w ,

Na Wspólnej 3697, 3698, 3699 online za darmo. Streszczenie, odcinki online, powtórki

Na Wspólnej streszczebua
Źródło: TVN / x-news

Na Wspólnej online za darmo. Oglądaj odcinki i powtórki w internecie. Serial online można oglądać na platformie Player, która oferuje zarówno dostęp do telewizji TVN na żywo w internecie, jak i powtórek w formie VOD.

Serial Na Wspólnej online. Gdzie obejrzeć za darmo?

Na Wspólnej można oglądać w telewizji TVN od poniedziałku do środy o godzinie 20:15. Gdzie obejrzeć odcinki za darmo w internecie? W porze emisji serialu w TVN, Na Wspólnej online za darmo można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVN za free.

M jak Miłość 3697 możńa obejrzeć w czwartek. W kolejnych dniach lecieć będą odcinki 3698, 3699, 3700.

Powtórki emitowane są nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Na Wspólnej online można oglądać na platformie Player.

Na Wspólnej streszczenia odcinków

Na Wspólnej 3695 streszczenie odcinka

Marta jest załamana – zawaliła pracę przez jakiegoś psychopatę. Gdy słyszy decyzję prezesa, że ma prowadzić swój program na zmianę z Romą czuje, że to jej koniec. Lenarska zbiera gratulacje i tryumfuje. Nastrój psuje jej Gęba, który… zaczyna ją szantażować!

Darek ostrzega Czerskiego, żeby nigdy więcej nie zbliżał się do Kasi. Mariusz uświadamia rywalowi, że wie o jego zdradzie z Anetą… Tymczasem Kasia przygotowuje się do romantycznego wieczoru z ukochanym – nie wie, że Darek chce się jej oświadczyć. Niespodziewanie odwiedza ją Aneta. Czy Siwek powie dziewczynie prawdę i zniszczy jej szczęście?!

Na Wspólnej 3696 streszczenie odcinka

Dex znowu ma kłopoty – córka pacjentki, którą reanimował straszy szpital sądem! Nalepa tłumaczy kobiecie, że przecież chłopak uratował jej matkę… Tymczasem Karol zamartwia się o Alę po tym, jak ta dowiedziała się o romansie ojca z Magdą. Ala umawia się z tatą – tylko po to, żeby wykrzyczeć mu, że go nienawidzi! Potem Ala… znika!

Kasia i Darek umawiają się z Bogdanem, że wpadną do niego z niespodzianką. Franek zastanawia się, czy tata znowu nie zostanie… dziadkiem! Kiedy Kasia mówi z radością, że Darek się jej oświadczył, Bogdanowi spada kamień z serca. Jednak postanawia poważnie porozmawiać z przyszłym zięciem…

Na Wspólnej 3697 streszczenie odcinka

Zimińscy czekają na wizytę Czerskiego. Tymczasem pani detektyw, którą zatrudnił Alan obserwuje ich mieszkanie. Mariusz prosi Dankę, żeby skontaktowała go z kimś, kto potwierdzi, że Alan znęcał się nad Olą… Tymczasem młoda Zimińska ma wyrzuty sumienia, że siedzi na głowie Danielowi i Adzie. Szczególnie, że Ada jest… wyraźnie zazdrosna!

Karol wraca po całonocnych poszukiwaniach Ali – jest załamany i zmęczony. Tymczasem Ala widzi, jak Magda całuje jej ojca i wyznaje mu miłość. Nie może na to patrzeć… Jakiś czas później Dex zauważa, jak ratownicy wiozą na jego oddział dziewczynę. To Ala!

Kasia przychodzi do firmy taty i prosi go o pomoc przy wykańczaniu mieszkania, które kupili z Darkiem. Antek słyszy jej słowa i… szybko proponuje pomoc. Bergówna wyraźnie mu się podoba… Bogdan postanawia zatrudnić Antka. Szark i Wiącek zamierzają zrobić chłopakowi chrzest. Nagle Antek słyszy wołanie o pomoc – wielkie koło zmiażdżyło Szarka! Przerażony chłopak próbuje go ratować!

Przysięga 805 streszczenie szczegółowe

Zakazany Owoc

Zakazany Owoc 149 streszczenie. Powtórka odcinka VOD TVP PL