w

Dziedzictwo odc. 241 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 241 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 21 marca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 241 streszczenie odcinka

Ikbal boi się, że Ziya wyjawi tajemnicę Yamanowi, postanawia go powstrzymać. Sultan nie może znieść zachowania Ibrahima. Yaman przestaje pracować w rezydencji, skupia się na nauce. Arif przynosi książkę Seher. Frat i Neslihan mają napięty związek. Ikbal naciska na Ziyę, jednak okazuje się, że nie wiedział o udziale żony w upadku Seher.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 241?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 241 wyemitowany zostanie w czwartek, 21 marca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 241 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 241 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

Sanatorium Miłości 5 ostatni odcinek

Sanatorium Miłości 6 online za darmo. Powtórka z niedzieli

Dziedzictwo odc. 242 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD