Serial Dziedzictwo (279) streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w wtorek, 21 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo (279) streszczenie odcinka

Seher nadal jest zła na Yamana, a Neslihan nie może pogodzić się z oszustwem Borę i zrywa z nim. Ibrahim jest załamany po odrzuceniu przez panią Czarną, która żałuje swoich słów. Seher podejmuje decyzję o porwaniu Yusufa z rezydencji i ucieczce z nim, a Frat oferuje jej pomoc i przedstawia plan ucieczki. Yaman podejrzewa, że Seher może próbować uciec i zwiększa ochronę wokół budynku. Bora, któremu odmówiła Neslihan, nie zamierza się poddać i jest gotowy na wszystko, by wygrać zakład.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo (279)?

Turecki serial Dziedzictwo (279) wyemitowany zostanie w wtorek, 21 maja o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo (279) VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo (279) VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj