w

Zranione Ptaki odcinek 169 streszczenie

Zakazany Owoc VOD TVP PL

Zranione Ptaki 169 streszczenie. Emisja w TVP 2 już 21 listopada. W naszym serwisie dowiesz się co wydarzy się w danym epizodzie, a także znajdziesz informacje gdzie i kiedy oglądać powtórki.

Zranione Ptaki odc. 169 streszczenie

Co przyniesie Zranione Ptaki odcinek 169? Dowiedziawszy się całej prawdy, Levent prosi Meryem o wybaczenie. Także Ulviye i Bahadir przepraszają Meryem. Melis wpada w histerię, przekonana, że straciła Leventa. Jest pewna, że to Meryem podmieniła filmy. Ayse cieszy się szczęściem przyjaciółki, jest przekonana, że teraz Meryem i Levent znów będą razem. Levent również tego pragnie, ciąży na nim jednak obietnica dana Melis. Meryem boi się mieć nadzieję na szczęście. Melis nie zamierza poddać się bez walki. Cemil postanawia walczyć o Ayse, choć ona nie chce o nim słyszeć.

Premiera serialu Zranione Ptaki 169 w poniedziałek 21 listopada o godzinie 18:45 w TVP 2. Powtórki w TV nie są dostępne, ale Zranione Ptaki odc. 169 na VOD dostępny jest za darmo na TVP VOD (vod.tvp.pl). Można tam obejrzeć nie tylko ostatni, ale również wszystkie odcinki.

Zranione Ptaki VOD

Zranione Ptaki odcinek 171 streszczenie

Przysięga 762 vod tvp pl

Duże zmiany w emisji tureckich seriali. Widzowie nie będą zachwyceni