Strona głównaAktualnościThe Voice of Poland na żywo online. Odcinki live, powtórki w TV...

The Voice of Poland na żywo online. Odcinki live, powtórki w TV i VOD

The Voice of Poland 2023 na żywo online i w TVP 2. Zobacz gdzie oglądać odcinki jako live stream w internecie oraz powtórki w TV i na VOD TVP.

Odcinki The Voice of Poland 2023

The Voice of Poland 2023 można oglądać w telewizji TVP 2 w jesiennej ramówce. Odcinek 17 (live) wyemitowany zostanie w sobotę 18 listopada 2023 o godzinie 20:00. Zapraszamy do oglądania odcinków The Voice of Poland na żywo.

The Voice of Poland na żywo – live stream online

The Voice of Poland 2023 odcinki online na żywo za darmo można oglądać jako live stream w internecie z telewizji TVP 2. Legalnie i za darmo daje taką możliwość platforma WP Pilot, gdzie w darmowym pakiecie znajduje się możliwość oglądania kilkunastu telewizji.

OGLĄDAJ LIVE STREAM Z TVP 2

Jeśli więc chcecie obejrzeć finał The Voice of Poland na żywo w porze emisji w TVP 2, to warto skorzystać z tej metody. Co ważne WP Pilot umożliwia oglądanie The Voice of Poland za granicą.

The Voice of Poland online – powtórka finału VOD TVP

Nie każdy może jednak oglądać The Voice of Poland na żywo i szuka informacji gdzie obejrzeć powtórki finału. Wszystkie odcinki publikowane są na platformie TVP VOD. Dostęp do The Voice of Poland 14 online w formie VOD jest darmowy.

Można tam obejrzeć nie tylko dzisiejszy, ostatni odcinek, ale również wszystkie z The Voice Poland 14, jak i wcześniejszych edycji.

W programie The Voice of Poland w roli trenerów drużyn możemy obejrzeć Tomson i Baron z zespołu Afromental, Justyna Steczkowska, Marian Piekarczyk oraz Lanberry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj