Stulecie Winnych sezon 3 odcinek 10 (odc. 36) streszczenie, powtórka

Stulecie Winnych sezon 3 odc. 10 już w niedzielę o godzinie 20:15 w telewizji TVP 1. Wszystkie odcinki online za darmo można oglądać na TVP VOD. Zobacz streszczenie odcinka 10, czyli 36 oraz sprawdź kiedy powtórka dostępna będzie w TV.

Stulecie Winnych ostatni odcinek

2 maja premiera serialu Stulecie Winnych 3 odc. 10, czyli łącznie odcinka 36. W naszym serwisie przeczytasz streszczenia odcinków, dowiesz się gdzie oglądać serial online i VOD oraz kiedy wyemitowana zostanie powtórka ostatniego odcinka.

Stulecie Winnych odc. 36 to ostatni odcinek sezonu 3. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP1 na żywo w internecie.

Ostatni odcinek po premierze trafi na platformę TVP VOD, gdzie dostępne są wszystkie odcinki z sezonu 1 i 2. Stulecie Winnych 3 odcinek 10, to ogólnie licząc odcinek 36 – ostatni.

Stulecie Winnych streszczenie odcinków sezonu 3

Stulecie Winnych 3 odc. 9 streszczenie (odcinek 35)

Ania jest bliska załamania nerwowego. Bardzo cierpi z powodu wyjazdu Ewy. Boli ją milczenie córki. Martwi się też o syna, który osiadł na Wybrzeżu, aby objąć stanowisko kierownika muzycznego teatru w Gdyni. Michał junior poznaje tam Agnieszkę, która pochodzi z rodziny stoczniowców. Guzowskich porównuje do swojej rodziny, gdzie także tradycja, szacunek do pracy i uczciwość są najważniejszymi wartościami. W 1970 r. wybuchają w stoczni zamieszki. Wojsko strzela do robotników. Tragedia nie omija Guzowskich. Jasiek jest zrozpaczony wyjazdem żony i zdaje sobie sprawę, jak bardzo kocha Lottę i Antosia. Władek w poczuciu winy namawia syna, żeby walczył o swoją rodzinę. Tymczasem Kasia samotnie wychowuje Małgosię. Pomagają jej w tym rodzice. Ze zdolnej, pełnej radości dziewczyny, Kasia zmieniła się w zgorzkniałą, nadużywającą alkoholu aktorkę, której nikt nie chce zatrudnić.

Stulecie Winnych 3 odc. 10 streszczenie (odcinek 36)

Michał junior robi rodzicom niespodziankę i przedstawia im swoją dziewczynę Agnieszkę. Ania wciąż ma nadzieję na powrót Ewy. Zastanawia się, co może zrobić, żeby spotkać się z ukochaną córką. Basia coraz gorzej znosi mieszkanie z teściową. Tym bardziej że ta buntuje syna i sugeruje, że żona „wchodzi mu na głowę”. Jasiek bardzo tęskni za Antkiem i jedzie do niego. Lotta stawia mu ultimatum, może zamieszkać z nią i synem, ale tylko w NRD. Jasiek wraca do Polski i zaczyna załatwiać swoją przeprowadzkę do Niemiec. Ryszard angażuje się w ruch antykomunistyczny. Mania jest przerażona. Nie może pozwolić, aby jej mężowi stała się krzywda.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general