Behawiorysta sezon 2. Kiedy data premiery?

Behawiorysta sezon 2 został już oficjalnie potwierdzony, ale data premiery wciąż budzi wątpliwości wśród fanów serialu. Jak na razie nie wiadomo kiedy nowe odcinki pojawią się na Player, MAX i telewizji TVN. Zobacz co wiemy o drugim sezonie.

Serial „Behawiorysta” skupia się na Gerardzie Edlingu, ekspertu od kinezyki, który zostaje zaangażowany w ściganie seryjnego mordercy. Gerard Edling, grany przez Roberta Więckiewicza, to były prokurator, który przy użyciu swoich umiejętności analizy mowy ciała próbuje powstrzymać Horsta Zeigera, niebezpiecznego przestępcę transmitującego swoje zbrodnie w internecie. Serial, oparty na powieści Remigiusza Mroza, to mieszanka kryminału i thrillera, pełna napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji.

Pierwszy sezon „Behawiorysty” zadebiutował w styczniu 2022 roku na platformie Player i liczy osiem odcinków. Serial zdobył dużą popularność zarówno wśród użytkowników Playera, jak i widzów TVN, zyskując uznanie za swoją złożoną fabułę i wyraziste postacie.

Zobacz również: Kiedy 3. sezon serialu Ginny & Georgie

Osoby kończące pierwszy sezon zastanawiają się czy powstanie Behawiorysta sezon 2 i kiedy data premiery mogłaby mieć miejsce. Oficjalnie potwierdzono kontynuację serialu i nastąpiło to już w 2023 roku. Od tamtego czasu nie pojawiały się nowe informacje, ale najprawdopodobniej prace są już realizowane. Drugi sezon premierę mógłby mieć w 2025 roku.

Nowe odcinki Behawiorysty z pewnością najpierw trafią do internetu. Serial online można oglądać na platformach VOD: Player i MAX. W telewizji TVN emitowany był pierwszy sezon. ale dopiero po kilku miesiącach od premiery w internecie. Podobnie z pewnością będzie w drugim sezonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj