w

Dziedzictwo odc. 228 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 228 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 4 marca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 228 streszczenie odcinka

Mężczyzna aresztowany za pobicie żony zostaje zaatakowany przez Ali, podczas gdy inspektor, świadek incydentu, prowadzi śledztwo w sprawie śmierci Kiraz. Yaman, wspierany przez Frata i Seher, stara się odnaleźć Ikbal, a działania Melahat wymykają się spod kontroli Zuhal. Okazuje się, że to ona nakazała zamordować Ikbal i Yamana. W ostatniej chwili Zuhal ostrzega Yamana przed pułapką.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 228?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 228 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 4 marca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 228 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 228 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

Dziedzictwo odc. 227 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Dziedzictwo odc. 229 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD