w

Dziedzictwo odc. 243 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 243 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 25 marca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 243 streszczenie odcinka

Ikbal jest spokojna, ponieważ Ziya nie zdradził jej tajemnicy. Yaman planuje niespodziankę dla Seher, gdyż wierzy, że wkrótce wróci do zdrowia. Zuhal nie może przekonać Ajsze do swoich planów. Ibrahim zyskuje uznanie u cioci Sultan. Frat próbuje dowiedzieć się dlaczego wszystko się psuje, odkrywając zdradzieckie działania Iba na nagraniu z ukrytej kamery. Sultan chce ukarać Iba za jego zdradzieckie działania. Ikbal nie jest zadowolona z powrotu Seher do zdrowia i chce to zmienić.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 243?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 243 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 25 marca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 243 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 243 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

Dziedzictwo odc. 242 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Dziedzictwo odc. 244 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD