w

Dziedzictwo odc. 227 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 227 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 1 marca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 227 streszczenie odcinka

Yaman i Seher wracają do domu bez Ikbal, co bardzo martwi Ziyę. Seher jest zasmucona zarówno stanem Yamana, jak i swoją bezsilnością. Tymczasem Sengul próbuje wymusić wyznanie winy od Ikbal w sprawie spisku przeciwko Seher. Ikbal w tajemnicy przed Yamanem zaprasza Frata do domu. Yaman jednak nie ma pretensji do niej, jest nawet wdzięczny za pomoc. Kiedy dzwoni Baron Naci, Fratowi udaje się ustalić przybliżone miejsce jego pobytu. Inspektor zostaje powołany do zbadania okoliczności śmierci Kiraz.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 227?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 227 wyemitowany zostanie w piątek, 1 marca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 227 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 227 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

Dziedzictwo odc. 226 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Dziedzictwo odc. 228 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD