Ginny and Georgie sezon 3 data premiery

Ginny and Georgie sezon 3 to obecnie mocno wyczekiwana rzecz. Na początku 2023 roku ukazał się sezon 2, który okazał się świetną rozrywką, a mając na uwadze fabułę, to trudno sobie wyobrazić, aby nowe odcinki nie powstały. Kiedy data premiery Ginny and Georgie 3 na Netflix?

Data premiery serialu Ginny & Georgie

Ginny and Georgie to jeden z najpopularniejszych seriali dla nastolatków (i nie tylko) na platformie Netflix. Sezon 1 cieszył się bardzo dużą oglądalnością, dlatego gigant streamingowy zamówił sezon 2 na który trzeba było czekać aż 23 miesiące.

Dla fanów serialu była to męka, ale nowy sezon odwdzięczył się za cierpliwość i długie wyczekiwanie. Fabuła była naprawdę dobra i przyjemnie się to oglądało. Sezon 2 ukazał się 5 stycznia 2023.

Ginny and Georgie sezon 3 kiedy na Netflix?

Ginny and Georgie sezon 2 już po kilku dniach zajął miejsce pierwsze w rankingu najpopularniejszych seriali danego dnia. Nawet Wednesday musiał uznać wyższość nowej produkcji.

Oczywiście sezon 2 nie zaspokoił widzów, a wręcz ich apetyt na nowe odcinki wzrósł, dlatego od razu pojawiło się pytanie kiedy Ginny and Georgie sezon 3 na Netflix? Data premiery nie jest jeszcze znana. Oficjalnie potwierdzono zamówienie sezonu 3 i 4. To świetna wiadomość dla fanów serialu.

Kiedy premiera ginny and Georgie 3 na Netflix? Data nie została jeszcze ogłoszona. Mając na uwadze jak długa była przerwa pomiędzy pierwszy a drugim sezonem, można się spodziewać, że trzeba uzbroić się w cierpliwość. Premiera sezonu trzeciego powinna jednak nastąpić w 2024 roku.

Gdzie oglądać Ginny and Georgie online?

Sporo osób szuka serialu Ginny and Georgie online za darmo. Wszystkie odcinki VOD dostępne są na platformie Netflix, choć nie brakuje osób, które oglądają serial na CDA.

Sezon 2 składa się z 10 odcinków, a każdy z nich trwa około godziny.

Ginny and Georgie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj