Stulecie Winnych streszczenie odcinkow, powtorka

Stulecie Winnych sezon 4 odc. 52 już w niedzielę o godzinie 20:15 w telewizji TVP 1. Wszystkie odcinki online za darmo można oglądać na TVP VOD. Zobacz streszczenie odcinka 52 sprawdź kiedy powtórka dostępna będzie w TV.

Stulecie Winnych sezon 4 odc. 52

15 maja 2022 roku premiera serialu Stulecie Winnych 4 odc. 13, czyli łącznie odcinka 52. Będzie to ostatni odcinek sezonu 4. W naszym serwisie przeczytasz streszczenia odcinków, dowiesz się gdzie oglądać serial online i VOD oraz kiedy wyemitowana zostanie powtórka ostatniego odcinka.

Stulecie Winnych odc. 52 to ostatni odcinek sezonu 4, a jego premiera nastąpi 15 maja. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP1 na żywo w internecie.

Ostatni odcinek po premierze trafi na platformę TVP VOD, gdzie dostępne są wszystkie odcinki z sezonu 1, 2, 3 oraz 4.

Stulecie Winnych sezon 4 streszczenia odcinków

Stulecie Winnych odc. 51 streszczenie

Ania czeka na przyjazd Ewy i Stasia. Michał z kolei liczy, że uda im się spędzić tydzień na Mazurach tylko we dwoje. Janusz od 3 lat jest szantażowany i śledzony pomimo zapewnień, że nie ma dostępu do archiwum umorzonych śledztw. Z tego powodu znajduje się u kresu sił psychicznych. W dodatku trudno mu zapanować nad zazdrością. Michał junior startuje do sejmu z listy Solidarności. Może liczyć na pomoc w organizacji wieców wyborczych. Zakochany Wojtek wciąż walczy o względy Michelle. Ula i Jula szykują się do egzaminów maturalnych. Ania opowiada o swojej książce i rodzinie Winnych, która zdołała przetrwać dwie wojny.

Stulecie Winnych odc. 52 streszczenie

Rodzina Winnych przeżywa wolne wybory do Sejmu i Senatu. Wszyscy kibicują synowi Ani, Michałowi, kandydatowi Komitetu Obywatelskiego. Szesnastoletni Stasiek nie może zaaklimatyzować się w Brwinowie. Tęskni za dziewczyną i domem w Izraelu. Ewa martwi się, że chłopak wpadnie w złe towarzystwo. Choroba Ignacego postępuje. Duchowny traci pamięć i orientację. Rozpada się małżeństwo Tomka i Basi. Mężczyzna uważa, że nic już nie łączy go z żoną, nawet dorastające córki. Michał wraca z wakacji. Ma ogromny żal do Ani, że po raz kolejny nie znalazła dla niego czasu. Zbliżają się setne urodziny Władka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj