w ,

Na Wspólnej 3452 streszczenie odcinka

Na Wspólnej 3452 streszczenie i odcinek online. Zobacz co wydarzy się w tym odcinku lub obejrzyj powtórkę w internecie.

W Na Wspólnej 3452 Darek odkrywa, że Justyna zafundowała jego małej przyrodniej siostrze sztuczną opaleniznę – ma dowód, że matka nie wycofała Marysi z konkursu piękności dla dzieci! Żbik namawia ojca do interwencji, ale ten jest zbyt zajęty romansowaniem z Magdą… Tymczasem Marysia tańczy przed kamerką dla Oliwki – nie wie, że po drugiej stronie siedzi pedofil, który nagrywa i sprzedaje filmiki z nią!
Cielecki cały czas bezskutecznie stara się dodzwonić do żony. Eliza próbuje interweniować u mamy, ale Wanda czuje się zbyt mocno zraniona, by wybaczyć mężowi. Wkurzona Bergowa atakuje Łucję – oskarża ją o skrajny egoizm i zrujnowanie szczęścia całej rodziny! Te słowa boleśnie ranią Luśkę…
Zakochani Seba i Roxy postanawiają… uciec! Kiedy oboje znikają, dochodzi do bezpośredniej konfrontacji zdenerwowanych Hebla i Niuńka. Pełne emocji spotkanie odwiecznych wrogów kończy się… w szpitalu!

Zobacz również Na Wspólnej streszczenia innych odcinków.

Premiera Na Wspólnej odc, 3452 już w Środę 6 lipca. Serial jeszcze przed premierą w telewizji TVN można obejrzeć na platformie Player.

Ponadto Na Wspólnej 3452 online za darmo w porze emisji można obejrzeć jako TVN live stream na platformie WP Pilot.

Na Wspólnej 3451 streszczenie odcinka

Barcelona Atletico online stream na żywo

Falubaz Zielona Góra – Trans MF Devils Landshut online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie?