w

Eurosport 1 online. Stream na żywo w internecie za darmo

VIVE - PSG online na żywo

Telewizja Eurosport1 online. Zobacz gdzie oglądać live stream online na żywo w internecie.

Mecz Borussia – Bayern na żywo

Eurosport 1 online. Stream na żywo w internecie

Telewizja Eurosport online jest dostępna legalnie dla każdego internauty, ale niestety nie za darmo. Stream w internecie można znaleźć na dwóch platformach.

Pierwszą opcją do oglądania telewizji Eurosport 1 i Eurosport 2 na żywo w internecie jest Eurosport Player. Za dostęp na 30 dni zapłacimy 15 zł. Przy cyklicznej płatności co miesiąc przez rok koszt wynosi 9 zł. Jeśli zdecydujemy się zapłacić za 12 miesięcy od razu, to Eurosport online możemy oglądać za 89 zł, czyli 7,42 zł miesięcznie.

Drugą opcją do oglądania Eurosport 1 i Eurosport 2 na żywo w internecie jest platforma IPLA. Za 20 zł miesięcznie otrzymamy również do telewizji Polsat Sport online, a dokładniej mówiąc do następujących kanałów: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Eurosport 1, Eurosport 2, a także Extreme Sports Channel, Fightbox, Fast&Fun Box, GameToon, Golf Channel Polska oraz Polsat Games.

Eurosport online za darmo

Gdzie oglądać Eurosport 1 online na żywo w internecie? Stream dostępny jest dla abonentów Cyfrowego Polsatu, którzy posiadają Eurosport 1 i Eurosport 2 w swojej umowie. Mogą wtedy skorzystać z usługi Cyfrowy Polsat GO.

Telewizja Eurosport 1 na żywo pokazuje wiele ciekawych transmisji. Przede wszystkim tenis, skoki narciarskie oraz inne sporty zimowe.

Skoki narciarskie na żywo w Eurosport

W okresie zimowych telewizja Eurosport cieszy się dużo większą oglądalnością ze względu na transmisje ze sportów zimowych. Szczególnie skoki narciarskie na żywo cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. O ile konkursy transmitowane są również w TVP 1, to transmisje z kwalifikacji oglądać można jedynie w Eurosport 1.

Tenis i mecze Świątek na żywo

O ile w sezonie zimowych w telewizji Eurosport największym zainteresowaniem cieszą się sporty zimowe, to potem do głosu dochodzi tenis. Co prawda turnieje WTA i ATP pokazuje obecnie Canal+ Sport, to wielkie szlemy wciąż transmitowane są w Eurosport 1. Pod koniec maja rozpoczyna się French Open 2021, gdzie o triumf ponownie powalczy Polka. Wszystkie mecze Igi Świątek na żywo pokaże właśnie telewizja Eurosport 1.

W lipcu i sierpniu w Eurosport 1 i Eurosport 2 można obejrzeć transmisje z igrzysk olimpijskich w Tokio. Każdy moment olimpiady dostępny jest również w Eurosport Player.

Ślęza - Górnik transmisja

Legia – Flora na żywo online za darmo

Wisła Płock - Zagłębie Lubin

Lech – Radomiak transmisja. Mecz online za darmo. Gdzie oglądać?