Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe stulecie odc. 296 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 15 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 296 streszczenie szczegółowe

Po powrocie do stolicy Hürrem każe wezwać synów. Mihrimah dowiaduje się o śmiertelnej chorobie matki. Defne, nałożnica Bajazyda, rodzi syna. Dziecko jest bardzo słabe. Egzekucja jego matki, która na rozkaz Nurbanu próbowała zabić Bajazyda, zostaje odroczona do czasu, aż chłopiec poczuje się lepiej. Rüstem zdradza Mihrimah z Gracią Mendes..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 296 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 15 maja o godzinie 12:55 oraz o 19:30 w TVP Kobieta. Powtórka za kilka tygodni dostępna będzie w TVP 1.

Wspaniałe stulecie odc. 296 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 296 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to niestety wszystkie odcinki po polsku nie są już tam dostępne. Dlatego sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj