w

Elif 960, 961, 962, 963, 964 streszczenie po polsku. Oglądaj powtórki VOD

ELIF 949 i 950 STRESZCZENIA ODCINKÓW PO POLSKU

Elif odcinek 960, 961, 962, 963, 964 po polsku. Prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinków, które w tym tygodniu wyemituje telewizji TVP 1. Zobacz co się w nich wydarzy oraz gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki online.

Serial Elif po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 o godzinie 14:00 od poniedziałku do piątku.

Elif streszczenie odcinków 960, 961, 962, 963, 964

Elif odcinek 960 streszczenie po polsku

Birce nie może znaleźć swojego konkursowego projektu. Podejrzewa Akina, że wyrzucił jej pracę, aby pozbyć się konkurencji. Kerem postanawia zatrudnić osobistego asystenta. Niestety, żadna z kandydujących osób nie spełnia jego oczekiwań. Asli zawozi dokumenty Elif do holdingu. W wyniku pomyłki, Kerem jest przekonany, że dziewczyna przyszła na rozmowę rekrutacyjną. Choć oboje są zaskoczeni przebiegiem spotkania, Kerem postanawia zatrudnić Asli. Dziewczyna jest przekonana, że dopełniła tylko formalności w związku z przyjęciem Elif do szkoły.

Elif odcinek 961 streszczenie po polsku

Şafak bardzo przeżywa rozstanie z Jülide. Tymczasem Alev robi wszystko, żeby zrazić go do ukochanej, a jednocześnie zyskać zaufanie Jülide. Tymczasem Leman coraz bardziej przywiązuje się do Emirhana, który mieszka u niej na czas pobytu Jülide w szpitalu. Melek, Elif oraz Asli postanawiają zamieszkać razem. Podczas przenoszenia rzeczy Asli zostaje pilnie wezwana do holdingu.

Na miejscu Kerem, przekonany, że Asli została zatrudniona jako jego asystentka i już pierwszego dnia nie raczyła pojawić się w pracy, nie pozostawia na niej suchej nitki, wytykając jej brak odpowiedzialności i lekceważący stosunek do pracy. Gdy wychodzi na jaw nieporozumienie, Kerem bezskutecznie próbuje załagodzić sytuację. Birce czuje się winna z powodu zaistniałej sytuacji, a ponieważ wie, że Asli chciałaby otrzymać taką pracę, postanawia ją przekonać do powtórnej rozmowy z Keremem. Kiymet robi aluzje do relacji Hümeyry i Leventa. Chociaż Hümeyra i jej ochroniarz rzeczywiście stają się sobie coraz bliżsi, Hümeyrę drażnią sugestie ciotki i postanawia traktować Leventa z większym dystansem.

Elif odcinek 962 streszczenie po polsku

Birce w towarzystwie Akina odwiedza Asli, dziewczyna nie ma pojęcia, że w tym samym domu mieszka Elif. Mimo nalegań Birce, Asli nie udaje się przekonać. W końcu do zmiany zdania skłania ją Melek. Kerem jest miło zaskoczony decyzją Asli i od razu wrzuca ją w wir pracy. Asli znakomicie wywiązuje się ze swoich nowych obowiązków. Levent informuje Hümeyrę, że wybiera się do lasu pod namiot. Chwilę po opuszczeniu przez niego rezydencji, Hümeyra dostaje list od Tarika, z którego jasno wynika, że kazał swoim ludziom zabić Leventa. Przerażona Hümeyra natychmiast wyrusza jego śladem. Przybywa na miejsce w ostatniej chwili i ratuje Leventowi życie.

Elif odcinek 963 streszczenie po polsku

Levent jest pod wrażeniem zachowania Hümeyry. Ta proponuje, żeby zjedli w lesie wspólny posiłek. Cała sytuacja jeszcze bardziej ich do siebie zbliża. Rana niespodziewanie pojawia się na spotkaniu zorganizowanym przez Kerema. Dzięki pomocy Asli, Keremowi udaje się ją skompromitować w oczach wspólników i współpracowników. Melek i Elif robią Asli niespodziankę, upiększając jej nowy pokój. Kerem przekazuje Macide dokumenty stypendialne Elif. Zaabsorbowana innymi sprawami Macide podpisuje je, nie zauważając, kogo dotyczą. Tymczasem Elif dostaje paczkę z pomocami szkolnymi. Kerem opowiada w domu o swojej nowej asystentce. Parla nie potrafi ukryć zazdrości. Za namową Kiymet postanawia jednak zrobić dobrą minę do złe gry, a jednocześnie osobiście poznać dziewczynę, którą tak zachwyca się jej narzeczony. Jülide zostaje wypisana ze szpitala. Alev namawia Şafaka, żeby ją odwiedził.

Powtórki – wszystkie odcinki Elif VOD

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Ostatni odcinek serialu Elif po polsku można oglądać następnego dnia rano w telewizji TVP 1. Wszystkie odcinki publikowane są również w internecie. Elif VOD po polsku za darmo dostępny jest na platformie TVP VOD. Za darmo i bez rejestracji. W naszym serwisie znajdziesz również streszczenia odcinków Elif 957, 958, 959 a także wcześniejszych i następnych.

Zakochani po uszy 322

Zakochani po uszy odc. 321 i 322 streszczenie

Kozacka Miłość streszczenia odcinkow

Kozacka Miłość odc. 95, 96, 97, 98, 99 streszczenie, ostatni odcinek VOD