Serial Dziedzictwo (278) streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 20 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo (278) streszczenie odcinka

Napięta atmosfera w rezydencji wpływa negatywnie na zdrowie Adale. Neslihan odwołuje kolację z Borą, by pomóc swojej cioci. Seher stawia wojnę Yamanowi, który desperacko próbuje zatrzymać ją i Yusufa. Ibrahim oświadcza się Czarnej, ale ona ostatecznie odrzuca jego propozycję. Adalet odkrywa, że rodzice Bory to aktorzy, co doprowadza Neslihan do rozpaczy.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo (278)?

Turecki serial Dziedzictwo (278) wyemitowany zostanie w poniedziałek, 20 maja o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo (278) VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo (278) VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj