w

Stulecie Winnych sezon 3 odcinek 8 i 9 (34 i 35) streszczenie, powtórka

Stulecie Winnych streszczenie odcinkow, powtorka

Stulecie Winnych sezon 3 odc. 8 już w niedzielę o godzinie 20:15 w telewizji TVP 1. Wszystkie odcinki online za darmo można oglądać na TVP VOD. Zobacz streszczenie odcinków 8 i 9, czyli 34 i 35 oraz sprawdź kiedy powtórka dostępna będzie w TV.

Stulecie Winnych sezon 3 odcinek 8 i 9 (34 i 35)

18 kwietnia premiera serialu Stulecie Winnych 3 odc. 8, czyli łącznie odcinka 34. W naszym serwisie przeczytasz streszczenia odcinków, dowiesz się gdzie oglądać serial online i VOD oraz kiedy wyemitowana zostanie powtórka ostatniego odcinka.

Stulecie Winnych sezon 3 odcinek 8 w niedzielę o godzinie 20:15 wyemituje TVP 1. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP1 na żywo w internecie.

Ostatni odcinek po premierze trafi na platformę TVP VOD, gdzie dostępne są wszystkie odcinki z sezonu 1 i 2. Stulecie Winnych 3 odcinek 8, to ogólnie licząc odcinek 34.

W przyszłym tygodniu emisja odcinka 9 (35).

Stulecie Winnych streszczenie odcinków sezonu 3

Stulecie Winnych 3 odc. 8 streszczenie (odcinek 34)

Ewa wciąż rozpamiętuje dramatyczne wydarzenia podczas zamieszek na uniwersytecie. Do tego dochodzi żal do Ani o to, że tak długo ukrywała przed córką jej prawdziwe pochodzenie. Dziewczyna zastanawia się, czy nie wyjechać do Izraela i tam poszukać informacji na temat swojej przeszłości. Również Michał junior nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości, jaka nastała po wydarzeniach marcowych. Mania i Ryszard są zaniepokojeni zachowaniem Kasi. Robią, co mogą, by córka odzyskała równowagę i wyszła z kryzysu.

Stulecie Winnych 3 odc. 9 streszczenie (odcinek 35)

Ania jest bliska załamania nerwowego. Bardzo cierpi z powodu wyjazdu Ewy. Boli ją milczenie córki. Martwi się też o syna, który osiadł na Wybrzeżu, aby objąć stanowisko kierownika muzycznego teatru w Gdyni. Michał junior poznaje tam Agnieszkę, która pochodzi z rodziny stoczniowców. Guzowskich porównuje do swojej rodziny, gdzie także tradycja, szacunek do pracy i uczciwość są najważniejszymi wartościami. W 1970 r. wybuchają w stoczni zamieszki. Wojsko strzela do robotników. Tragedia nie omija Guzowskich. Jasiek jest zrozpaczony wyjazdem żony i zdaje sobie sprawę, jak bardzo kocha Lottę i Antosia. Władek w poczuciu winy namawia syna, żeby walczył o swoją rodzinę. Tymczasem Kasia samotnie wychowuje Małgosię. Pomagają jej w tym rodzice. Ze zdolnej, pełnej radości dziewczyny, Kasia zmieniła się w zgorzkniałą, nadużywającą alkoholu aktorkę, której nikt nie chce zatrudnić.

Żużel na żywo w internecie

Żużel na żywo w internecie – transmisje online, live stream

Promyk Nadziei odc. 1 i odc. 2

Promyk Nadziei ile odcinków, streszczenia odc 21, 22, 23? Oglądaj powtórki VOD TVP PL