Na Wspólnej 3451 streszczenie odcinka

Na Wspólnej 3451 streszczenie i odcinek online. Zobacz co wydarzy się w tym odcinku lub obejrzyj powtórkę w internecie.

W Na Wspólnej 3451 Paweł przeżywa ciężkie chwile w areszcie – zostaje zaatakowany przez współwięźnia. Tymczasem Sławek próbuje bezskutecznie przekonać śledczego Konopkę o niewinności Wójcika. Na dodatek Beata nie dostaje zgody na widzenie się z mężem – wskutek nerwów dostaje mocnych skurczów brzucha! Natychmiast dzwoni do Emila.
Darek przyłapuje Zakościelną na przeglądaniu pozowanych zdjęć Marysi – kobieta kłamie jak z nut tłumacząc, że sesja zdjęciowa to zadanie szkolne córki. Tymczasem mężczyzna, który jakiś czas temu zaczepił Marysię przed domem, pisze do małej Zakościelnej na jej profilu. Pedofil – podając się za Oliwkę 8 – prosi ją, aby Marysia nagrała i wysłała swój układ taneczny.
Hebel jest wściekły – Seba zakochał się w córce jego największego wroga! Ryszard drze swój testament, w którym zapisał chrześniakowi 1/3 swojego majątku. Mimo to Seba jest szczęśliwy – Roxy wyznała, że też go kocha! I ma super plan, jak pogodzić Hebla z jej ojcem…

Zobacz również Na Wspólnej streszczenia innych odcinków.

Premiera Na Wspólnej odcinek 3451 już w Wtorek 5 lipca. Odcinek jeszcze przed premierą w telewizji TVN można obejrzeć na platformie Player.

Ponadto Na Wspólnej 3451 online za darmo w porze emisji można obejrzeć jako TVN live stream na platformie WP Pilot.

Na Wspólnej 3450 streszczenie odcinka

Na Wspólnej 3452 streszczenie odcinka