Na Wspólnej 3536, 3537, 3538 online za darmo. Streszczenie, odcinki online, powtórki

Na Wspólnej streszczebua
Źródło: TVN / x-news

Na Wspólnej online za darmo. Oglądaj odcinki i powtórki w internecie. Serial online można oglądać na platformie Player, która oferuje zarówno dostęp do telewizji TVN na żywo w internecie, jak i powtórek w formie VOD.

Serial Na Wspólnej online. Gdzie obejrzeć za darmo?

Na Wspólnej można oglądać w telewizji TVN od poniedziałku do środy o godzinie 20:15. Gdzie obejrzeć odcinki za darmo w internecie? W porze emisji serialu w TVN, Na Wspólnej online za darmo można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVN za free.

M jak Miłość 3536 możńa obejrzeć w wtorek. W kolejnych dniach lecieć będą odcinki 3537, 3538, 3539.

Powtórki emitowane są nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Na Wspólnej online można oglądać na platformie Player.

[wp_reusable_render id=’42257′]

Na Wspólnej streszczenia odcinków

Na Wspólnej 3531 streszczenie odcinka

Kamil wymyka się z mieszkania Anny – za nimi chwile pełne namiętności! W domu wpada na Ulę wracającą z osiemnastki koleżanki. Córka – widząc zmęczonego ojca – wyznaje mu, że go podziwia i też chce zostać lekarzem. Kamilowi totalnie głupio – jest wyraźnie sfrustrowany zdradą… Rano decyduje się porozmawiać z żoną. Zuza jest rozbawiona jego powagą – nie wie, co mąż ma jej do powiedzenia!

Joanna i Bogdan odchodzą od zmysłów czekając na wyniki badań Misi, która wciąż jest nieprzytomna. Kiedy w szpitalu pojawia się Miłosz, Berg rzuca się na niego z wściekłością! W końcu Bergowie mogą zobaczyć swoje dziecko. Nagle, na oczach rodziców, nieprzytomna Misia zaczyna się dusić!

Zaniepokojona Żaneta obserwuje córkę, która wyraźnie unika bliskości z Leonem. W końcu udaje się jej wydusić z Mani, co ją gryzie. Dziewczyna żałuje, że zgodziła się na współżycie, bo teraz czuje się z tym źle – wyraźnie nie jest jeszcze gotowa na seks. Żaneta spokojną i szczerą rozmową przekonuje córkę, że jedynym rozwiązaniem jest powiedzieć prawdę Leonowi. Ale Mania boi się, że chłopak ją rzuci!

Papiery na szczęście online

Papiery na szczęście 202, 203 streszczenia. Ile odcinków, powtórki online za darmo

Ginny and Georgia kiedy premiera sezonu 2

Ginny & Georgia sezon 2 kiedy premiera na Netflix?