w

Dziedzictwo odc. 225 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 225 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w środę, 28 lutego. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 225 streszczenie odcinka

Yaman zostaje zaatakowany przez ludzi Melahat, którzy żądają okupu za porwanie jego żony. Ziya słyszy rozmowę i dowiaduje się o porwaniu. Yaman wraz ze swoimi ludźmi rozpoczyna poszukiwania, a Seher nalega, by jechać razem z nim. Ikbal jest maltretowana przez oprawców, a Zuhal z satysfakcją ogląda film z Melahat. Frat i Ibrahim znajdują Alego przy grobie Kiraz, a Yaman opowiada Seher historię Ikbal.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 225?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 225 wyemitowany zostanie w środę, 28 lutego o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 225 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 225 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

Gdzie oglądać najpopularniejsze ligi piłkarskie?

Dziedzictwo odc. 226 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD