w

Duże zmiany w emisji tureckich seriali. Widzowie nie będą zachwyceni

Przysięga 762 vod tvp pl

Fani tureckich seriali muszą szykować się na trudne tygodnie. Dojdzie bowiem do dużych zmian w emisji odcinków niektórych seriali. Najbardziej odczują to fani „Przysięgi”, której nowe odcinki nie pojawią się w najbliższym czasie.

Skąd zmiany? Wszystko przez to, że 20 listopada rozpoczynają się mistrzostwa świata w piłce nożnej. Codziennie w telewizji TVP 1 będą emitowane transmisje MŚ 2022, dlatego dla niektórych seriali nie znajdzie się miejsce w ramówce.

Serial „Przysięga” nie będzie emitowany, ponieważ od godziny 16:30 lecieć będzie przedmeczowe studio. Nowe odcinki pojawią się więc dopiero w grudniu, gdy nie będą odbywały się mecze o godzinie 17:00.

W piątek 18 listopada wyemitowany zostanie ostatni odcinek serialu Przysięga (odc. 762)

Na zmiany przygotowani muszą być też widzowie serialu „Wspaniałe Stulecie”. Odcinki emitowane będą tylko na kanale TVP Kobieta o godzinie 19:30 oraz powtórki następnego dnia o godzinie 11:00.

Na szczęście na razie żadnych transmisji z mundialu nie będzie w TVP 2, dlatego seriale Zakazany Owoc i Zranione Ptaki będą lecieć według normalnej ramówki. Dobre i to.

Zakazany Owoc odc 189 VOD TVP PL streszczenie

Zranione Ptaki odcinek 169 streszczenie

Zagłęie - Warta stream online za darmo

Lechia – Górnik Zabrze online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?