Zmiany w The Voice of Poland

Już w najbliższą sobotę, 2 września o godzinie 20:00, telewizja TVP2 zaprasza na premierę 14. edycji kultowego programu „The Voice of Poland”. Ta edycja będzie wyjątkowa na wiele sposobów, począwszy od zmienionych zasad rywalizacji, poprzez emocjonujące momenty, aż do niecodziennej walki trenerów o zdolnych uczestników.

Nowości w Przesłuchaniach w Ciemno

Wprowadzenie nowych zasad już na samym początku programu z pewnością przykuje uwagę widzów. Podczas Przesłuchań w Ciemno trenerzy – Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron – będą mieli za zadanie zbudować swoje drużyny z 15 uczestników. Co więcej, możliwość zablokowania innego trenera za pomocą przycisku „Blokada” wystąpi dopiero po zakończeniu występu, co dodatkowo podkręci napięcie.

Rewolucja w Bitwach

Drugi etap, znany jako Bitwy, również zaskakuje swoimi nowościami. Tym razem trenerzy podzielą swoje 15-osobowe drużyny na tria, które będą miały szansę wykazać się podczas warsztatów muzycznych. Następnie, trener wyeliminuje jedną osobę z tercetu, a dwie pozostałe zmierzą się w muzycznym pojedynku, aby pozostać w programie.

Nokaut i etapy na żywo

W etapie Nokautu, każdy z trenerów wybierze czworo najlepszych uczestników z pięcioosobowej grupy. Ci szczęśliwcy będą mieli szansę zaprezentować się w etapach Live, gdzie finałowo zobaczymy łącznie 16 uczestników. Ostateczną decyzję o zdobywcy tytułu Najlepszego Głosu w Polsce oraz kontraktu płytowego i 50 tysięcy złotych, podejmą widzowie za pomocą głosowania SMS.

The Voice of Poland na żywo online można oglądać również w internecie.

Prowadzący – stała jakość w zmiennej rzeczywistości

Jeśli chodzi o prowadzących, to niezmiennie będzie nim Tomasz Kammel, a od etapu Live do jego roli dołączy Aleksander Sikora. Ich doskonała chemia i profesjonalizm z pewnością dodadzą smaku tej wyjątkowej edycji.

Zapraszamy na 14. edycję „The Voice of Poland”, która obfitować będzie w liczne zaskoczenia, emocje i niesamowite talenty. Nie przegapcie premiery już w najbliższą sobotę na antenie TVP2!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj