Serial Dziedzictwo 312 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 11 lipca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 312 streszczenie odcinka

Seher nie wierzy, że Yaman jest niewinny i że to Ikbal zabiła Kevser, nie potrafi mu wybaczyć kłamstwa. Ali i Duygu przesłuchują dealera, który przyznaje się do zabójstwa pod wpływem narkotyków. Duygu jest zdruzgotana, chociaż Ali próbuje ją przekonać, że nie ma dowodów na to, że ofiarą jest jej siostra. Seher szuka wsparcia u Frata, który dowiaduje się o niewinności Yamana od lekarki, wyznającej, że została poddana szantażowi przez Ikbal. Ziyę dręczą wyrzuty sumienia. Cicek informuje Zuhal o wydarzeniach, co wzbudza jej gniew. Semra jest miotana między rozpaczą a nadzieją, a jej atakiem jest świadkiem Sultan, gdy opowiada o zaginionej córce.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo 312?

Turecki serial Dziedzictwo 312 wyemitowany zostanie w czwartek, 11 lipca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 312 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 312 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj