w

Elif odc. 1054, 1055 streszczenie po polsku. Oglądaj powtórki VOD

Elif 1026 i 1027

Elif 1054, 1055 po polsku. Prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinków, które w tym tygodniu wyemituje telewizji TVP 1. Zobacz co się w nich wydarzy oraz gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki online.

Serial Elif po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 o godzinie 14:00 od poniedziałku do piątku. Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia rano. Odcinki online na żywo dostępne są na WP Pilot, gdzie TVP1 online można obejrzeć legalnie i za darmo.

Pod streszczeniami odcinków Elif po polsku dowiesz się również kiedy i gdzie oglądać powtórki TV oraz wszystkie odcinki w internecie bez konieczności szukania napisów PL.

Elif 1054 wyemitowany zostanie w środę. W kolejnych dniach emisja 1055, 1056.

Serial Elif streszczenie odcinków po polsku

Elif 1052 streszczenie odcinka

Kiymet nie podoba się zainteresowanie, jakim Mahir darzy Melek. Postanawia zemścić się na niej za próbę zniszczenia jej planu. Mahir czuje się winny, że wystawił Melek na pastwę matki. Şafak jest zaskoczony faktem, że Jülide przyjęła do siebie Alev. Obawia się, że dziewczyna może znów coś knuć. Şafak i Jülide rozpoczynają przygotowania do ślubu. Leman, nie chcąc tracić syna, nalega, żeby zamieszkali wszyscy razem. Melek zaniepokojona stanem Macide próbuje namówić ją na wizytę u lekarza, jednak Kiymet przekonuje siostrę, żeby tego nie robiła. Melek widzi we śnie Jülide, zaniepokojona losem przyjaciółki postanawia ją odwiedzić i przy okazji dowiaduje się o zbliżającym się ślubie.

Elif odcinek 1053 streszczenie

Nastaje dzień ślubu Jülide i Şafaka, oboje są bardzo szczęśliwi i podekscytowani. Jülide, chociaż bardzo pragnęłaby włożyć suknię ślubną, rezygnuje z tego pomysłu, obawiając się opinii ludzi. Şafak jednak robi ukochanej niespodziankę, przywożąc jej piękną suknię. Alev oświadcza Jülide, że wraca w rodzinne strony. Przed ślubem Jülide próbuje pojednać się z Leman, która jest wzruszona postawą przyszłej synowej, jednak nie daje tego po sobie poznać. Tymczasem Alev uprowadza Emirhana. Na chwilę przed ceremonią Jülide zauważa nieobecność syna. Şafak oraz Tufan są przekonani, że sprawczynią porwania jest Alev i ruszają na poszukiwania. Jednak to Elif zauważa Alev, wchodzącą do jakiegoś pomieszczenia i alarmuje Melek. Akin zbiera się na odwagę i w końcu wyznaje Birce swoje uczucia.

Elif odcinek 1054 streszczenie

Melek odnajduje Alev i Emirhana. Razem z Elif odprowadzają chłopca do Jülide. Jülide i Şafak wreszcie mogą się pobrać. Asli budzi się bardzo przeziębiona. Prosi Hümeyrę o dzień wolny. Tymczasem Birce ma mętlik w głowie po tym, jak Akin wyznał jej miłość. Dziewczyna, choć świadoma swoich uczuć, boi się zaufać przystojnemu amantowi. Kerem bardzo przejmuje się chorobą Asli. Tymczasem Hümeyra obwieszcza bratu, że Asli ponownie będzie wyłącznie jego asystentką. Akin dowiaduje się, że został zakwalifikowany na warsztaty projektowania akcesoriów we Włoszech. Chłopak ma mieszane uczucia. Wie, że wyjazd oznacza rozłąkę z Birce. Dziewczyna jednak robi wszystko, by uniknąć rozmowy z Akinem. Jülide i Şafak wyjeżdżają w krótką podróż poślubną. Emirhan zostaje z Leman. Wcześniej jednak, podczas pożegnania nazywa Şafaka tatą, czym bardzo wzrusza nowożeńców.

Elif odcinek 1055 streszczenie po polsku

Kerem odwiedza chorą Asli. Wcześniej jednak kupuje zioła na przeziębienie i produkty na rozgrzewającą zupę. Dziewczyna jest zaskoczona i szczęśliwa. Troska Kerema robi na niej wrażenie. Tufan nie może pogodzić się z faktem, że Emirhan traktuje Şafaka jak ojca. Szantażuje Leman, że jeśli nie odda mu sklepu, powie o wszystkim Jülide i Şafakowi. Kobieta oferuje mu pieniądze i złoto, jednak ten jest nieugięty. Aby przyprzeć Leman do muru, próbuje podpalić sklep. Stan Macide bardzo się pogarsza. Kobieta ma omamy słuchowe i wzrokowe. Już prawie nie opuszcza swojej sypialni.

Elif odcinek 1056 streszczenie po polsku

Tufan dowiaduje się, w którym hotelu zatrzymali się nowożeńcy. Szantażuje Leman, że pojedzie do nich i powie im o knowaniach Leman. Kobieta nie ma wyjścia. Przepisuje sklep na Tufana. Melek robi wszystko, by namówić Macide na rozmowę z Keremem i Humeyrą. Birce jest świadkiem beztroskiej rozmowy Akina i koleżanek z pracy. Dziewczyna jest przekonana, że uczucia Akina do niej są przelotne. Melek nie mogąc dłużej pozwolić na to, by Macide ukrywała przed dziećmi chorobę, jedzie do holdingu, by wyznać Keremowi i Humeyrze prawdę o stanie zdrowia ich matki. Okazuje się jednak, że oboje są na spotkaniu. W firmie natyka się na Mahira, któremu zwierza się ze swoich planów. Robi wszystko, by odwieść Melek od wyjawienia prawdy.

Powtórki – wszystkie odcinki Elif VOD

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Ostatni odcinek serialu Elif po polsku można oglądać następnego dnia rano w telewizji TVP 1. Wszystkie odcinki publikowane są również w internecie. Elif VOD po polsku za darmo dostępny jest na platformie TVP VOD. Za darmo i bez rejestracji. W naszym serwisie znajdziesz również streszczenia odcinków Elif. a także wcześniejszych i następnych.

Górnik - Radomiak transmisja

Barcelona – Granada online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Górnik - Radomiak transmisja

KKS Kalisz – Pogoń Szczecin online za darmo. Mecz na żywo