Zakazany Owoc odc. 294 streszczenie. Powtórka odcinka VOD TVP PL

Zakazany Owoc odc 294 streszczenie szczegółowe odcinka. W naszym serwisie dowiesz się co wydarzy się w poniedziałkowym odcinku, a także znajdziesz informacje gdzie i kiedy oglądać powtórki VOD.

Zakazany Owoc odc 294 streszczenie odcinka

W tureckim serialu Zakazany Owoc odc. 294 Feride podaje Yildiz przepis na ciasto, ale celowo manipuluje proporcjami składników, żeby wypiek się nie powiódł. Hasan Ali podejmuje działania, aby zniechęcić Sahikę do siebie. Cagatay otrzymuje zdjęcie, na którym widać, jak Cansu go całuje. Mert natrafia na Zehrę i prosi ją o przebaczenie. Tymczasem Sahika aranżuje wywiad dla magazynu, który ma być uzupełniony sesją zdjęciową.

Serial Zakazany Owoc 294 TVP VOD

Premiera Zakazany Owoc 294 w poniedziałek (4.09) o godzinie 17:15 w telewizji TVP 2. Powtórki w TV nie są dostępne, ale dzisiejszy odcinek Zakazany Owoc 294 VOD dostępny jest za darmo na TVP VOD (vod.tvp.pl). Można tam obejrzeć nie tylko ostatni, ale również wszystkie odcinki.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ