Na Wspólnej 3450 streszczenie i odcinek online. Zobacz co wydarzy się w tym odcinku lub obejrzyj powtórkę w internecie.

W Na Wspólnej 3450 Doktora Nalepę odwiedza w szpitalu żona – prosi go o przeanalizowanie jej najnowszych wyników neurologicznych. Widząc tężejącą twarz męża Paula wie, że jest źle. Kobieta mówi ostro, że woli umrzeć, niż poddać się upokarzającym objawom jej choroby! Wychodząc ze szpitala Paula słabnie i upada. Pomaga jej Daria. Widząc jej stan psychiczny, próbuje ją wzmocnić, zmotywować do walki.

Wójcik jest przesłuchiwany w sprawie napadu na kantor. Śledczy Konopka jest pewny, że złapał sprawcę i robi wszystko, żeby Paweł przyznał się do winy. Nie obchodzą go tłumaczenia, że to jakieś tragiczne nieporozumienie… Podczas okazania podejrzanych, oszołomiona i przestraszona pracownica kantoru wskazuje Pawła jako sprawcę napadu! Tymczasem Beata odchodzi od zmysłów. Dzielnie i z wielką ochotą wspiera ją Emil.

[wp_reusable_render id=’41779′]

Sebastian wyznaje Agnieszce, że Roxy nie jest niemową – kłamał, bo jest córką Niuńka. Olszewska obiecuje mu, że pogodzi Hebla z Niuńkiem. I od razu ma pierwszą szansę – Niuniek, który dowiedział się o „romansie” Roxy z Sebą – pojawia się przed posiadłością Hebla. Gangster żąda wydania córki i grozi Heblowi śmiercią! Hebel łapie za broń!

Zobacz również Na Wspólnej streszczenia innych odcinków.

Premiera Na Wspólnej odcinek 3450 już w poniedziałek 4 lipca 2022. Serial jeszcze przed premierą w telewizji TVN można obejrzeć na platformie Player.

Ponadto Na Wspólnej 3450 online za darmo w porze emisji można obejrzeć jako TVN live stream na platformie WP Pilot.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj