w

Dziedzictwo odc. 239 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 239 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w wtorek, 19 marca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 239 streszczenie odcinka

Neslihan czuje się zraniona przez Frata, który nie akceptuje jej decyzji. Para rozstaje się po kłótni, a oboje cierpią z powodu napiętej sytuacji. Sultan postanawia interweniować i wyznacza zadania Fratowi i Neslihan. Ikbal udaje troskę o Seher, ale w rzeczywistości obawia się, że dziewczyna odzyska przytomność i ujawni Yamanowi prawdę. Na szczęście obrażenia Seher nie są poważne, a lekarz przewiduje szybki powrót do zdrowia. Yaman zatrudnia fizjoterapeutkę Belgin za namową Nedima. Zuhal chce pozbawić Wąsatą władzy, dręczona przez Melahat i inne osadzone. Aby zyskać lojalność więźniarek, każe Ikbal przesłać pół miliona lir.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 239?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 239 wyemitowany zostanie w wtorek, 19 marca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 239 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 239 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

Dziedzictwo odc. 238 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Manchester United vs Everton FC online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie?