Mask Singer powtórka
fot. Cezary Piwowarski/TVN

Mask Singer powtórka online za darmo. Gdzie obejrzeć i kiedy leci? Premiera odcinka 3 już 19 marca.

Mask Singer powtórka kiedy leci?

Mask Singer to program, który można oglądać w telewizji TVN w soboty o 20:00. 12 marca premiera odc. 2. Na czym polega to show dowiesz się czytając poniżej szczegółowe zasady.

Mask Singer powtórka ostatniego odcinka w telewizji TVN o godzinie 13:20. Wszystkie odcinki trafiają również na platformę Player.

Gdzie obejrzeć Mask Singer online za darmo?

Sporo widzów szuka gdzie oglądać program Mask Singer online za darmo. W porze emisji w TVN, całe odcinki dostępne są na WP PIlot, jako live stream z TVN. Podobnie jest wtedy, gdy leci powtórka, czyli w niedziele o 13:20.

Mask Singer VOD to możliwość obejrzenia wszystkich odcinków (tych wyemitowanych w TVN) o dowolnej porze. Dostępne są one na platformie Player.PL, po zakończeniu emisji w telewizji.

Na czym polega Mask Singer?

Włączając show można zastanawiać się co to jest Mask Singer. Śpieszymy z wyjaśnieniem zasad.

„Mask Singer” to muzyczne widowisko z niezwykłymi kostiumami, polskimi i światowymi przebojami, ale przede wszystkim to szukanie odpowiedzi na pytanie – kto kryje się pod maską? W show śpiewają ludzie znani z pierwszych stron gazet, jednak ich tożsamość jest ukryta pod oszałamiającymi przebraniami.  

Program prowadzi Michał Meyer. Muzyczne występy oglądają widzowie, publiczność w studio i czterech „detektywów”. W tej roli Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki oraz Kacper Ruciński. Detektywi prowadzą śledztwo, zadają uczestnikom pytania, typują, kto ich zdaniem kryje się pod kostiumami. W każdym odcinku publiczność i detektywi głosują na najlepszy występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów zdejmuje maskę!

W odcinku 1 z programu odpadł Tort. W przebraniu ukrywał się aktor, Mateusz Banasiuk! Która z postaci zdradzi swą tożsamość w najbliższą sobotę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj