Przyjaciółki 242 online za darmo. Powtórki, streszczenia, gdzie oglądać?

Przyjaciółki online za darmo. Odc. 195 i 196

Przyjaciółki online za darmo. Gdzie oglądać odc. 242 na żywo, powtórki i gdzie przeczytać streszczenia? Zobacz co przyniosą odcinki.

Przyjaciółki odcinek 242

Serial emitowany jest w czwartki o godzinie 21:05 w telewizji Polsat. Przyjaciółki online za darmo można oglądać w porze emisji na WP Pilot. Dostępna jest tam telewizja Polsat na żywo w internecie za free.

17 listopada w TV ukaże się serial Przyjaciółki 242. Będzie to ostatni odcinek bieżącego sezonu. Czy pojawi się nowy? Tego nie wiadomo.

Przyjaciółki online powtórki i w TV

Jeżeli przegapiliście ostatni odcinek Przyjaciółek, to prezentujemy streszczenia serialu Przyjaciółki. Gdzie obejrzeć powtórki? Czy są dostępna na Youtube, CDA i Dailymotion?

Powtórka Przyjaciółki 242 dostępna będzie w niedzielę w telewizji Polsat 2. Na szczęście wszystkie odcinki można oglądać za free w internecie. Przyjaciółki online za darmo znaleźć można na platformie Polsat GO. Nie trzeba szukać odcinka 242 w Dailymotion czy CDA.

Streszczenia odcinków serialu Przyjaciółki

Przyjaciółki 241 streszczenie odcinka

Anka czuje, że Paweł karze ją za to, co zaszło między nią a Marcinem. Staś, który jest już zmęczony ciągłymi kłótniami między rodzicami, zamierza się wyprowadzić. Inga i Rafał nie potrafią dojść do porozumienia w sprawie wyjazdu. Łukasz zamierza zniknąć z życia pary. Zuza źle zainwestowała, co bardzo ją martwi. Konrad planuje kontrolę na jej oddziale. Robi to z zemsty za odrzucenie. Zuza zamierza złożyć wypowiedzenie. Stan zdrowia Wiktora poprawia się. Mężczyzna organizuje dla Patrycji romantyczny piknik. Wbrew zaleceniom lekarza zastępuje też w pracy Niemirskiego.

Przyjaciółki 242 streszczenie ostatniego odcinka

Patrycja jest przerażona, bo Wiktor trafił do szpitala w stanie krytycznym. Konieczna jest operacja. Stan Wiktora pogarsza się, trzeba przyspieszyć operację… Zuza otrzymuje niezwykłą ofertę pracy. Dyrektor generalny oferuje jej stanowisko dyrektora regionalnego w Niemczech. Inwestycja okazała się jednak sukcesem. Zuza nie wie, czy jechać do Berlina. Ciągle martwi ją sytuacja z ojcem. Tymczasem Anka bardzo przeżywa to, że Paweł dalej izoluje się od niej. Anka i Paweł postanawiają spędzić jakiś czas w odosobnieniu. Marta dowiaduje się o tym i wścieka się na Pawła. Paweł w odwecie wyjawia Ance historię problemów prawnych Marty… Inga zaczyna czuć się uwięziona, Rafał jest nadopiekuńczy. Łukasz chce pożegnać się przed wyjazdem. Rafał dalej monitoruje wiadomości Ingi, zaczął także manipulować Marysią. Rafał zamyka Ingę w domu „dla jej własnego dobra”…

Przysięga 762 vod tvp pl

Duże zmiany w emisji tureckich seriali. Widzowie nie będą zachwyceni

Miedź Radomiak za darmo stream i transmisja online

Lechia – Górnik Zabrze online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?