w

Dziedzictwo odc. 242 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 242 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 22 marca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 242 streszczenie odcinka

Ibrahim niszczy prace Frata, a następnie sabotuje jego przygotowaną kolację. Seher coraz lepiej się czuje i angażuje się w prace kuchenne, co powoduje lęk przed bliskością Yamanem. W celi współwięźniarki są złe na Melahat, a jej pozycja staje się zagrożona. Ikbal grozi Ziyi, że odejdzie, ale on jest gotów na wszystko, aby zatrzymać ją przy sobie i przekonuje siebie, że Ikbal nie zabiła Kevser specjalnie.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 242?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 242 wyemitowany zostanie w piątek, 22 marca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 242 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 242 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

Dziedzictwo odc. 241 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Dziedzictwo odc. 243 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD