w

Elif 997, 998, 999 streszczenie po polsku. Oglądaj powtórki VOD

Elif 990

Elif 997, 998, 999 po polsku. Prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinków, które w tym tygodniu wyemituje telewizji TVP 1. Zobacz co się w nich wydarzy oraz gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki online.

Serial Elif po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 o godzinie 14:00 od poniedziałku do piątku. Odcinki online na żywo dostępne są na WP Pilot, gdzie TVP1 online można obejrzeć legalnie i za darmo.

Pod streszczeniami odcinków Elif 997, 998, 999 dowiesz się również kiedy i gdzie oglądać powtórki TV oraz wszystkie odcinki w internecie.

Elif 997 wyemitowany zostanie w piątek, a potem nastąpi krótka przerwa w emisji serialu. Z racji Euro 2020 Elif 998 wyemitowany zostanie dopiero w poniedziałek 21 czerwca. W kolejnych dniach odcinki 999, 1000, 1001, 1002.

Serial Elif streszczenie odcinków po polsku

Elif odcinek 996 streszczenie po polsku

Podczas nieobecności Asli, Kerem nie jest w stanie zapanować nad organizacją pracy. Parla wykorzystuje tę sytuację, aby zaimponować narzeczonemu i proponuje, że tego dnia ona zastąpi jego asystentkę. Dziewczyna jednak nieświadomie usuwa ważną korespondencję i odwołuje długo wyczekiwane zebranie. Zamiast odciążyć Kerema, jej działania wprowadzają chaos w firmie.

Rana każe swoim ludziom wypuścić Melek. Zanim jednak to nastąpi, jeden z porywaczy dotkliwie ją bije. Mahir odnajduje nieprzytomną kobietę. Jülide ma nadzieję, że przyjęciem urodzinowym udobrucha syna. Chłopiec zawiedziony nieobecnością Şafaka, nie cieszy się ani z poczęstunku, ani z przybycia gości. Gdy Emirhan już stracił nadzieję, Şafak przychodzi na przyjęcie. Elif postanawia szukać matki na własną rękę. W tajemnicy przed Asli wychodzi z domu i udaje się do Macide. Kobieta nie poznaje dziewczynki.

Elif odcinek 997 streszczenie po polsku

Mahir chce zawieźć Melek do szpitala, ta jednak zdecydowanie odmawia. Wyruszają w drogę do domu. Najpierw jednak zatrzymują się, żeby Melek mogła dojść do siebie. Tufan wprasza się na urodziny Emirhana i próbuje omamić go prezentem – sterowanym samochodem. Początkowo chłopiec jest zachwycony, gdy jednak Şafak podarowuje mu swój samochodzik z dzieciństwa, chłopiec jest oczarowany.

Tufan jest wściekły. Elif przychodzi do rezydencji prosić Macide o pomoc w odnalezieniu Sere. W pierwszej chwili Macide nie może sobie przypomnieć, kim jest Elif. W tym czasie Kiymet próbuje wyciągnąć od dziewczynki jak najwięcej informacji. Kiedy w końcu Macide odzyskuje pamięć, wysłuchuje historii Elif i postanawia odwieźć ją do domu. Kiymet przekazuje wszystko Mahirowi, ten jednak nawet nie domyśla się, że może chodzić o Elif i Melek. W tym czasie zrozpaczona Asli bezskutecznie próbuje odnaleźć Elif.

Elif 998 streszczenie po polsku

Melek i Mahir wracają do domu. Asl wyznaje im, że Elif uciekła. Chwilę po tym, jak Mahir wychodzi na jej poszukiwania, dziewczynka zjawia się w drzwiach, a tuż za nią Macide i Kymet. Macide jest zaskoczona, że Asl mieszka z Melek i Elif. Asl natomiast trudno uwierzyć, że Melek pracowała u Haktanrów. Melek opowiada, dlaczego opuściły rezydencję, a Macide o tym, jak ich szukała. Tymczasem Mahir zawraca, ponieważ zapomniał telefonu. Na miejscu dowiaduje się, że wszystko dobrze się skończyło. Odjeżdża, a po drodze widzi Ranę, która rozmawia z jakimiś podejrzanymi mężczyznami. Melek zataja przed Macide, że jest matką Elif.

Elif 999 streszczenie po polsku

Macide ze smutkiem obserwuje skromne warunki, w jakich żyją Melek i Elif. Zabiera je razem z Asl na kolację do siebie. Matka i córka zauważają wielką zmianę, jaka zaszła w Hümeyrze. Melek od razu pyta, czy może w czymś pomóc. Kymet z kpiną wszystko obserwuje, jednocześnie próbuje się jak najwięcej dowiedzieć. Kerem jest zaskoczony, że Sere i Elif nie wrócą do rezydencji. Po kolacji odwozi je do domu. Nie może uwierzyć, że Asl mieszka z Elif i że wszystko wydarzyło się za sprawą tej małej dziewczynki.

Elif 1000 streszczenie po polsku

Birce i Akn znów sobie dokuczają. Gdy jednak BIrce dowiaduje się, że chłopakiem interesują się dziewczęta z innych działów, uświadamia sobie, że nie jest jej obojętny. Kerem po raz kolejny jest pod wrażeniem umiejętności organizacyjnych Asl, która robi wszystko, aby naprawić skutki działań Parli. Mężczyzna nadal nie może uwierzyć, że jego asystentka mieszka razem z Melek i Elif. Chcąc zrobić Asl niespodziankę, zaprasza dziewczynkę do firmy.

Kymet chce przyspieszyć rozwój choroby Macide. Knuje intrygę, by stypendystki Macide utraciły wsparcie i tym samym możliwość nauki. Spotyka się z synem w kawiarni i przedstawia mu swój pomysł. Mahir jednak jest oburzony planem matki. Po jej wyjściu zaprasza do kawiarni Melek. Nie potrafi ukryć zauroczenia kobietą.

Elif 1001 streszczenie po polsku

Şafak ukrywa przed matką datę swojego wyjazdu. Alev jednak przeszukuje jego rzeczy i dowiaduje się, że jej ukochany wyjeżdża za dwa dni. Chcąc nie dopuścić do tego, prosi o pomoc Tufana. Ten jednak jasnodaje jej do zrozumienia, że nie może na niego liczyć. Rana dowiaduje się o nielojalności Rzy. Pozbywa się go i na jego miejsce zatrudnia Sedata. Mahir nie zgadza się na odcięcie stypendiów. Kiymet jednak stosuje szantaż emocjonalny wobec syna i przekonuje go, by zrealizował ich plan. Hümeyra składa Melek wizytę. Ma nadzieję, że nakłoni Melek i Elif do zamieszkania w rezydencji. Między kobietami nawiązuje się nić sympatii i porozumienia.

Powtórki – wszystkie odcinki Elif VOD

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Ostatni odcinek serialu Elif po polsku można oglądać następnego dnia rano w telewizji TVP 1. Wszystkie odcinki publikowane są również w internecie. Elif VOD po polsku za darmo dostępny jest na platformie TVP VOD. Za darmo i bez rejestracji. W naszym serwisie znajdziesz również streszczenia odcinków Elif 997, 998, 999 a także wcześniejszych i następnych.

Holandia - Ukraina transmisja online za darmo

“Strefa kibica” – program TVN24 na Euro 2020

TVP2 stream online

TVP 2 online stream. Gdzie oglądać za darmo na żywo w internecie