Na Wspólnej 3429, 3430, 3431 online za darmo. Streszczenie, odcinki online, powtórki

Na Wspólnej online za darmo. Oglądaj odcinki i powtórki w internecie. Serial online można oglądać na platformie Player, która oferuje zarówno dostęp do telewizji TVN na żywo w internecie, jak i powtórek w formie VOD.

Serial Na Wspólnej online. Gdzie obejrzeć za darmo?

Na Wspólnej można oglądać w telewizji TVN od poniedziałku do środy o godzinie 20:15. Gdzie obejrzeć odcinki za darmo w internecie? W porze emisji serialu w TVN, Na Wspólnej online za darmo można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVN za free.

M jak Miłość 3429 możńa obejrzeć w środę. W kolejnych dniach lecieć będą odcinki 3430, 3431, 3432.

Powtórki emitowane są nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Na Wspólnej online można oglądać na platformie Player.

10
Na Wspólnej 3429, 3430, 3431 online za darmo. Streszczenie, odcinki online, powtórki

Oglądaj na Player.PL PROMOCJA

Wykup miesięczny lub roczny abonament Player.PL w promocyjnej cenie i oglądaj seriale oraz programy online jeszcze przed premierą w TV.

Na Wspólnej streszczenia odcinków

Na Wspólnej 3427 streszczenie odcinka

W odcinku 3427 serialu Na Wspólnej Luśka, wpatrując się w zdjęcia Elizy, obsesyjnie stara się do niej upodobnić. Kupuje sobie identyczne ciuchy, robi identyczny makijaż, taką samą fryzurę. Jest mocno sfrustrowana tym, że pomimo usilnych starań odbiega od córki Cieleckiego… Wieczorem Luśka sama zajmuje się Juniorem i Hanusią. Niespodziewanie pojawia się ich dziadek! Luśka prawie mdleje, będąc tak blisko swojego ojca…

Beata nagle dostaje skurczów brzucha! Ponieważ Paweł przypadkowo zostawił telefon w domu, spanikowana dzwoni do Emila. Ten przyjeżdża natychmiast i zabiera ją do szpitala. Podczas badania płodu Larsson podaje się za ojca dziecka!

Cieślik mówi Monice, że ma wyrzuty sumienia – pod jej naciskiem, bezceremonialnie odwołał udział Żanety w wystawnym bankiecie. Senator załatwia trzecie zaproszenie, jednak Szulcowa unosi się honorem i odmawia. Damian całkowicie traci chęć na imprezę… Monika jest wściekła!

Na Wspólnej 3428 streszczenie odcinka

Ewa spotyka się z Borysem w sprawie omówienia szczegółów ich współpracy. Orłow każdym gestem daje do zrozumienia, że wciąż jest nią zainteresowany. Ostrowska jest pod wrażeniem, kiedy słyszy od Borysa jak ogromne pieniądze przyniosłaby fundacji ich współpraca. Wieczorem Ewa zwierza się Dance, że dawny kochanek wciąż robi na niej wrażenie.

Paweł informuje Beatę, że zamieszka z nimi Emil! Będzie się nią opiekował, kiedy on będzie w pracy. Wójcikowa kategorycznie protestuje, ale bracia nie biorą jej sprzeciwów na poważnie. Emil przypomina Beacie, że to przez nią Paweł nie wie, czyje dziecko ona urodzi – kobieta ma dość!

Nina zaskakuje Renatę i Sławka – chce nocować u swojego chłopaka, który ma wolną chatę. Sławek jest wstrząśnięty – on się absolutnie nie zgadza! Do akcji uświadamiania ruszają Renata i Daria – w końcu Nina nie wytrzymuje!

Na Wspólnej 3429 streszczenie odcinka

Darek oznajmia Magdzie, że jej nie ufa i żąda, aby zwolniła się z ich kancelarii. Jednak kobieta ani myśli słuchać Żbika i… zaczyna skutecznie owijać sobie wokół palca jego ojca! Zakościelny – widząc asystentkę w stanie emocjonalnej rozsypki – ciepło ją przytula. Po południu Darek dowiaduje się, że jego ojciec i Magda pojechali gdzieś razem.

Hebla i Agnieszkę nachodzi policja – rodzice Sylwka zgłosili, że ich syn jest przez nich przetrzymywany! Olszewska z Sylwkiem spotykają się z Mazurkiem – ojciec oznajmia, że chce dysponować zarobkami syna! Do akcji znowu musi wkroczyć Hebel.

Nina ma pretensje, że wszyscy w rodzinie mają ją za idiotkę, która zaraz znowu zajdzie w ciążę. Renata ją uspokaja – ufają jej, a najbardziej Daria. Ta wyjaśnia „siostrze”, że się o nią boi – wyznaje, że kiedyś sama usunęła niechcianą ciążę. Wieczorem Nina pojawia się u Decybela – czy zachowa się odpowiedzialnie?!

Na Wspólnej 3430 streszczenie odcinka

Ewa mile zaskoczona – Ostrowski zdecydował się kupić dom od doktora Nalepy. Intryguje ją tylko, dlaczego Lew sprzedaje taką piękną posiadłość… Tymczasem rusza internetowa aukcja rysunków podopiecznych fundacji Eli i Ewy. Rysunki sprzedają się natychmiast i to za ogromne sumy! A już chwilę później dzwoni do nich Borys i gratuluje sukcesu. Ma też pomysł, jak wykorzystać zebrane pieniądze…

Darek uparcie dąży do wyrzucenia Magdy z kancelarii. Ta jednak wie, jak się bronić – wydaje się, że Zakościelny poddał się całkowicie jej urokowi… Magda atakuje też Żbika – zjawia się u niego i stawia się w roli ofiary. Oznajmia, że jej były partner-oszust odda pieniądze oszukanej kobiecie pod warunkiem, że ona do niego wróci. Zrozpaczona stwierdza, że się zgodziła!

Smolny dumny – jego powieść erotyczna „Upał ciał” bije rekordy sprzedaży! Na dodatek Basia mówi mu, że szykuje się jej ekranizacja i on ma napisać scenariusz. Oczywiście, pod pseudonimem… Tymczasem w redakcji Smolnego zjawia się Pola – młoda, wyszczekana stażystka, która chce być dziennikarką. Smolny żąda od niej mocnego tematu. Pola go znajduje – odkrywa, kto… jest autorem „Upału ciał”!

Na Wspólnej 3431 streszczenie odcinka

Media odkryły, że autorem głośnej powieści erotycznej jest Smolny. Krzysztof jest wściekły – podejrzewa, że sprzedała go młoda dziennikarka Pola. Dziewczyna jest w szoku, gdy Smolny ją o to oskarża i… zwalnia! Pola przeprowadza własne śledztwo i odkrywa, kto zdradził dziennikarzom tożsamość prawdziwego autora erotyku. Krzysztof jest pod wrażeniem intelektu i sprytu dziewczyny…

Ela bardzo cieszy się na kolację biznesową z Borysem – tak dawno nigdzie nie była… Niestety, wieczorem, czuje się bardzo źle i Igor zakazuje jej ruszać się z łóżka! Na spotkanie z Orłowem przychodzi tylko Ewa. Nieoczekiwanie, jakiś nieznajomy mężczyzna ostrzega ją przed Borysem. Ostrowska natychmiast wychodzi zdenerwowana… W domu zastaje męża w towarzystwie kompletnie pijanego Nalepy!

Hoffer ze Zdziśkiem czają się na majstra, który zamierza wywieźć materiały z budowy. Kiedy tracą nadzieję na sukces akcji, pojawia się złodziej. Muszko i Roman łapią go na gorącym uczynku! Tymczasem w świeżo wyremontowanym mieszkaniu Marta i Mikołaj – natchnieni lekturą „Upał ciał” – spędzają pikantny wieczór tylko we dwoje…

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P