Serial Dziedzictwo 311 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w środa, 10 lipca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 311 streszczenie odcinka

Seher kłamie, że opuszcza dom, zostawiając Yusufa pod opieką innych, podczas gdy tak naprawdę przemyca chłopca ukrytego w walizce. Yaman udaje się zatrzymać uciekającą lekarkę, a po śmierci Ikbal, kobieta wyznaje sfałszowanie raportu z sekcji zwłok Kevser i cytuje wypowiedź Ikbal przyznającą się do zabójstwa. Duygu i Ali odkrywają nagrania z kamer, dowiadując się, że dealer nadal jest w dzielnicy i udaje im się aresztować narkotykowego mężczyznę. Seher próbuje uciec, kupując bilety na prom do Bośni, ale Yaman zatrzymuje ją w ostatniej chwili. Po odsłuchaniu nagrania ze słowami lekarki Seher doznaje szoku.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo 311?

Turecki serial Dziedzictwo 311 wyemitowany zostanie w środa, 10 lipca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 311 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 311 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj