w

Finał Masterchef już 15 maja w TVN

Masterchef Junior

Finał Masterchef Junior online. Na ten dzień czekaliśmy przez całą edycję – nadchodzi wielki finał! To właśnie w tym odcinku poznamy nazwisko osoby, która wygra program i zdobędzie statuetkę dla najlepiej gotującego dziecka w Polsce.

Ale zanim to nastąpi, do kuchni MasterChefa Juniora wrócą wszyscy uczestnicy siódmej edycji, żeby wraz z jurorami oraz gośćmi specjalnymi gotować i bawić się w ten wyjątkowy wieczór. Zadaniem trzech drużyn, prowadzonych przez Anię Starmach, Michela Morana i Tomka Jakubiaka, będzie przygotowanie przepysznego dania makaronowego. W rolę jurorów wcielą się finaliści 10. edycji MasterChefa – Maciek Regulski, Ela Błaszyńska, Renia Semeniuk i Mariusz Kisiel!

Kiedy dowiemy się, która drużyna zyskała przychylność jurorów, przyjdzie czas na finałowe gotowanie i pojedynek na najlepsze menu degustacyjne – godne tytułu MasterChefa Juniora.

Finał Masterchef Junior już 15 maja w telewizji TVN. Live stream online za darmo można obejrzeć na WP Pilot. Powtórka dostępna będzie w Playerze.

Stulecie Winnych streszczenie odcinkow, powtorka

Stulecie Winnych sezon 4 odcinek 52 streszczenie, powtórka

Przysięga ostatni odcinek

Przysięga 646 streszczenie szczegółowe