Wspaniałe stulecie odc. 297 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 297 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w wtorek, 16 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 297 streszczenie szczegółowe

Bajazyd rezygnuje z wymierzenia Defne kary śmierci. Sulejman nadzoruje budowę meczetu, który ma nosić jego imię. Kobiety odwiedzają seraj. Składają Hürrem podziękowania za to, co dla nich zrobiła. Sułtanka prosi Sumbula, by po jej śmierci wybudowano hammam, który ma służyć kobietom. Tymczasem na rozkaz sułtana do seraju przyjeżdżają Bajazyd i Selim. Mihrimah dowiaduje się, że spodziewa się dziecka..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 297 wyemitowany zostanie w wtorek, 16 maja o godzinie 14:00 w TVP Kobieta. Ostatni odcinek jako powtórka emitowany jest również następnego dnia o godzinie 6:05.

Wspaniałe stulecie odc. 297 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 297 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to niestety wszystkie odcinki po polsku nie są już tam dostępne. Dlatego sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ