Zatoka Szpiegów ile odcinków ma serial?

Ile odcinków ma serial „Zatoka Szpiegów”, który od stycznia emituje telewizja TVP 1? Jaka jest obsada i fabuła? Sprawdź najważniejsze informacje o serialu.

„Zatoka Szpiegów” kiedy leci w TVP 1?

Premiera serialu „Zatoka Szpiegów” została zaplanowana na 7 stycznia 2024 roku. Odcinki emitowane będą raz w tygodniu – w każdą niedzielę o godzinie 20:20.

Powtórki w TV polecą w czwartki o godzinie 0:20 w TVP Seriale oraz w piątki o 23:20 w TVP1.

Oczywiście wszystkie odcinki „Zatoka Szpiegów” dostępne są również online za darmo na TVP VOD.

Zatoka Szpiegów ile odcinków ma serial?

„Zatoka Szpiegów” to kolejny serial, który TVP 1 emituje w niedziele, a co za tym idzie nie jest to zbyt długa produkcja. Ile odcinków „Zatoka Szpiegów”? Całość składa się z dziewięciu odcinków, co oznacza, że serial emitowany będzie do początku marca.

Obsada i fabuła

Serial „Zatoka Szpiegów” emitowany w TVP opowiada o Franzu Neumannie, młodym oficerze Abwehry, który odkrywa swoje polskie korzenie i decyduje się zostać szpiegiem dla aliantów. Jego misją jest zdobywanie informacji o działaniach niemieckiej marynarki wojennej, Kriegsmarine, podczas bitwy o Atlantyk. Franz staje przed trudnymi wyborami, gdy jest zagrożony dekonspiracją i podejrzewany o zdradę zarówno przez Niemców, jak i Polaków. Musi zdecydować, co jest dla niego ważniejsze: rodzina, ojczyzna, czy miłość. Fabuła serialu jest osadzona w realiach II wojny światowej i oparta na prawdziwych wydarzeniach.

Obsada serialu „Zatoka Szpiegów” składa się z wielu znanych aktorów polskiego kina. Główną rolę Franza Neumanna, młodego oficera Abwehry, gra Bartosz Gelner, znany z takich produkcji jak „Płynące wieżowce”, „Czas honoru”, czy „Sexify”. W postać Anny, kelnerki, którą Franz broni podczas bójki, wciela się Maria Świłpa. Karolina Kominek gra Gretę, a Michał Balicki wciela się w rolę Engela. W obsadzie znajdują się również tacy aktorzy jak Mariusz Bonaszewski, Anna Radwan, Karol Biskup, Karol Pocheć, czy Wiktoria Supryn.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj