Elif wszystkie odcinki po polsku streszczenie

Elif 1165 po polsku. Prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinków, które w tym tygodniu wyemituje telewizji TVP 1. Zobacz co się w nich wydarzy oraz gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki online.

Elif po polsku

Serial Elif po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 o godzinie 14:00 od poniedziałku do piątku. Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia rano. Odcinki online na żywo dostępne są na WP Pilot, gdzie TVP1 online można obejrzeć legalnie i za darmo.

Pod streszczeniami odcinków Elif po polsku dowiesz się również kiedy i gdzie oglądać powtórki TV oraz wszystkie odcinki w internecie bez konieczności szukania napisów PL. Dostępny jest tam zarówno dzisiejszy odcinek, jak i pozostałe.

Elif 1162 wyemitowany zostanie we wtorek. W kolejnych dniach emisja odcinków 1163, 1164, 1165. Streszczenia po polsku znajdują się poniżej. Dzięki temu dowiesz się, co wydarzyło się w serialu.

Serial Elif streszczenie odcinków po polsku

Elif odc. 1164 streszczenie po polsku

Kerem informuje pracowników o bankructwie firmy. Asli i Mahir wspierają go w trudnych chwilach. Mahir zdobywa się na odwagę i wyjawia Keremowi całą prawdę o sobie i Kiymet. Kerem jest w szoku. Wściekły jedzie do rezydencji, żeby rozprawić się z ciotką. Mahir dzwoni do matki, żeby ją ostrzec. Prosi, żeby opuściła rezydencję, ta jednak ma zupełnie inne zamiary. Tajemniczy mężczyzna poszukuje Melek i Elif. Jego ludziom udaje się je odnaleźć.

Jülide idzie do Tufana z zamiarem oddania mu złota, jednak w ostatniej chwili zmienia zdanie. Leman jest wściekła, że jej plan się nie powiódł, bierze więc sprawy w swoje ręce i sama przekazuje złoto Tufanowi. Tufan konfrontuje się z Şafakiem, przekonując go, że Jülide zapłaciła mu złotem ze ślubu, żeby go nie zabijał. Rana szykuje się do ucieczki z kraju, najpierw jednak chce pożegnać się z Hümeyrą. Drzwi otwiera jej uzbrojona Kiymet, przekonana, że to Kerem. Między kobietami dochodzi do szarpaniny, podczas której Rana przypadkowo strzela do Kiymet. Przerażona ucieka z miejsca zdarzenia.

Elif odc. 1165 streszczenie po polsku

Wściekły Şafak urządza Jülide awanturę. Zrozpaczona kobieta wszystkiemu zaprzecza, jednak Şafak jej nie wierzy. Każe jej wynieść się z domu i zapowiada, że niezwłocznie złoży pozew o rozwód. Zrozpaczona Jülide odchodzi z Emirhanem, nie zdążywszy powiedzieć mężowi o dziecku. Słysząc wystrzał, Melek i Macide próbują uciekać z domu, jednak Kiymet jest szybsza, ogłusza Melek i zabiera Macide do garażu, mierząc do niej z broni.

Zdezorientowana Macide nie może pojąć, co się dzieje. Na miejscu pojawia się Kerem, a zaraz potem Mahir. Do rezydencji przyjeżdżają też niczego nieświadomi, Levent i Hümeyra i odnajdują nieprzytomną Melek. Kiymet mówi o swojej miłości do Şevkiego i nienawiści do Macide. Gdy Mahir próbuje stanąć w obronie brata, Kiymet wyjawia mu, że wszystko, co mówiła mu o jego związkach z Haktanirami było kłamstwem.

Doprowadzona do ostateczności Kiymet zabija Macide oraz rani Kerema i Mahira. Na miejsce tragedii docierają Hümeyra i Levent, a także Melek, Elif i Asli. Wszyscy są zdruzgotani po tym, co się stało, ale szczęśliwi, że mają siebie. Targana wyrzutami sumienia Leman wyjawia Şafakowi swoją intrygę. Oboje biegną, żeby zatrzymać Jülide. Leman prosi ją o wybaczenie. Cała rodzina wraca do domu.

Powtórki – wszystkie odcinki Elif VOD

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Ostatni odcinek serialu Elif po polsku można oglądać następnego dnia rano w telewizji TVP 1. Wszystkie odcinki publikowane są również w internecie. Elif VOD po polsku za darmo dostępny jest na platformie TVP VOD. Za darmo i bez rejestracji. W naszym serwisie znajdziesz również streszczenia odcinków Elif. a także wcześniejszych i następnych.

Szczegółowe opisy dostępne są w Turkweb PL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj