The Voice Senior powtórki. Odcinki online na VOD TVP

The Voice Senior 2022 online i VOD. Powtórki odcinków edycji 3 można oglądać zarówno w TV, jak i internecie. 5 lutego obejrzeć można finał.

The Voice Senior 2022 odcinki na żywo

Finał The Voice Senior 3 wyemitowany zostanie 6 lutego 2022 roku. Początek o godzinie 20:00, a koniec dopiero po północy!

Jeśli nie masz wtedy dostępu do telewizora, to The Voice Senior online na żywo za darmo dostępny jest na WP Pilot, jako stream z TVP 2 na żywo w internecie.

The Voice Senior powtórki odcinków

Wszystkie odcinki The Voice Senior jako powtórki można oglądać w internecie o dowolnej porze dzięki usłudze TVP VOD (vod.tvp.pl). Po premierze w telewizji publikowany jest tam ostatni odcinek. Można go obejrzeć za darmo i bez logowania czy rejestracji. Nie trzeba więc szukać programu na CDA czy Dailymotion.

Powtórki odcinków emitowane są również w telewizji. Kiedy lecą? W niedziele o 12:50 w TVP 2, a także w poniedziałek o 23:35 w TVP Rozrywka.

Najciekawsze materiały z The Voice Senior 2022 można oglądać również na Youtube.

W 2022 roku emitowana jest trzecia edycja programy. W jury zasiadają Alicja Majewska, Witold Paszt, Maryla Rodowicz oraz Piotr Cugowski, a prowadzącymi są Marta Manowska oraz Rafał Brzozowski.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P