Zakazany Owoc odc. 293 streszczenie. Powtórka odcinka VOD TVP PL

Zakazany Owoc odc 293 streszczenie szczegółowe odcinka. W naszym serwisie dowiesz się co wydarzy się w piątkowym odcinku, a także znajdziesz informacje gdzie i kiedy oglądać powtórki VOD.

Zakazany Owoc odc 293 streszczenie odcinka

Dzisiejszy odcinek serialu Zakazany Owoc odc. 293 Sahika odmawia przyznania rozwodu Hasanowi Alemu, co skłania go do zemsty w formie utrudniania jej życia. Caner i Ender przenoszą się do nowego domu nad brzegiem morza, licząc na to, że Sahika już nie pojawi się w ich życiu. Zehra narzeka Hasanowi na Merta, co motywuje go do podjęcia działań, aby jej pomóc. W międzyczasie Sahika nalega, aby wszyscy zwracali się do niej tytułem „szefowa”.

Serial Zakazany Owoc 293 TVP VOD

Premiera Zakazany Owoc 293 w piątek (1.09) o godzinie 17:15 w telewizji TVP 2. Powtórki w TV nie są dostępne, ale dzisiejszy odcinek Zakazany Owoc 293 VOD dostępny jest za darmo na TVP VOD (vod.tvp.pl). Można tam obejrzeć nie tylko ostatni, ale również wszystkie odcinki.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ