w , ,

Problem Trzech Ciał kiedy sezon 2? Data premiery

Problem Trzech Ciał sezon 2 data premiery

Problem Trzech Ciał czy powstanie sezon 2? Co wiemy na temat najnowszego serialu Netflixa opartego na trylogii science fiction chińskiego pisarza Liu Cixina?

Najnowszy hit Netflixa – Problem Trzech Ciał

Sezon 1 serialu Problem Trzech Ciał na Netflixie zadebiutował 21 marca 2024 roku. Ile ma odcinków? Pierwsza część składa się z ośmiu odcinków.

„Problem Trzech Ciał” to serial science fiction , oparty na chińskiej powieści autorstwa Liu Cixina. Serial skupia się na losach młodej kobiety w Chinach w latach 60., której decyzja ma dalekosiężne konsekwencje w czasie i przestrzeni. Akcja serialu rozgrywa się również wśród grupy genialnych naukowców w czasach współczesnych, którzy starają się rozwiązać tajemnicę zagrożenia dla ludzkości.

Serial jest tworzony przez twórców „Gry o Tron” – Davida Benioffa i D.B. Weissa, a w obsadzie znajdują się m.in. John Bradley, Jonathan Pryce, Benedict Wong, Eiza González, Jovan Adepo i Ben Schnetzer.

Aktorzy i twórcy serialu podkreślają, że „Problem Trzech Ciał” to nie tylko science fiction, ale również opowieść o ludzkich emocjach i relacjach. W 5. odcinku czeka nas również pewna niespodzianka, która ma zaskoczyć widzów.

Problem Trzech Ciał sezon 2 data premiery. Kiedy na Netflix?

Serial Problem Trzech Ciał wzbudza duże zainteresowanie. Widzowie, którzy obejrzeli pierwszą część, zastanawiają się kiedy data premiery Problem Trzech Ciał sezon 2. Jak na razie jest oczywiście za wcześnie, aby pisać o dacie premiery, ale śmiało można zakładać, że Netflix zamówi drugi sezon tego serialu.

Oglądalność pierwszego sezonu oraz możliwość kontynuacji historii z pewnością pozwolą na nakręcenie kolejnych odcinków. Kiedy? Na te informacje trzeba jeszcze poczekać.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun pierwszego sezonu.

Odwilż Sezon 2 kiedy?

Odwilż sezon 2 kiedy data premiery? [HBO, Player]

Stamtąd online

„Stamtąd” wkracza na Netflix – co wiemy o premierze?