Dziedzictwo odc. 216 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 216 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 15 lutego. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 216 streszczenie odcinka

Yaman stara się naprawić swój związek z Seher i zrobić wszystko, aby zagoić jej rany. Zaprasza Frata na wspólne śniadanie, co nie podoba się Ikbal, zwłaszcza, gdy Zuhal jest w więzieniu. Sultan natomiast próbuje zaaranżować ślub Alego i Kiraz, mimo że Ali twierdzi, że nie jest zainteresowany. Seher jest jednak zaniepokojona zmianą postępowania Yamana i boi się, że tylko udaje, że troszczy się o jej szczęście. Yaman zapewnia ją jednak, że tak nie jest.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 216?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 216 wyemitowany zostanie w czwartek, 15 lutego o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 216 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 216 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ