Zranione Ptaki VOD

Zranione Ptaki 171 streszczenie. Emisja w TVP 2 już 23 listopada. W naszym serwisie dowiesz się co wydarzy się w danym epizodzie, a także znajdziesz informacje gdzie i kiedy oglądać powtórki.

Zranione Ptaki odc. 171 streszczenie

Co przyniesie Zranione Ptaki odcinek 171? Meryem nie wyobraża sobie, że mogłaby zbudować własne szczęście na nieszczęściu Melis. Dodatkowo Hülya namawia siostrę, żeby upozorowała próbę samobójczą. Meryem, wstrząśnięta desperacją Melis, przekonuje Leventa, że musi ożenić się z Melis. Levent informuje Melis, że się pobiorą. Radość Melis pryska, gdy dowiaduje się, że to Meryem skłoniła do tego Leventa. Melis postanawia pozbyć się rywalki. Dogan wspiera Ayse w trudnych chwilach i chociaż ona traktuje go jako przyjaciela, on robi sobie coraz większe nadzieje. Cemil po raz kolejny próbuje skłonić Ayse do rozmowy, ale i tym razem jego starania nie przynoszą efektów.

Premiera serialu Zranione Ptaki 171 w środę 23 listopada o godzinie 18:45 w TVP 2. Powtórki w TV nie są dostępne, ale Zranione Ptaki odc. 171 na VOD dostępny jest za darmo na TVP VOD (vod.tvp.pl). Można tam obejrzeć nie tylko ostatni, ale również wszystkie odcinki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj