w

Elif 1100, 1101, 1102 streszczenie po polsku. Dzisiejszy odcinek, powtórki VOD

Elif 1093 po polsku streszczenie

Elif 1100, 1101, 1102 po polsku. Prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinków, które w tym tygodniu wyemituje telewizji TVP 1. Zobacz co się w nich wydarzy oraz gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki online.

Elif po polsku

Serial Elif po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 o godzinie 14:00 od poniedziałku do piątku. Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia rano. Odcinki online na żywo dostępne są na WP Pilot, gdzie TVP1 online można obejrzeć legalnie i za darmo.

Pod streszczeniami odcinków Elif po polsku dowiesz się również kiedy i gdzie oglądać powtórki TV oraz wszystkie odcinki w internecie bez konieczności szukania napisów PL. Dostępny jest tam zarówno dzisiejszy odcinek, jak i pozostałe.

Elif 1100 wyemitowany zostanie w poniedziałek. W kolejnych dniach emisja 1101, 1102, 1103, 1104. Streszczenia po polsku znajdują się poniżej. Dzięki temu dowiesz się, co wydarzyło się w serialu.

Serial Elif streszczenie odcinków po polsku

Elif 1098 streszczenie odcinka

W odcinku 1098 Podczas śniadania Şafak strofuje Emirhana, podkreślając, że chłopiec sprawił mu wielki zawód. Emirhan jest przekonany, że jego ojczym dowiedział się o wykradzionych odpowiedziach. Oddycha z ulgą, gdy okazuje się, że chodziło o mycie zębów przed snem. Ku zadowoleniu domowników Emirhan jest przekonany, że dostanie z testu najwyższą ocenę. Tufan z kolei jest dumny z syna, gdy dowiaduje się o kradzieży klucza odpowiedzi.

Elif jest załamana faktem, że nie pojedzie na rozprawę. Nie posiada się z radości, gdy Hümeyra pozwala jej jechać. Gwiazda i Cicek są przekonane, że Melek zostanie oczyszczona z zarzutów i odzyska wolność. Również Asli i Birce mają taką nadzieję i postanawiają przygotować dla Melek uroczystą kolację. W sądzie po mowie obrończej, Kerem prosi sędziego o głos. Jego słowa są bardzo obciążające dla Melek. Zapada wyrok. Melek zostaje uznana winną zarzucanych jej czynów i skazana na piętnaście lat pozbawienia wolności.

Elif 1099 streszczenie odcinka

W odcinku 1099 Melek jest załamana wyrokiem, nie może pogodzić się ze świadomością, że na lata zostawi córkę samą. Fidan i Nesrin nie tracą okazji, żeby jeszcze bardziej ją pognębić. Elif również bardzo przeżywa wynik sprawy. Ma też wielki żal do Kerema za to, że przyłożył do tego rękę. Dziewczynka rozchorowuje się ze smutku.

Kiymet bezskutecznie próbuje ukryć jej stan przed domownikami. Kerem, zorientowawszy się, że Elif jest chora, wzywa lekarza i oboje z siostrą troskliwie zajmują się dzieckiem. Jülide niepokoi zachowanie Emirhana. Kobieta ma świadomość, że syn prawie się nie uczył, a jednak jest bardzo pewien najwyższej oceny. Emirhan po raz pierwszy nazywa Leman babcią. Chłopiec szybko orientuje się, że może wykorzystać wzruszenie Leman. Kerem jest bardzo przygnębiony, smuci go cierpienie Elif, a do tego ma wrażenie, że wszyscy obwiniają go o to, co się stało z Melek. W więzieniu Melek zdecydowanie sprzeciwia się Fidan. Ku zaskoczeniu współwięźniarek Fidan, zamiast zaatakować ją, spokojnie wraca na swoją pryczę.

Elif 1100 streszczenie odcinka

Kiymet próbuje uniemożliwić Asli kontakt z chorą Elif. Nagłe pojawienie się Hümeyry niweczy jej plan. Hümeyra ma żal do ciotki, że ta ukryła przed nimi chorobę dziewczynki. Kerem przypadkiem słyszy rozmowę Asli i Elif. Wpada mu w ucho wzmianka o Mahirze. Pomiędzy Keremem a Asli dochodzi do ostrej wymiany zdań na temat Melek. Tymczasem Melek po raz kolejny sprzeciwia się niesprawiedliwym rządom Fidan. Współwięźniarki są pod wrażeniem odwagi Melek. Upokorzona Fidan z niecierpliwością wyczekuje dalszych instrukcji Kiymet. Leman dogadza Emirhanowi, a chłopiec coraz bardziej się rozbestwia. Şafak sprawdza wyniki egzaminów. Okazuje się, że Emirhan wypadł bardzo słabo. Şafak ku swojemu niedowierzaniu odkrywa, że chłopiec ukradł mu klucz z odpowiedziami, ale pomylił przedmioty. Po rozmowie z pasierbem, głęboko zawiedziony Şafak stawia chłopcu najniższą ocenę. Emirhan czuje się skrzywdzony.

Elif 1101 streszczenie odcinka

Asli zwierza się Birce ze swoich uczuć do Kerema. Młoda kobieta dochodzi do wniosku, że nie może z nim dłużej pracować. Przyjaciółka namawia ją, żeby dała sobie trochę czasu. Kerem próbuje nawiązać nić porozumienia z Elif, jednak jej żal jest zbyt duży i nawet nie chce z nim rozmawiać. Kerem czuje się winny z powodu dziewczynki, wierzy jednak, że postąpił słusznie. Emirhan żali się Tufanowi na to, jak niesprawiedliwie potraktował go Şafak. Tufan wykorzystuje to, żeby nastawić chłopca przeciwko ojczymowi. W tym samym czasie Şafak opowiada Jülide o postępku Emirhana. Jülide jest bardzo zaniepokojona tym, jak bardzo zmienił się jej syn. Emirhan coraz bardziej buntuje się przeciwko Şafakowi. W złości wykrzykuje, że Şafak nie jest jego ojcem. Atmosfera w domu staje się nieprzyjemna.

Elif 1102 streszczenie odcinka

Emirhan jest zły na Şafaka za jedynkę z testu. Ku rozpaczy domowników, chłopiec z każdym dniem staje się coraz bardziej butny i pyskaty. Więźniarki szykują listę zakupów. Melek prosi pozostałe osadzone, żeby zrobiły zbiórkę dla kobiet, które nie mają pieniędzy. Fidan zmawia się ze strażniczką i kobiety zabierają zebrane przez Melek pieniądze. Kerem jest zaniepokojony rozkojarzeniem Mahira. Przeczuwa, że może chodzić o Asli. Jülide postanawia porozmawiać z Tufanem. Ma nadzieję, że mężczyzna zmieni postępowanie i będzie wychowywał syna, jak należy. Asli postanawia odejść z holdingu. Mahir próbuje jednak odwieść ją od tej decyzji.

Elif 1103 streszczenie odcinka

Fidan nie pozwala więźniarkom usiąść do posiłku, Melek, wbrew zakazowi dzieli się z nimi jedzeniem. Sytuacja między Melek a Fidan robi się coraz bardziej napięta. Asli informuje Kerema, że odchodzi z pracy. Nie wie jednak, że umowa przewiduje wysoką karę w przypadku przedwczesnego odejścia. Jest zszokowana, gdy Kerem wykorzystuje ten zapis, aby zatrzymać ją w firmie. Hümeyra rozmawia o tej sytuacji z Keremem. Prowokuje go, a on ostatecznie przyznaje, że jest zakochany w Asli. Ta jednak w rozmowie z Birce zarzeka się, że z powodu Melek jej uczucia do Kerema wygasły.

Elif 1104 streszczenie odcinka

Asli bardzo niechętnie idzie do pracy. Gdy jest w holdingu dzwoni do niej Elif z prośbą, by zaprowadziła ją na widzenie z Melek. Asli obiecuje dziewczynce, że pojadą do więzienia, nie ma jednak odwagi poprosić Kerema o pół dnia wolnego. Gdy posłuchawszy rady Mahira wymyka się z firmy bez słowa, natyka się na Kerema. Ten każe jej wracać do pracy. Elif jest załamana na wieść, że nie odwiedzi mamy. Ku jej zaskoczeniu Kerem zawozi ją na widzenie z Melek. Kobieta jest mu wdzięczna za spotkanie z córką.

Powtórki – wszystkie odcinki Elif VOD

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Ostatni odcinek serialu Elif po polsku można oglądać następnego dnia rano w telewizji TVP 1. Wszystkie odcinki publikowane są również w internecie. Elif VOD po polsku za darmo dostępny jest na platformie TVP VOD. Za darmo i bez rejestracji. W naszym serwisie znajdziesz również streszczenia odcinków Elif. a także wcześniejszych i następnych.

Co myślisz?

Finał Top Model na żywo

Finał Top Model na żywo. Live stream online za darmo

Przysięga 519 streszczenie

Przysięga 528, 529,530 Streszczenie szczegółowe, ostatni odcinek VOD po polsku