w

Dziedzictwo odc. 226 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 226 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 29 lutego. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 226 streszczenie odcinka

Ikbal prosi porywaczy o uwolnienie, ale oni ją okrutnie torturują. Seher wspomaga Yaman w poszukiwaniach. Nedim informuje Yamana o śmierci kierowcy Ikbal. Yaman i Nedim nie mogą ustalić tożsamości porywaczy. Stan Ziji się pogarsza, a mężczyzna obawia się życia bez Ikbal. Zuhal prosi Melahat o zmianę planu i przyznanie się siostry. Ali jest załamany i nie je ani nie śpi. Ciocia Sultan i przyjaciele nie odnoszą sukcesu, ale liścik od Kiraz dodaje otuchy Aliemu. Nedim znajduje kryjówkę porywacza, Barona Naciego, ale Yaman przybywa za późno. Porywaczom udaje się zmienić miejsce, a wysokość okupu wzrasta do pięciu milionów dolarów.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 226?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 226 wyemitowany zostanie w czwartek, 29 lutego o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 226 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 226 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

Dziedzictwo odc. 225 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Dziedzictwo odc. 227 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD