The Voice Senior powtórki. Odcinki online na VOD TVP

The Voice Senior 2024 online i VOD. Powtórki odcinków edycji 3 można oglądać zarówno w TV, jak i internecie. 6 stycznia premiera The Voice Senior 5 odcinek 1.

The Voice Senior 2024 odcinki na żywo

Finał The Voice Senior 5 (odcinek 1) wyemitowany zostanie w sobotę 6 stycznia 2024 roku. Początek o godzinie 20:00 w telewizji TVP 2.

Jeśli nie masz wtedy dostępu do telewizora, to The Voice Senior online na żywo za darmo dostępny jest na WP Pilot, jako stream z TVP 2 na żywo w internecie.

The Voice Senior powtórki odcinków

Wszystkie odcinki The Voice Senior jako powtórki można oglądać w internecie o dowolnej porze dzięki usłudze TVP VOD (vod.tvp.pl). Po premierze w telewizji publikowany jest tam ostatni odcinek. Można go obejrzeć za darmo i bez logowania czy rejestracji. Nie trzeba więc szukać programu na CDA czy Dailymotion.

Powtórki odcinków emitowane są również w telewizji. Kiedy lecą? W niedziele o 12:50 w TVP 2, a także w poniedziałek o 23:35 w TVP Rozrywka.

Najciekawsze materiały z The Voice Senior 2024 można oglądać również na Youtube.

W roku 2024 program „The Voice Senior” prowadzą Marta Manowska oraz Rafał Brzozowski. W składzie jury znajdują się Alicja Węgorzewska, Tomasz Szczepanik, Maryla Rodowicz oraz Halina Frąckowiak, która objęła miejsce Piotra Cugowskiego.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ