w

Eurosport 1 online. Stream na żywo w internecie za darmo

Nadal - Miedwiediew online za darmo

Eurosport 1 online stream. Zobacz gdzie oglądać transmisje i live streaming online na żywo w internecie.

MECZE IGI ŚWIĄTEK NA ŻYWO

Eurosport 1 online. Stream na żywo w internecie

Telewizja Eurosport online jest dostępna legalnie dla każdego internauty, ale niestety nie za darmo. Stream w internecie można znaleźć na dwóch platformach. Z racji tego, że w listopadzie rozpoczynają się skoki narciarskie i cały sezon zimowy, to najkorzystniejszą ofertą jest skorzystanie z Player.pl.

W cenie 49 zł (za okres od listopada do końca marca) otrzymujemy dostęp do biblioteki VOD Player.pl oraz do kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2. Ponadto obejrzeć można również kwalifikacje do niedzielnych konkursów skoków narciarskich, które w TV nie będą pokazywane. Taki pakiet daje również możliwość cofania transmisji do 2 godzin i pozwoli obejrzeć również m.in. zimowe igrzyska olimpijskie. Osoby, które mają wykupiony Player.pl, za dostęp do pakietu Eurosport zapłacą jedynie 29 zł za dostęp do marca!

Drugą opcją do oglądania telewizji Eurosport 1 i Eurosport 2 na żywo w internecie jest Eurosport Player. Za dostęp na 30 dni zapłacimy 15 zł. Przy cyklicznej płatności co miesiąc przez rok koszt wynosi 9 zł. Jeśli zdecydujemy się zapłacić za 12 miesięcy od razu, to Eurosport online możemy oglądać za 89 zł, czyli 7,42 zł miesięcznie.

Trzecia opcją do oglądania Eurosport 1 i Eurosport 2 na żywo w internecie jest platforma IPLA. Za 20 zł miesięcznie otrzymamy również do telewizji Polsat Sport online, a dokładniej mówiąc do następujących kanałów: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Eurosport 1, Eurosport 2, a także Extreme Sports Channel, Fightbox, Fast&Fun Box, GameToon, Golf Channel Polska oraz Polsat Games.

Eurosport online za darmo

Gdzie oglądać Eurosport 1 online na żywo w internecie? Stream dostępny jest dla abonentów Cyfrowego Polsatu, którzy posiadają Eurosport 1 i Eurosport 2 w swojej umowie. Mogą wtedy skorzystać z usługi Cyfrowy Polsat GO.

Telewizja Eurosport 1 na żywo pokazuje wiele ciekawych transmisji. Przede wszystkim tenis, skoki narciarskie oraz inne sporty zimowe.

Skoki narciarskie na żywo w Eurosport

W okresie zimowych telewizja Eurosport cieszy się dużo większą oglądalnością ze względu na transmisje ze sportów zimowych. Szczególnie skoki narciarskie na żywo cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. O ile konkursy transmitowane są również w TVN to transmisje z kwalifikacji oglądać można jedynie w Eurosport 1.

Na przełomie 2022 i 2023 roku dostępny będzie tam m.in. Turniej Czterech Skoczni.

Tenis i mecze Świątek na żywo

O ile w sezonie zimowych w telewizji Eurosport największym zainteresowaniem cieszą się sporty zimowe, to potem do głosu dochodzi tenis. Co prawda turnieje WTA i ATP pokazuje obecnie Canal+ Sport, to wielkie szlemy wciąż transmitowane są w Eurosport 1. Pod koniec maja rozpoczyna się French Open 2021, gdzie o triumf ponownie powalczy Polka. Wszystkie mecze Igi Świątek na żywo pokaże właśnie telewizja Eurosport 1.

W lipcu i sierpniu w Eurosport 1 i Eurosport 2 można obejrzeć transmisje z igrzysk olimpijskich w Tokio. Każdy moment olimpiady dostępny jest również w Eurosport Player.

Manchester City - Real stream

Manchester United – Nottingham Forest online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie?

Skoki na żywo w Eurosport 1

TCS: Kwalifikacje Oberstdorf transmisja i live streaming. Gdzie oglądać?