w ,

„Stamtąd” wkracza na Netflix – co wiemy o premierze?

Stamtąd online

Serial „Stamtąd” online będzie można obejrzeć nie tylko na HBO Max, ale również na Netflix. Już 1 kwietnia pojawią się tam odcinki tego serialu. Ile będzie sezonów? Tego jeszcze nie wiadomo.

Premiera na Netflix już 1 kwietnia

Serial „Stamtąd”, który zyskał ogromną popularność po swoim debiucie na platformie HBO Max, już niebawem zawita na Netflix. Fani produkcji mogą zacierać ręce, gdyż 1 kwietnia obie sezony, składające się z 20 odcinków, mają swoją premierę na gigancie streamingu. Chociaż oficjalne informacje na temat tego, czy wszystkie epizody zostaną udostępnione jednocześnie, nie zostały jeszcze potwierdzone, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Netflix zdecyduje się na takie posunięcie.

Zarys fabuły i inspiracje

„Stamtąd” to serial, który z pewnością przyciągnie miłośników twórczości Stephena Kinga oraz fanów „Lost”. Opowiada historię rodziny Matthews, która podczas podróży kamperem trafia do tajemniczej wioski, z której nie ma ucieczki. Co noc mieszkańcy muszą się ukrywać przed niebezpiecznymi stworzeniami wyłaniającymi się z lasu. W obliczu zagrożenia społeczność wioski musi się zjednoczyć, aby przetrwać i odnaleźć sposób na ucieczkę z tego przerażającego miejsca.

Zobacz również: Kiedy premiera trzeciego sezonu Ginny& Georgie?

Obsada, która przyciąga widzów

Serial może pochwalić się dobrze dobraną obsadą, która wciąga widzów w opowieść o przetrwaniu i tajemnicach. Każdy odcinek kończy się cliffhangerem, co sprawia, że trudno jest się oprzeć i nie włączyć kolejnego epizodu.

Czy „Stamtąd” podzieli los „Yellowstone”?

Warto zwrócić uwagę na to, że nie zawsze Netflix decyduje się na udostępnienie wszystkich sezonów serialu od razu. Przykładem może być „Yellowstone”, gdzie na platformie pojawiły się tylko 2 z 5 sezonów. Czy „Stamtąd” spotka podobny los? Odpowiedź na to pytanie poznamy już wkrótce.

Oczekiwanie na oficjalne informacje

Chociaż szczegóły dotyczące premiery „Stamtąd” na Netflix są jeszcze niepełne, to już teraz możemy się przygotować na emocjonujące chwile spędzone z rodziną Matthews. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na oficjalne informacje od platformy streamingowej.

Problem Trzech Ciał sezon 2 data premiery

Problem Trzech Ciał kiedy sezon 2? Data premiery

Film Budda online za darmo

„Budda. Dzieciak 98” na Netflix? Cały film w VOD online?