyjaciółek, to prezentujemy streszczenia serialu Przyjaciółki 206. Gdzie obejrzeć powtórki? Czy są dostępna na Youtube, CDA i Dailymotion?

Powtórka Przyjaciółki 206 dostępna będzie w niedzielę w telewizji Polsat 2. Na szczęście wszystkie odcinki można oglądać za free w internecie. Przyjaciółki online za darmo znaleźć można na platformie IPLA TV.

Przyjaciółki odcinek 206 streszczenie

Patrycja ma wyrzuty sumienia. Obwinia się za to, że zbyt pochopnie osądziła Artura. Anka nie może się doczekać aż Paweł stanie przed komisją i sprawa molestowania studentek w końcu się wyjaśni. Między Andrzejem i Robertem tymczasem dochodzi do nieporozumienia, ich przyjaźń czeka trudny test. Natomiast Sławek, rozumiejąc załamaną utratą majątku Dorotkę, proponuje przełożenie ślubu na bardziej sprzyjający czas. Dorota jest przekonana, że w końcu odkryła prawdziwe intencje ukochanego.

Brzydula odcinek 89 i 90

Brzydula 2 online darmo: powtórki, streszczenia odcinków 153, 154

Przysięga odcinek 430 i 431

Przysięga 414 i 415 Streszczenie szczegółowe odcinków