w

Dziedzictwo odc. 238 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 238 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 18 marca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 238 streszczenie odcinka

Yaman zapewnia Seher, że nie zrobi niczego, na co nie jest gotowa, pomagając jej przezwyciężyć lęk przed nocą poślubną. Frat jest zszokowany, że Neslihan dała się oszukać przez Borza, co prowadzi do spięcia między przyjaciółmi. Yaman niecierpliwie oczekuje nocy z Seher, podczas gdy Ikbal zazdrości szczęściu pary. Yusuf wymyśla zabawy dla Seher i Yamana, zanim Ikbal zrzuca Seher ze schodów, co skutkuje natychmiastowym zabraniem jej przez Yamana do szpitala.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 238?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 238 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 18 marca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 238 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 238 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

Dziedzictwo odc. 237 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Dziedzictwo odc. 239 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD