Mecz Zagłębie – ŁKS Łódź na żywo odbędzie się 20.05.2024. Gdzie oglądać transmisję w TV oraz internecie? Początek spotkania o godzinie 19:00.

Transmisja w TV: Zagłębie – ŁKS Łódź gdzie obejrzeć mecz na żywo?

W dniu 20 maja 2024 o godz. 19:00 odbędzie się konfrontacja w ramach Ekstraklasy, gdzie drużyna z Lubina, Zagłębie, zmierzy się z zespołem ŁKS z Łodzi.. Gdzie oglądać mecz Zagłębie – ŁKS Łódź na żywo? Transmisja w TV dostępna będzie na kanałach Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 5.

Zagłębie – ŁKS Łódź online za darmo. Live stream w internecie

Ekstraklasa na żywo dostępna jest również w internecie. W jaki sposób oglądać live streaming? Transmisję można obejrzeć na platformach Canal+ Online oraz Player. Ponadto mecz Zagłębie – ŁKS Łódź online za darmo można śledzić w naszym serwisie w darmowej relacji live.

W ostatnim bezpośrednim meczu między Zagłębie a ŁKS Łódź, drużyna z Lubina wygrała na wyjeździe 2:0. W swoich ostatnich spotkaniach obie ekipy zanotowały różne wyniki. Zagłębie odniosło zwycięstwo nad Rakowem Częstochowa, wygrywając 2:0. Z kolei ŁKS Łódź poniósł porażkę przeciwko Śląskowi Wrocław, przegrywając 1:2.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj