w

„Budda. Dzieciak 98” na Netflix? Cały film w VOD online?

Film Budda online za darmo

„Budda. Dzieciak 98” to film dokumentalny wyprodukowany przez Buddę. Nie trafił on jednak na Youtube, a do kin. Zainteresowanie filmem jest bardzo duże.

Budda.TV to kanał motoryzacyjny prowadzony przez Kamila Labuddę. Ma on ponad dwa miliony subskrybentów. Budda postanowił wydać pełnometrażowy film dokumentalny, który 21 marca 2024 roku trafił do kin.

Nie każdy może jednak udać się na salę kinową, szczególnie fani przebywający za granicą, a jest ich naprawdę sporo. Czy film „Budda. Dzieciak 98” trafi na Netflix?

Jedno jest pewne – na razie film Buddy online za darmo na Youtube nie będzie dostępny. W najbliższych tygodniach, a być może nawet miesiącach dokument można obejrzeć jedynie w kinach. Dystrybutor „Kino Polska” stara się również o seanse w zagranicznych krajach, gdzie znajduje się liczba Polonia.

W przyszłości być może film Buddy na VOD będzie dostępny na Netflixie. Youtuber nie wyklucza tego, ale większość zależy od streamingowego giganta.

Ciężko to przewidzieć już dziś. Wszystko zależy w głównej mierze od wyniku filmu w kinie! Negocjacje z takimi gigantami jak NETFLIX to są bardzo ciężkie i długie tematy. Jeśli film odniesie sukces, to sami się zgłoszą. Ja nie mam ciśnienia – ja FOCUS na YT” – napisał Budda na Instagramie

Stamtąd online

„Stamtąd” wkracza na Netflix – co wiemy o premierze?

Mecz Polski online za darmo

Mecz Polska – Estonia online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?