Turcja – Włochy mecz Euro 2020 na żywo. Gdzie obejrzeć transmisję?

Gdzie obejrzeć mecz Turcja Włochy? Jak oglądać live stream z TVP 1 za darmo w Polsce i za granicą? Oglądaj darmowe i legalne transmisje z Euro 2020.

Początek meczu o godzinie 21:00. OGLĄDAJ TRANSMISJĘ NA: SPORT.TVP.PL (Z POLSKI) LUB NA WP PILOT (ZA GRANICĄ)

Nie w 2020, a w 2021 roku odbędą się piłkarskie mistrzostwa Europy. Dzisiaj o godzinie 21:00 rozpocznie się mecz otwarcia: Turcja – Włochy. Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

Transmisja w telewizji TVP 1, TVP Sport oraz TVP 4K. Studio można oglądac już trzy godziny przed meczem. Telewizja TVP przygotowała bardzo bogatą ofertę na mistrzostwa Europy odbywające się w 2021 roku.

Mecz Turcja – Włochy na żywo skomentują Jacek Laskowski oraz Robert Podoliński.

Gdzie obejrzeć transmisję w internecie? Wszystkie mecze Euro 2020 online za free udostępnia legalnie, w wysokiej jakości, bez rejestracji i bez limitu serwis sport.tvp.pl oraz aplikacja TVP Sport. TVP 1 online za granicą można obejrzeć na WP Pilot.

Składy na mecz Turcja – Włochy

Turcja: Cakir – Meras, Soyuncu, Demiral, Celik – Calhanoglu, Yazici, Yokuslu, Tufan, Karaman – Yilmaz

Włochy: Donnarumma – Spinazzola, Chiellini, Bonucci, Florenzi – Barella, Jorginho, Locatelli – Berardi, Insigne, Immobile

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ